Sari la conținut

Lisa sau Melisa 0739894856


Vizitator bob000

Postări Recomandate

Vizitator lancerevo
Reputație: 0
1 oră în urmă, lisamelisa a spus:

Degeaba va supărați și vb fără sa știți unde lucruri , dar va înțeleg 😉,dacă nu va convine nu ma vizitați … sunt multe curve la 100 . Cine ma cunoaște vine cine nu Adio

Problema e ca eu te cunosc și după întâlnire, clar nu mai vin la tine. Puteai fi mai receptiva la critici. Sa fii mai diplomata în limbaj și poate salvai situația.  Dar asa....ghinion. Noi avem unde sa mergem, tu nu. Doar alt oraș și alt nume. Sau ramai cu publi.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost și eu la domnișoara, ce-i drept acu' vreo două-trei ani, presta în Răcădău, la intersecția străzilor V. Alecsandri și Valea Cetății. Eu unul n-am nimic personal cu ea, dar experiența în sine a fost un pic ciudată. Avea o fizionomie plăcută pe vremea aia, destul de skinny, săni frumoși, frizură la păsărică, ce să zic, ar fi fost toate bune și frumoase, dacă după ce i-am decartat o sumă frumușică la început după ce ar fi trebuit să trecem de la oral la normail nu mi-ar fi spus că ea de fapt nu face normal, că nu știu eu ce, și s-a lăsat convinsă numai după ce i-am mai făcut cunoștință cu niște hărtii de Caragiale de la mine din buzunar. Sumele nu le mai rețin exact, dar experiența în sine da. Păcat...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
2 hours ago, lancerevo said:

Problema e ca eu te cunosc și după întâlnire, clar nu mai vin la tine. Puteai fi mai receptiva la critici. Sa fii mai diplomata în limbaj și poate salvai situația.  Dar asa....ghinion. Noi avem unde sa mergem, tu nu. Doar alt oraș și alt nume. Sau ramai cu publi.

Ce sa zic, si mie imi displace limbajul folosit de ambele parti in ultimile 2 pagini si voi incerca sa fiu mai rational in critica. 

Prima intalnire cu duduia a fost misto si mi s-a parut ca exista premisa sa o adaug la lista de "revizitat".

Insa la vizita urmatoare, in loc sa fie loc de mai bine, a inceput cu restrictiile... aia nu fac, acolo nu ma fut ca stric mobila, zic hopa!... fii atent, crede ca si-a gasit fraierul. Deci pe dinafara e vopsit gardul. Nu-i bai, are balta peste. Gratis sa se fi oferit si n-as mai fi trecut, si n-am facut-o, din principiu. 

Fiecare pasare pe limba ei piere, am mai spus-o. Aici vad ca tot da foc la  valiza.... 

  • Like 4
  • Minus 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
Acum 3 ore, lisamelisa a spus:
Acum 4 ore, lisamelisa a spus:

😁😁😁😁🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳adio proștilor 

Aici ai nimerit bine zic eu! Ca doar numai un prost a putut sa te viziteze pe bani ceruți de tine și servici de nimic! 

Poate de data asta ne revine mintea la cap de prosti care santem și nu mai promovam și ridicam în slavi zdrențe ca tine! 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Eu nu înțeleg o chestie: cât am cotizat și  noi am vizitat-o, a fost bine. Acum gata, suntem prosti și saraci. Uite pe spatele proștilor și săracilor de pe forumul asta tu îți plăteai cheltuielile lunare, draga mea. Acum ramai doar cu prostii și săracii de pe Publi24. Dacă ai combinat un prinț pă  Dubai,  ești norocoasa. Dacă nu...spor la bani! 

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0
Acum 26 minute, giulia0 a spus:

Auzi, curva de 700 de lei...poze false de ce folosești? Nu toți suntem prosti 

Eu confirm ca ce poze sunt aici, sunt ale ei. Și sunt poze din apartament. Păcat de atitudine,  ca arata fain.

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Și la 800 e coadă.  Programare de azi peste 2 zile. Hai pe buneeeee????? La 800 merg la starleta noastră locala și ce face ea, diva Lisa doar în filme a văzut. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 5 minute, lancerevo a spus:

Eu confirm ca ce poze sunt aici, sunt ale ei. Și sunt poze din apartament. Păcat de atitudine,  ca arata fain.

Mai cauta... O sa găsești și false..si îți arat și de pe ce site sunt.. 

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0
Acum 2 minute, giulia0 a spus:

Mai cauta... O sa găsești și false..si îți arat și de pe ce site 

Mno...nu zic nu, dar ce poze s-au pus de către departamentul de relații cu publicul  sunt reale. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 minute, lancerevo a spus:

Mno...nu zic nu, dar ce poze s-au pus de către departamentul de relații cu publicul  sunt reale. 

Aa asta da 🤣🤣. Deloc nu vrea sa ne bage în seama... Poate nu îl lasă miss sa vorbească 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...