Sari la conținut

Pana si cele mai ciudate dorinte ale clientilor pasionati de BDSM sunt indeplinite cu succes


Postări Recomandate

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

MI S-A SPUS DE CATRE UN MEMBRU AL FORUMULUI ( NU I DEZVALUI IDENTITATEA ) CA SE CER BANI IN PLUS PT ANUMITE ELEMENTE DE DOMINARE...CHESTII CARE IN MOD NORMAL  INTRA IN "MENIU" LA ASA CEVA....A MAI FOST UN TIP CARE A POSTAT CA I S A CERUT BANI IN PLUS !!!

 

MAI E CEVA DE SPUS ??

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

MI S-A SPUS DE CATRE UN MEMBRU AL FORUMULUI ( NU I DEZVALUI IDENTITATEA ) CA SE CER BANI IN PLUS PT ANUMITE ELEMENTE DE DOMINARE...CHESTII CARE IN MOD NORMAL  INTRA IN "MENIU" LA ASA CEVA....A MAI FOST UN TIP CARE A POSTAT CA I S A CERUT BANI IN PLUS !!!

 

MAI E CEVA DE SPUS ??

Buna!

In meniu nu intra uro si scato- aceste doua feluri se contorizeaza cu o atentie in plus- acum lichidul si mancarea costa putin mai mult 

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Footjob se poate? Au talpi frumoase fetele?

Buna Tony ! 

Da, se poate footjob- cu siguranta talpile sunt de vis- iar cum se simt- nu are rost sa discut- merita sa vii sa incerci :)

Link spre comentariu

Sărut mana, se poate îndeplini o fantezie, care zic eu este mai puțin cunoscuta în România, ma refer la Cuckold. Aici implica și un partener pentru fantezie. Aveți vreo fata care face asa ceva. Menționez ca eu vreau sa fiu în rolul de cuckold

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

***************************************

Ce inseamna "un mic tribut" ? Daca as vrea sa vin pt un facesitting nud care sa cuprinda cuni si ani, pt o ora, ce pret ar fi?

 

 

Buna!

Pretul total pentru fantezia ta este de 350 lei/1 sedinta de o ora

****************************************

 

nu era vorba de asta.......ci de chestii clasice, uzuale,de dominare...

 

 

daca nu este vorba de uro, scato nu se achita nimic separat

****************************************

 

Sigur e mai bine să fie o listă de prețuri clară, decât să fie induși posibilii clienți în eroare.

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

***************************************

 

 

****************************************

 

 

 

****************************************

 

Sigur e mai bine să fie o listă de prețuri clară, decât să fie induși posibilii clienți în eroare.

Intrebati ori de cate ori aveti o fantezie va rugam! Fanteziile sunt diverse si de accea preturile pot sa difere

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

ma bag eu pt poza,daca e moca!! ;)

Va cred, insa lucram cu personalul nostru sau modele platite- din pacate nu ne putem folosi de imaginea cuiva fara acceptul acelei persoane

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

"Anilingus si cunilingus se poate- se achita un mic tribut separat"

Asta a scris pe celalalt topic

Pentru urmatoarele servicii: FEMINIZARE, BONDAGE, BICIUIRE,TRAMPLING CU TOCURI,BALLBUSTING, BLINDFOLD, BOOT LICKING, CHOKING,HAIR PULLING, ROLEPLAYING,FOOTJOB, PROTOCOL ,accept sesiuni de automasturbare in care ma priviti) Pentru CUNNILINGUS/ ANILINGUS / QUEENING se adauga o taxa aditionala de 100 lei Pentru FISTING se adauga o taxa aditionala de 100 lei Pentru SCATO se adauga o taxa aditionala de 200 lei

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Sărut mana, se poate îndeplini o fantezie, care zic eu este mai puțin cunoscuta în România, ma refer la Cuckold. Aici implica și un partener pentru fantezie. Aveți vreo fata care face asa ceva. Menționez ca eu vreau sa fiu în rolul de cuckold

Din pacate nu va putem oferi acest serviciu 

Link spre comentariu

Vizitator falcosul
Reputație: 0

Dupa cel mai recent post al vostru de pe celalalt topic, un masaj cu limbi la parter e 350 de RON (250 + 100). Iar fata in cauza poate sa mai vrea si o atentie in plus.

 

E cam mult, IMHO. 

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...