Sari la conținut

0739774407 sau 0726033921


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Salut

E prima mea recenzie, asa ca fiti ingaduitori

Am vizitat cateva dameze pana acum dar am fost zgarcit cu vorbele:) poate o sa mai pun si alte pareri pentru fostele mele peripluri in aceasta lume minunata a futaiului..


Nu i retin numele, nici nu mai stiu daca mi l a spus, oricum. Am sunat la nr. din anunt contrariat fiind si de faptul ca ii apare fata in poze (cea ce rar mai vezi pe la noi) si pot spune ca mi a placut.

Mi a raspuns la telefon, voce placuta, primitoare..poti sa stai la taina cu ea, daca asta iti doresti :). Mi a comunicat tariful si zona - vizavi de clinica stomato de la rotonda binecunoscutul bloc turn.

Ajuns acolo, sunat, mi a raspuns imediat si m a indrumat catre locatie. Un plus pentru faptul ca a zis ca m-a recunoscut la telefon. Un minus pentru baiatul tatuat care a iesit din bloc exact cand intram eu..ce coincidenta, imi zic :))

Dameza frumusica, e cea din poze...nu sunt genul caruia sa i placa fetele plinute, dar nici cele skinny. E oarecum intre, adica ai pe ce sa pui mana. De cum am intrat m a intampinat cu un pupic pe obraz si un zambet, frumos din partea ei :)

Tipa destul de inaltuta, cateva kg in plus, dar nu deranjant. Stat putin de taina, chiar stie sa se faca placuta, e o prezenta agreabila

Trecut la oral, protejat, fara prea mari giumbuslucuri, gemete placute, ceva atentie la oo.

Trecut la normal - motivul pentru care am si ales sa merg la ea - sa o pun capra:) - privelistea minunata, gemete placute - pompat cateva minute bune. Dupa care apare vesnica intrebare "mai ai mult?". Mai aveam putin, dar din momentul ala am mai pompat putin si mi a propus sa iau o ora. Deci daca nu te termini in timpul gandit de ea...mai trebuie sa plusesi cu niste bani.

In sfarsit..nu am reusit sa finalizez, dar ma si grabeam sa ajung undeva.

Door to door undeva la 20 de min. 

Note:

Oral - 8; Normal - 8; Fata - 8

Tarife: 100 de lei combinat oral si normal protejat amandoua; restul nu am intrebat

De recomandat o recomand, o prezenta agreabila, nu am intrebat de orar. Nu este din craiova, nu stiu cat va mai sta la noi. Cei care sunt interesati de serviciile ei va sfatuiesc sa va grabiti.

Daca am uitat ceva sa ma anuntati. Sper sa fie de folos recenzia.

 

post-62313-0-85750300-1560029175_thumb.jpg

post-62313-0-49053000-1560029182_thumb.jpg

post-62313-0-82990900-1560029187_thumb.jpg

post-62313-0-58634300-1560029194_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...