Sari la conținut

0764389193 Reebby lux


Postări Recomandate

  • Oras:Pe aici dar nu chiar aici!
  • Oras:Pe aici dar nu chiar aici!

Asta dupa ce o dai jos de pe tocurile alea nu mai alegi nimic de ea.

dupa ce o dai jos de pe alea isi iese din matca k tot e sezon de inundatii  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am aproape 1,90 dar nu are nicio relevanta.

 

Pai are .. ca atat timp cat faci o alta persoana pitica (prin deductie) si tu esti cu doar putin mai inalta atunci este ceva de genul rade ciob de oala sparta. Asta daca faceai misto de inaltimea persoanei respective :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Auzi boss, dar tu ce esti? Fanul lui kissfm si al balenelor infecte pe care le posteaza? Sau doar intamplator faci si tu "galerie" tocmai la topicele lui?

 

Sincer nu stiu cine este "kissfm" dar intru pe postari noi sa vad ce mai apare. Este o problema ? sau aici stau numai pesti ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cu speranta

 

Ma amuzi cu interjectiile tale, dar cred ca era inevitabil sa o incerci si cu mine dupa ce te bagi in seama cu tot forumul. Cu siguranta o sa dam nas in nas pe Decebal.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

iertare faraoane

 

Faraon ii zici la tovarasul tau .. noi doi nu suntem tovarasi si nici nu ne cunoastem ca sa iti permiti glume nesarate cu mine. Ma doare fix in pix cate clone ai tu pe formu si cat trafic vrei sa faci .. dar incearca sa ma eviti asa cum si eu te evit pe tine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Faraon ii zici la tovarasul tau .. noi doi nu suntem tovarasi si nici nu ne cunoastem ca sa iti permiti glume nesarate cu mine. Ma doare fix in pix cate clone ai tu pe formu si cat trafic vrei sa faci .. dar incearca sa ma eviti asa cum si eu te evit pe tine.

iti zic eu cu fraeri umbla lake prin centrul vechi, dar daca il vei vedea live iti va inspira mila si nici macar o flega nu i-ai trage, pe cuvantul meu de onoare daca te mint

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

iti zic eu cu fraeri umbla lake prin centrul vechi, dar daca il vei vedea live iti va inspira mila si nici macar o flega nu i-ai trage, pe cuvantul meu de onoare daca te mint

 

Multumesc, iar mila nu imi inspira nimeni atat timp cat incearca sa o dea cu mine fara sa-l bag in seama. Sunt sigur ca poate sa isi gaseasca prieteni pe facebook.com

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...