Sari la conținut

Bella 0742768466


Vizitator

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

Bella este o (re)aparietie imbucuratoare, la cat de dezolante sunt lucrurile in zona Moldovei. Am vizitat-o de trei ori, odata anul trecut - cand era "scolarita obraznica" - cu ochelari foarte sexy, si de doua ori anul acesta pana acum. Ultima data, sambata trecuta - locatia cunoscuta in zona Palas, fata a slabit - m-a asteptat imbracata impecabil, machiaj, atitudine - totul de nota zece. Un singur minus major - a scos FK din program. 

 

Locatia - nota 9 datorita catelului :(

Aspect - 9,50

Prestatie - oral 9 (unul dintre cele mai bune, intens, sustinut, cu CIM), normal 7 (oboseste repede)

 

o optiune buna per total, o sa o mai vizitez 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Foto noi:

post-252750-0-35847600-1581969355_thumb.jpg

post-252750-0-29880000-1581969365_thumb.jpg

post-252750-0-80851700-1581969373_thumb.jpg

post-252750-0-09645100-1581969384_thumb.jpg

post-252750-0-98883500-1581969393_thumb.jpg

post-252750-0-35809800-1581969402_thumb.jpg

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Punctat, dar un pic dezamăgit, drept dovada ca recenziile anterioare par sponsorizate sincer. Pe afara e vopsit gardul înăuntru leopardul.... Plus deranjant este pe pagina scrie 100/f și 200/h și la final este altceva.

Cât despre prestație, arata bine....tinerica la 1.70, plăcută dar nu prea vorbareata, ceea ce nu duce la o atmosfera foarte plăcută,un oral soft umed dar fără sateliți cica nu prea îi place, dar pentru 150/f Andreea care este în top te duce pe cele mai înalte culmi. Nu e ok.... Fatuca asta cam strica piața... Și acum fie vorba între noi.... Dacă oralul tău a fost mai slab decât cel a amentei și sau a soției... Nu prea ai ce cauta în lumea asta. Noi cei care va vizitam suntem persoane care putem avea femei dar cautam sexul absolut cel pe care îl plătim.... Deci draga Bella cred ca ar trebui sa îți revizuiești atitudinea... Și am ascultat primul apel către tine în care am spus ca vreau o ora. Dar nu am vrut sa deranjez. Cu scuzele de rigoare Bella ar trebui sa faci o pauza.

Sa trecem la note.

 

Locație cam greu accesibila și rău cu locul de parcare, plus un miros de friptura și eu abia ce venisem de la sala..... Hmmmm. Nota 6

 

Atitudine.... Greu de înțeles.... Ar trebui măcar sa întrebi la final dacă ți-a plăcut sau sa încerci sa te faci plăcută..... Nota 5

 

Oral.... Hmmm sincer slab.....doar dute vino umed fără artificii și sateliti. Nota 6

 

Normal mi-a trecut cu mirosul ala de friptura.... Ma mir ca totuși nu te-am ținut sa o sugi vreo 40 min... Parca îmi pare rău. Măcar meritai banii

 

Fk.... Fără

 

Gfe..... Noroc ca știu ce fac... Și am auzit câteva scancete de copil.

 

Concluzie. DEZAMĂGITOR.

Nu voi reveni dar nici nu o recomand

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:glodenii gandului
  • Oras:glodenii gandului

am vizitat fata anul trecut de cateva ori si acum cateva zile

tariful a fost 200/h cu 1 sau 2 finalizari

la oral a fost de 8-8,5

normal de minim 9

locatia era curata si n-am auzit alte zgomote

ca atitudine a fost de fiecare data super OK

Link spre comentariu

Scz (pojarnicul) dar eu nu mai mănânc e normal să-mi fac mâncare ...am aerisit in casa după am dat cu parfum....daca nu ți-a convenit trebuia să nu rămâi...eu fata de tine miam cerut scz...cui nu-i convine sa nu vina ...sa nu crezi că plâng după tine ...sa fiu eu sănătoasă la prestațiile care le fac lumea e mulțumită....și cu 100 de lei a fost anul trecut 2019...suntem în 2020 sau scumpit chiriile ...dc nu ai zis că te luam gratis.....poate erai mulțumit ...și cu asta am încheiat...pofta buna la pizda futaciosilor...pule tari că publicul e plin ....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

am vizitat fata anul trecut de cateva ori si acum cateva zile

tariful a fost 200/h cu 1 sau 2 finalizari

la oral a fost de 8-8,5

normal de minim 9

locatia era curata si n-am auzit alte zgomote

ca atitudine a fost de fiecare data super OK

A aparut o recenzie REALA, dar negativa pentru fata si " baietii cu suflet mare " au scris imediat ceva frumos. Pestane, te faci de ras.

Link spre comentariu
  • Oras:glodenii gandului
  • Oras:glodenii gandului

A aparut o recenzie REALA, dar negativa pentru fata si " baietii cu suflet mare " au scris imediat ceva frumos. Pestane, te faci de ras.

tu vorbesti rasclonatule care cerseai 10 lei reducere la tiganca de la Gara Nicolina?

de la inceputul forumului ai bagat gogosi de pe cele 15 conturi de recenzii pe care le-ai avut + vreo 400 de clone pe care le duceai pana la cont galben ca sa-ti dai puncte singur

cred ca ti-a blocat scolarita numarul si acum ti-o freci trist naclaind tastatura

Link spre comentariu

Eu am vb realitatea nu am vrut sa jignesc pe nimeni...din contră am vrut sa fie toți clienții mulțumiți...va pup și va aștept cu drag...cu ocazia asta am sa deschid bn okii...și am sami selectez clienții....Mulțumesc joedassin...cu stimă și respect care mă știu pe mn vin cu cel mai mare drag.....va pup și va aștept...Pe cei care au bunul simt....

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

tu vorbesti rasclonatule care cerseai 10 lei reducere la tiganca de la Gara Nicolina?

de la inceputul forumului ai bagat gogosi de pe cele 15 conturi de recenzii pe care le-ai avut + vreo 400 de clone pe care le duceai pana la cont galben ca sa-ti dai puncte singur

cred ca ti-a blocat scolarita numarul si acum ti-o freci trist naclaind tastatura

Aceleasi minciuni despre mine, mai mult ca sigur recenziile mele care au deranjat pestii de pe forum. Am mai spus-o: am avut un singur cont, care mi-a fost spart, acesta este al doilea. Nu mai comentez prea mult pe acest subiect.

 

Pe tine, prietenas, te las la nivelul de " Glodenii Gandului " ca tot ai setata locatia. Eu nu mai cobor la nivelul tau. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dacă tot este un forum unde se fac recenzii, comentarii și sugestii, nu înțeleg de ce se ia atât foc....

BELLA dacă vrei performanta fa performanta ca este pentru portofoliul tău.... Am făcut acea recenzie sa știi unde te afli.... Ai luat foc.. Deci vorba romanului "hotul striga hotul!". Te-ai incriminat singura răspunzând în acest fel.... Deci mai învață, este pentru tine și pentru afacerea ta...din greșeli se învață și din critica se câștigă experienta.

Nu voi repeta experienta pentru ca, mi sa părut de prost gust în primul rand ca ai refuzat o ora..... După ce eu la telefon am spus,lipsa de comunicare și interacțiune... Graba care duce la lipsa de respect pentru clientul care plătește.

Dacă tot o faci Fă-o asa cum trebuie și o sa vezi ca ai sa te ridici foarte sus, ai potențial dar nu îl exploatezi.

Asa ca No Offence

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:glodenii gandului
  • Oras:glodenii gandului

Aceleasi minciuni despre mine, mai mult ca sigur recenziile mele care au deranjat pestii de pe forum. Am mai spus-o: am avut un singur cont, care mi-a fost spart, acesta este al doilea. Nu mai comentez prea mult pe acest subiect.

 

Pe tine, prietenas, te las la nivelul de " Glodenii Gandului " ca tot ai setata locatia. Eu nu mai cobor la nivelul tau. 

pretenas esti cu tiganii din Bularga  unde futeai **spam editat**e in zona Granit si dupa aia le promovai cu recenzii

"las fierbinti" cine e? frac'tu geaman?

Link spre comentariu

“ Scz (pojarnicul) dar eu nu mai mănânc e normal să-mi fac mâncare ...am aerisit in casa după am dat cu parfum....daca nu ți-a convenit trebuia să nu rămâi...eu fata de tine miam cerut scz...cui nu-i convine sa nu vina ...sa nu crezi că plâng după tine ...sa fiu eu sănătoasă la prestațiile care le fac lumea e mulțumită....și cu 100 de lei a fost anul trecut 2019...suntem în 2020 sau scumpit chiriile ...dc nu ai zis că te luam gratis.....poate erai mulțumit ...și cu asta am încheiat...pofta buna la pizda futaciosilor...pule tari că publicul e plin .... ”

 

vai bella ce limbaj.... rusinica! rusinica!

glumesc

 

sper sa nu te descurajezi și sa pleci iara la arad

Link spre comentariu

De fapt, 150 lei era nr. inca de la finele lui 2019.

Acum, avand in vedere ca toate nou venitele cer din start 150, fara sa fie rupte din soare sau sa te lase mut de uimire cu talentele lor sexuale, cred ca Bella merita macar banii ceruti de alte cotoharle.

 

Probabil, 100 de lei ar fi pretul corect pentru un nr., cu majoritatea fetelor, dar asta e alta poveste..doar blonda fosta inocenta si lydia cereau atat. Putem spune ca isi meritau banii.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...