Sari la conținut

Andreea - 0734322964


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Andreea - 0734322964
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș

 

Acum 17 minute, Andreea9709 a spus:

buna baieti !

Am revenit pentru cateva zile

 

Acum 17 minute, Andreea9709 a spus:

buna baieti !

Am revenit pentru cateva zile

Ma gasiti la nr 0734322964

va pup si abia astept sa ne revedem 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș
1 oră în urmă, alfon0000 a spus:

Buna e foarte bine ca ai revenit ai inceput din nou activitatea cate zile o sa stai si o sa mai vi incontinuare la noi ?... sa ai grija de tine 🌹🥀🌺😀🙂😉😘

Buna ,cred ca voi sta si săptămâna viitoare !

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș
Acum 17 ore, zoligabi69 a spus:

Va salut! Am re vizitat-o pe domnisoara, tot aceasi fata a ramas, calitati de nota 10***!

Ma voi reintoare de cate ori o sa am posibilitate!

Succese maime!!

Multumesc Zoli!

te pupacesc si te astept cu drag de fiecare data !

Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei

Exact în această lună am pierdut contactul cu frumoasa și sexoasa blondină si chiar i-mi parea rău să nu mai știu nimic despre ea întrucât am avut câteva experiente frumoase împreună și.. Uite că spre norocul  nostru ne-a vizitat iarăși. 

Rezolvat o programare și dăi viteză să nu cumva să o pierd din nou 😁

Primire plăcută ca așa după un an de zile.. 🤗🤗

În rest pot spune despre ea că parcă a mai slabit puțin și parcă tot mai sexi e fata si asta nu o spun de parcă nu ar fi arătat superb și înainte. 

Detalii am mai dat în recenziile trecute si din lipsă de timp o să scriu doar părerea mea personală. Fată de 10 din toate punctele de vedere GFE, ON, MP.. 

Locatie curată,baie,cu de toate, prosoape curate cred că am primit unul chiar nou. ..Zona Tudor Fortuna.. Putin problemă cu locurile de parcare dar dacă vrei neapărat să ai parte de o experiență frumoasă te descurci și cu parcarea si cativa pași pe jos. 

Recomand cu încredere!

Te pup Andreea și să ai baftă doar de băieți faini iar pe viitor să n-e vizitezi mai des! 🤗😘

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mureș
  • Oras:Mureș
1 oră în urmă, reemy79 a spus:

Exact în această lună am pierdut contactul cu frumoasa și sexoasa blondină si chiar i-mi parea rău să nu mai știu nimic despre ea întrucât am avut câteva experiente frumoase împreună și.. Uite că spre norocul  nostru ne-a vizitat iarăși. 

Rezolvat o programare și dăi viteză să nu cumva să o pierd din nou 😁

Primire plăcută ca așa după un an de zile.. 🤗🤗

În rest pot spune despre ea că parcă a mai slabit puțin și parcă tot mai sexi e fata si asta nu o spun de parcă nu ar fi arătat superb și înainte. 

Detalii am mai dat în recenziile trecute si din lipsă de timp o să scriu doar părerea mea personală. Fată de 10 din toate punctele de vedere GFE, ON, MP.. 

Locatie curată,baie,cu de toate, prosoape curate cred că am primit unul chiar nou. ..Zona Tudor Fortuna.. Putin problemă cu locurile de parcare dar dacă vrei neapărat să ai parte de o experiență frumoasă te descurci și cu parcarea si cativa pași pe jos. 

Recomand cu încredere!

Te pup Andreea și să ai baftă doar de băieți faini iar pe viitor să n-e vizitezi mai des! 🤗😘

Multumesc frumos dragul meu , sa ne revedem cu bine ! Te pup si te îmbrățișez cu drag !

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures
Acum 12 ore, Andreea9709 a spus:

Dragul meu revin de peste o săptămâna mai exact lunea viitoare , m-am simțit rău si am plecat sâmbătă ! 
te pup si te imbratisez cu drag si ne vedem săptămâna viitoare !❤️😘

Sa te faci bine, te asteptam cu drag!!

Link spre comentariu
La 14.06.2021 la 18:01, Andreea9709 a spus:

Dragul meu revin de peste o săptămâna mai exact lunea viitoare , m-am simțit rău si am plecat sâmbătă ! 
te pup si te imbratisez cu drag si ne vedem săptămâna viitoare !❤️😘

Buna, cand revii sa ne pui niste poze noi cu tine.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei
La 15.06.2021 la 10:29, alfon0000 a spus:

Buna te astep cu drag cand ajungi sau si ai inceput activitatea si o sa mai viuitezi orasul nostru ?... 🌹🥀🌺😀🙂😉😘

 

Acum 5 ore, maidanez20 a spus:

Buna, cand revii sa ne pui niste poze noi cu tine.

Un afon si un maidanez.. Combinația perfectă 😂

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...