Sari la conținut

Pana si cele mai ciudate dorinte ale clientilor pasionati de BDSM sunt indeplinite cu succes


Postări Recomandate

  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Se poate si asta http://www.scissorfoxes.com/whats-new.php ? care din fete e disponibila ?

Buna seara!

Pana acum nici una din domnișoare nu a avut aceasta cerința,nu știu gradul strânsorii aplicate însă Dvs puteți veni sa vorbiți cu doy din domnișoarele noastre sa vedeți dacă este vreuna potrivită pentru aceasta cerința.

Avem pe domnișoara Sorina si domnișoara Cata.

Astăzi le găsiți pana in ora 21.00.

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Postati o poză cu domnisoarele care fac trampling, acea poza e un fake..multumesc

maine vom face publice foto cu domnisoarele si ustensile si tot ce tine de stapane bdsm 

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Dacă îmi ziceți că se poate și scato... înseamnă că trebuie să vă vizitez

se poate, am o stapana care face asta- si cu foarte mare placere. va asteptam- sunati pentru programare va rugam sa ne asiguram ca atunci cand veniti domnisoara in cauza este libera

0731906626

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Caut si eu de mult timp sa-mi indeplinesc anumite fantezii.

Are cineva 'doua' fete care m-ar putea ajuta? :))

Care sunt fanteziile dvs? Ca sa va putem spune daca va putem ajuta sau nu

Link spre comentariu

Matroana de la Regal le vinde pe fetele alea la kilogram ca submisive ca Stapane ca si curve... bani sa iasa... :)) )

exact...ne minte ca pune poze in ziua X, apoi zice ca nu a avut timp, ca nu a mers aparatul foto, e un salon fara site web....e clar ce calitate e acolo ....0( zero)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In pizda ma-tii, la caldurica
  • Oras:In pizda ma-tii, la caldurica

exact...ne minte ca pune poze in ziua X, apoi zice ca nu a avut timp, ca nu a mers aparatul foto, e un salon fara site web....e clar ce calitate e acolo ....0( zero)

 

N-ai inteles ! In anul 2019 "pozele din studio" se proceseaza mai greu caci tutorialul de pe Adobe.com pt PS nu este pentru orsicine si se invata greu. :) 

 

Pana si o curva de 2 lei de pe centura, ajunsa peste noapte in dominatoare isi pune poze (chiar daca sunt poze false, stii ce zic?) si-si face un site de 1 leu pe cand altii proceseaza mult la ele (poze). :)) 

Link spre comentariu

Nu are ce poze sa pună!!!Eu mi-am furat-o...nu au nici o treaba pozele cu ce găsești acolo...Așa dacă vreti sa va plimbați pe străzi și sa va pierdeți timpul sunteți invitații mei...iar guvidul ăla sa ma lasă in pm cu Sorina lui (fata este de etnie NU ARE NICI O TREABA CU POZELE)Sper ca v-am lămurit...

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Nu poti cere BDSM, nici macar dominare, poate light soft, de la una care face masaj erotic.

Și totuși la multe saloane de masaj se oferă într-o oarecare măsură aceste servicii. Plus că au mai mult sau mai puțin succes și fetele care au anunțuri aici și la dominare și la masaj erotic. Poate nu vrei să crezi că sunt unii bărbați cărora le plac anumite părți din domeniul BDSM și vor să și le încerce cu diverse femei care le plac, chiar și cu cele care lucrează în domeniul masajului erotic :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...