Sari la conținut

Pana si cele mai ciudate dorinte ale clientilor pasionati de BDSM sunt indeplinite cu succes


Postări Recomandate

  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Barbatii sunt imprevizibili – unii prefera amorul mai dur, altii atingerile delicate, unii adora sa domine, altii sa fie dominati. Insa cei din ultima categorie, care prefera sa fie dominati nu se arata atat de dornici sa isi impartaseasca preferintele partenerelor de cuplu. De aceea dominarea ramane un vis frumos si o fantezie pe care spera sa si-o realizeze vreodata. Acum este posibil, in cadrul salonului nostru .Daca esti un fan al femeilor dominante,vei iubi masajul erotic cu o dominatoare.Trei din maseuzele noastre sunt in masura sa se pune in orice rol.Deci,nu va fie teama sa ne spuneti dorintele secrete iar maseuzele vor face tot posibilul sa vi le indeplineasca. De astemenea maseuzele noastre pot ajunge in camera dvs. de hotel astfel incat sa nu fiti nevoie sa va mai deplasati si sa va puteti bucura de un masaj erotic in mediul dvs. preferat.

Exact asa cum se asteptau, barbatii pot apela la aceste servicii pentru a-si satisface curiozitatile, fetisurile, placerile. Asadar, in cadrul acestui salon sunt oferite servicii precum umilire fizica si verbala, lovirea senzuala cu bici, feminizare, vorbit vulgar sau pedepse, totul in deplina discretie si intimitate. Masajul este placut, intens, cu posibilitatea de a satisface toate dorintele, de la alegerea  diverselor roluri.Pana si cele mai ciudate dorinte ale clientilor pasionati de BDSM sunt indeplinite cu succes.

Suna acum si rezerva un loc intre stapane:

0731906626

post-288833-0-20272200-1560164349_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

ar fi interesant(si incitant) de citit care ar fi ,in mare, scenariul unei sesiuni de dominare fara jucarii......probabil   dominare verbala......

 

Iei un taxi de la Victoriei, si ii zici sa te duca pana la Romana. 

 

Mega dominare verbala

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Nu va mai merge cu muia și ce ați zis voi??? Sa va faceți zdrențele stăpâne nu...Succes!

Credem ca fiecare persoana are dreptul la o libera exprimare, însă limbajul trivial folosit cum o faceți Dvs , arată mentalitatea unui om cu o educație subțire , formată probabil intr un sistem “autodidact”, care ne delimitează clar din punct de vedere al nivelului de clase.

Prin comentariul Dvs nu putem decât sa va multumim ca arați o diferențiere clară între ceea ce inseamna un salon cu un personal specializat si instruit pe servicii profesionale si Dvs care folosindu-va de limbajul licențios nu veți reuși sa va aduceți decât Dvs un prejudiciu si nu imaginii maseuzele noastre sau nou ca salon.

Toate cele bune si mult noroc !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

      Am făcut o vizită la Regal Massage, dintre serviciile oferite fiind interesat de varianta de dominare în care nu sunt folosite instrumente specifice. Prețul de 200 lei l-am considerat ok. Dintre maseuze am preferat-o pe Sorina


      Este o fată pe gustul meu: suplă, frumoasă (privită din toate unghiurile :) ), calmă -nici nu cred că ar fi posibil să mă enervez alături de ea. Mi-a părut foarte conștiincioasă  :), nu arăta că s-ar fi plictisit, mi-a plăcut atitudinea ei.


      M-am dus la salon pentru câteva fantezii din domeniul acesta la BDSM-ului. Sorina cunoaște domeniul acesta și se adaptează bine la cerințe -după părerea mea, dar e de notat că nu mi-a părut că ar accepta să facă prea multe lucruri în ora plătită, așa că ar trebui să nu aibe clienții ideea că ar fi șansa să încerce tot ce își doresc. Poate la varianta aceea de 250 lei ar fi posibile mai multe chestii... Cred că este foarte important de întrebat la telefon dacă maseuza este de acord să pună în aplicare fanteziile pe care le vrea clientul.


      Mie mi s-a părut distractiv. În plus, chiar dacă Sorina are experiență în saloanele de masaj, nu este deloc o fire rece, nu lasă să se vadă rutină zilnică de la serviciu, am observat multă naturalețe în atitudinea ei. Datorită acestui ultim aspect este posibil să merg la salon și pentru un masaj erotic cu Sorina. Mi-a făcut și puțin masaj care a fost așa cum îmi place mie.


      Salonul este ok nu părerea mea, curat, spațios, fata de la recepție e foarte amabilă. Nu am fost grăbit, timpul total a fost de 1h și câteva minute. Nu mi-a plăcut că fetele stau în curte și studiază cu coada ochiului clienții care intră pe poartă, n-am mai întâlnit situația asta la alt salon. Și tot o bilă neagră la capitolul organizare: nu era ceas în camera de masaj -cred că au uitat sau nu a vrut nimeni să ia 20 lei să meargă să-l cumpere.


      Să dau și niște note:


>Salon :                      8,5     


>Masaj erotic :            8,5 


>Dominare                    


>GFE :                         8,5 


>Permisivitate :           4   -să nu vă faceți iluzii, doar vă uitați la ea  (pentru cine îl ia valul și nu rezistă tentației, atunci cred că e posibilă o rezolvare ... mucho dinero...)      :(


>Atitudine :                 9  


 


:wavey 


  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

 

      Am făcut o vizită la Regal Massage, dintre serviciile oferite fiind interesat de varianta de dominare în care nu sunt folosite instrumente specifice. Prețul de 200 lei l-am considerat ok. Dintre maseuze am preferat-o pe Sorina

      Este o fată pe gustul meu: suplă, frumoasă (privită din toate unghiurile :) ), calmă -nici nu cred că ar fi posibil să mă enervez alături de ea. Mi-a părut foarte conștiincioasă  :), nu arăta că s-ar fi plictisit, mi-a plăcut atitudinea ei.

      M-am dus la salon pentru câteva fantezii din domeniul acesta la BDSM-ului. Sorina cunoaște domeniul acesta și se adaptează bine la cerințe -după părerea mea, dar e de notat că nu mi-a părut că ar accepta să facă prea multe lucruri în ora plătită, așa că ar trebui să nu aibe clienții ideea că ar fi șansa să încerce tot ce își doresc. Poate la varianta aceea de 250 lei ar fi posibile mai multe chestii... Cred că este foarte important de întrebat la telefon dacă maseuza este de acord să pună în aplicare fanteziile pe care le vrea clientul.

      Mie mi s-a părut distractiv. În plus, chiar dacă Sorina are experiență în saloanele de masaj, nu este deloc o fire rece, nu lasă să se vadă rutină zilnică de la serviciu, am observat multă naturalețe în atitudinea ei. Datorită acestui ultim aspect este posibil să merg la salon și pentru un masaj erotic cu Sorina. Mi-a făcut și puțin masaj care a fost așa cum îmi place mie.

      Salonul este ok nu părerea mea, curat, spațios, fata de la recepție e foarte amabilă. Nu am fost grăbit, timpul total a fost de 1h și câteva minute. Nu mi-a plăcut că fetele stau în curte și studiază cu coada ochiului clienții care intră pe poartă, n-am mai întâlnit situația asta la alt salon. Și tot o bilă neagră la capitolul organizare: nu era ceas în camera de masaj -cred că au uitat sau nu a vrut nimeni să ia 20 lei să meargă să-l cumpere.

      Să dau și niște note:

>Salon :                      8,5     

>Masaj erotic :            8,5 

>Dominare                    

>GFE :                         8,5 

>Permisivitate :           4   -să nu vă faceți iluzii, doar vă uitați la ea  (pentru cine îl ia valul și nu rezistă tentației, atunci cred că e posibilă o rezolvare ... mucho dinero...)      :(

>Atitudine :                 9  

 

:wavey 

 

pai daca ai cerut DOMINARE  de unde pemisivitate ??  ca i ai dat 4....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...