Sari la conținut

Diana ❤️❤️❤️:* :) New new ❤️❤️❤️:* :) 0754834207


Vizitator diana1771

Postări Recomandate

Deși am zis că mă duc doar acolo unde fut in cur îmi place mult fizionomia și cred că mâine sper sa ajung și eu la dânsa...Ce bou sunt! Postarea pulii...

postarea pulii......dar haioasa ca de obicei !!! :laugh2 :laugh2 :laugh2 PS daca prinzi o bucata care o ia la buci :sexanal ,,,da si tu un pont  :gossip

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Noah.....am fost și eu la dânsa...De la 17 la 17:20.Am fost rapid că aveam apel pierdut de la șefa (iubi)care mă aștepta in masina..A deschis tipa, frumoasa înaltă 165 dar blondul nu o avantajează zic eu roșcatul era mai tare..Lenjerie alba...Aștepta mancarea....Este frumușică iar vorba (moldoveanca) o face și mai și.Dau 150 pe noptiera.Curata, nimic mirosuri doar gust de gel sau șervețel.Am făcut duș, am primit prosop și action.O sărut pe gura sâni cer 69...Un pic ambigua( am un stil propriu) dar ne descurcam..Oral bun slow frumos umed atenție la coaie ca acasa....Aude zgomot se oprește și verifică mișcarea pe hol.Continuam.Vine ciorba, se oprește.Continuam.Este cald.Se oprește și deschide geamul...Daca o prind in picioare o pun in capra...Dau până simt că leșin .Ii spun că dacă fac infarct să mă îmbrace și să mă arunce pe geam să rămân respectabil in fata familiei și prietenilor...Piscalesc și pe la cur dar nu insist deoarece se teme că o surprind...Ii zic că bag doar jumate de pula dar nu vrea...Ii spun că nu are nimic că și barbatii se fut in cur..Nu vrea ..Obosesc și îi cer să mă futa daca tot am platit...Vine deasupra dar obosește și o pun gugut ca la pișu și încep să dau cu jumate de pula erecta.... termin in balon.Fac dus și mă îmbrac.Ea schimba cearceaful...Am lăsat acolo câteva sute de calorii...Vorbăreață și glumeață deși la telefon nu pare, oferă confort psihologic și m-a scos din trac.Sunt mulțumit și pentru că eu nu dau 10 decât acasă dau cu încredere 8(a se citi 9).Am vrut sa văd și colega dar sugea pula și nu am putut întrerupe procesul tehnologic de mulgere...

.De repetat experiența? Da....Dar eu urmăresc mignonele slăbuțe pe care sa le fut in cur sa pocnească calebenița....

Forța să fie cu voi!

  • Like 14
Link spre comentariu
Vizitator diana1771
Reputație: 0

Noah.....am fost și eu la dânsa...De la 17 la 17:20.Am fost rapid că aveam apel pierdut de la șefa (iubi)care mă aștepta in masina..A deschis tipa, frumoasa înaltă 165 dar blondul nu o avantajează zic eu roșcatul era mai tare..Lenjerie alba...Aștepta mancarea....Este frumușică iar vorba (moldoveanca) o face și mai și.Dau 150 pe noptiera.Curata, nimic mirosuri doar gust de gel sau șervețel.Am făcut duș, am primit prosop și action.O sărut pe gura sâni cer 69...Un pic ambigua( am un stil propriu) dar ne descurcam..Oral bun slow frumos umed atenție la coaie ca acasa....Aude zgomot se oprește și verifică mișcarea pe hol.Continuam.Vine ciorba, se oprește.Continuam.Este cald.Se oprește și deschide geamul...Daca o prind in picioare o pun in capra...Dau până simt că leșin .Ii spun că dacă fac infarct să mă îmbrace și să mă arunce pe geam să rămân respectabil in fata familiei și prietenilor...Piscalesc și pe la cur dar nu insist deoarece se teme că o surprind...Ii zic că bag doar jumate de pula dar nu vrea...Ii spun că nu are nimic că și barbatii se fut in cur..Nu vrea ..Obosesc și îi cer să mă futa daca tot am platit...Vine deasupra dar obosește și o pun gugut ca la pișu și încep să dau cu jumate de pula erecta.... termin in balon.Fac dus și mă îmbrac.Ea schimba cearceaful...Am lăsat acolo câteva sute de calorii...Vorbăreață și glumeață deși la telefon nu pare, oferă confort psihologic și m-a scos din trac.Sunt mulțumit și pentru că eu nu dau 10 decât acasă dau cu încredere 8(a se citi 9).Am vrut sa văd și colega dar sugea pula și nu am putut întrerupe procesul tehnologic de mulgere...

.De repetat experiența? Da....Dar eu urmăresc mignonele slăbuțe pe care sa le fut in cur sa pocnească calebenița....

Forța să fie cu voi!

:))multumesc si te mai astept ca parca imi spune inima ca o sa mai vii:)))😀😘
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

.Sunt mulțumit și pentru că eu nu dau 10 decât acasă dau cu încredere 8(a se citi 9).Am vrut sa văd și colega dar sugea pula și nu am putut întrerupe procesul tehnologic de mulgere...

.De repetat experiența? Da....Dar eu urmăresc mignonele slăbuțe pe care sa le fut in cur sa pocnească calebenița....

Forța să fie cu voi!

 

:))multumesc si te mai astept ca parca imi spune inima ca o sa mai vii:)))

Mark fa si tu o recenzie la Mark Antonia ta sa avem referinta, :laugh2  benchmark :slap2. Poate fac si eu la Impalerita mea  ca la amante deja le-am facut :laugh2  Si cred ca s-a obisnuit si cu ideea sa o piscalesti... :laugh2  Daca iese piscaleala da-ne de inteles cumva subtil ca a parait lebenita ca mai suntem si alti consumatori de fructe zemoase prin zona :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Un mare 10 per total. Ce ar fi eventual sub sub 10 ar fi oralul care depinde fiecare cum prefera eu preferam puuutin mai ferm (mai apasat poate) DAR recupeteaza si mai mult depaseste prin atitudine, buze tari fenomenale, sani incredibili nici prea mari nici prea mici, fermi si naturali, fundul bombat si nu in ultimul rand accentul sexy :). Trebuie sa o mai tinem pe la noi

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator diana1771
Reputație: 0

Un mare 10 per total. Ce ar fi eventual sub sub 10 ar fi oralul care depinde fiecare cum prefera eu preferam puuutin mai ferm (mai apasat poate) DAR recupeteaza si mai mult depaseste prin atitudine, buze tari fenomenale, sani incredibili nici prea mari nici prea mici, fermi si naturali, fundul bombat si nu in ultimul rand accentul sexy :). Trebuie sa o mai tinem pe la noi

hei multumesc mult😘🤗
  • Like 1
Link spre comentariu

N.are rost sa spun nush ce povesti

Mie mi.a placut accentul ei de moldoveanca , glumeata , la oral am simtit si dintii uneori . Da frate curu ala , ferm , bombat , n.ai cum in momentu de fata la ce rebuturi avem pe publi , ea merita cel mai mult. NOTA 10

Baie curata , prosop curat

Servit cu pahar de apa

Am stat la o tigara

Gfe 10

Epilata , miros placut . Tot ce vrei

Spor la futut

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...