Sari la conținut

Lisa sau Melisa 0739894856


Vizitator bob000

Postări Recomandate

Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Cu multa căldură o avem deja ca e iulie.De pe clona când mai postezi? Acum ne vrei???noi tot saraci și prosti am rămas.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, lisamelisa a spus:

Inceteaza odată pt totdeauna veziti de treaba ta ,nu te bagă degeaba in seama si e valabil pt toți care au scris . Va doresc o zi buna cu multă caldura 🤣🤣🤣

Adică să lăsăm o curva proastă sa bată joc de noi?

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Deci degeaba așteptăm scuzele ei. E tot cu "disponibila " o da. Nu-i  nimic. Mai e cineva care are un topic plin cu replica asta. Iar recenzii, comentarii, preturi, detalii lipsa.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

"Mai date tu dracu de copila nespalata te bagi ca musca în cur. Fati alta ocupație dute la munca în capitala nu aici..." 

Asta mi a scris Monalisa pe profil 🤣🤣🤣... Dar dc sa ma duc draga la capitala..ti e teama ca îți fur "clienții"? 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 16 minute, bobita123 a spus:

 

La fel si topicul care a fost deschis despre mine... din prima, raport, ii zgaria retina sugaciului...si inca una tare, cica ea e antitalent in ale tehnologiei, si aici ma refer la regina încoronata lisamaria alias lissa.... dar pe site ul celalalt stie sa posteze poze, acolo nu mai e antitalent.... ce papagal, crede ca mai punem botul la vrajeala lui

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Eu propun ca AMBELE CONTURI ALE EI sa își ceara scuze. Pot fi și scuze de false, dar sa citesc aici postările ei și a clonei. Hai ca imediat trecem la alta pagina și printesa e "disponibila".

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Soarta. În alta ordine de idei: Neața! S-a trezit dulceața? Pe când "disponibila" ?  Imediat e week-end și intram pe cost suplimentar. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 16 ore, giulia0 a spus:

"Mai date tu dracu de copila nespalata te bagi ca musca în cur. Fati alta ocupație dute la munca în capitala nu aici..." 

Asta mi a scris Monalisa pe profil 🤣🤣🤣... Dar dc sa ma duc draga la capitala..ti e teama ca îți fur "clienții"? 

Hoppa 😁😁😁

Asta duce spre alți 2 useri cu aceiași,, abordare"🤐🤐🤐

Link spre comentariu
Acum 5 minute, lisamelisa a spus:

Buna tuturor😘Disponibila ❤️

Gata venim! Atenție la programări ca va fi bătaie pe tine azi! Eu zic sa ne organizam să întram câte 2 sa prindem loc toți, ca întram în weekend cu preț dublu. 😀Adplm. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Dacă e circ.....pai circ sa fie! Ne organizam câte 2, dar numai o finalizare. Veniți cu ele gata sculați, faceți dus la vecini și întrați gata dezbrăcați. E cerere mare și trebuie sa ajungă la toată lumea. Ca doar a ei e de aur și merita fiecare leu.  Secretara cu agenda de programări va prelua apeluri și va răspunde la sms (ca nu folosește  uațap) pentru a eficientiza la maxim poftele carnale a futacilor saraci și prosti de pe saitul asta.

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

  “ La 26.06.2021 la 17:33,  lisamelisa a spus: 

Aloooo ….!nu e pt voi săracilor . O zi buna tuturor 😁

 

“   La 27.06.2021 la 9:30,  lisamelisa a spus: 

Duceți-vă dracu  toți care nu ma suportați … vedeți-vă de ale voastre tce tot aveți cu mine …. Sunt destule curve mergeți la ele … am dreptul sâmi pun orice preț și punct . Puteți sâmi scrieți pe pula voastră vreți nu va voi Răspunde .pa “

 

  “ La 27.06.2021 la 19:18,  lisamelisa a spus: 

Duceți-vă dracu”

 

   “La 27.06.2021 la 19:41,  lisamelisa a spus: 

Când știți sa vb aduci sa aveți pretenții … alta treaba nu aveți oricum ma saturat de saitul asta de rahat… toate curvele de 80-100 roni sau adunat … păcat de tot ceva fost anul trecut “

 

   “La 27.06.2021 la 19:59,  lisamelisa a spus: 

Niciodată de mâine nu ma mai vedeți … nie scârbă de tot și toate ce am auzit … decât sa iau boli mai bine renunt … am văzut ce căutați totul neprotejat … BAFTA TUTUROR “

 

 “  La 28.06.2021 la 8:13,  lisamelisa a spus: 

Adio la toți prosti de aici … “

 

  “ La 28.06.2021 la 10:17,  lisamelisa a spus: 

😁😁😁😁🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳adio proștilor “

 

    “La 28.06.2021 la 10:33,  lisamelisa a spus: 

Corect😁😁😁Ma doare un cur de tot in primul rând de voi”


 

PE LÂNGA DISPONIBILITATE,  lisamelisa NE UREAZĂ, UN WEEKEND FAIN SI MESAJELE DE MAI SUS !!!!

peace! ✌️

Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Lisooooo, cum e coada de futaci la ușa ta?

a. Ca la pașapoarte 

b. Ca la înmatriculări auto

c. Ca la mici și bere în campaniile electorale 

d. Ca pe DN1 sâmbăta înainte și după sărbători 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 ore, andreea8 a spus:

Hoppa 😁😁😁

Asta duce spre alți 2 useri cu aceiași,, abordare"🤐🤐🤐

Hmmm 🤭🤭🤣🤣 știu și eu.... 🤣🤣Or fii prieteni...cu beneficii 🤭

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, lancerevo a spus:

Lisooooo, cum e coada de futaci la ușa ta?

a. Ca la pașapoarte 

b. Ca la înmatriculări auto

c. Ca la mici și bere în campaniile electorale 

d. Ca pe DN1 sâmbăta înainte și după sărbători 

e.ca la vaccinare😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 23 ore, extraterestru78 a spus:

La fel si topicul care a fost deschis despre mine... din prima, raport, ii zgaria retina sugaciului...si inca una tare, cica ea e antitalent in ale tehnologiei, si aici ma refer la regina încoronata lisamaria alias lissa.... dar pe site ul celalalt stie sa posteze poze, acolo nu mai e antitalent.... ce papagal, crede ca mai punem botul la vrajeala lui

Se pare ca am pierdut sirul evenimentelor 😁😁

Pai cum vine asta, stimabile!?🤔😁

Stii foarte bine ca doar conturile platite (cu cateva exceptii, printre care si eu), pot pune poze. Si tu ai postat poze fetelor care nu au cont platit. Dincolo are cont "rosu", iar meniul este mai la prietenos cu cei nepriceputi!😁😁😁

Observ ca nu ai sange in instalatie si arunci aluzii!😁😁 fi barbat!😁😁 nu o curva masculina. Pe cele doua dudui de "calibru" le inteleg, ele au trecut in fisa postului acest lucru.😁😁

Eu zic sa mergi la piata,  cumperi un vin de buturuga la pet de doi litri si sa mergi la "diamantul" neslefuit 😁😁 si il savurati pe balcon 😁😁😁. Lasa imbarligaturile pentru altii.😁😁

PS: nu stiu ce topic ai deschis tu si ma acuzi ca am dat raport pentru a fi sters!?🤔 o sa deschid eu unul, unde te poti exprima in voie!😁😁

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...