Sari la conținut

Milf 100% reala 0721357915


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Centrul tarii
  • Oras:Centrul tarii

Dat fiind faptul ca recent domnii de la doisiunsfert si-au bagat coada si au gonit toate fetele de pe forum, mi-am zis sa apelez nitel la agenda telefonica. Am dat acolo peste Karla, milf 100%. Am sunat-o si mi-a confirmat disponibilitatea. Am intrebat daca Simona, colega ei este ocupata. Raspunsul a fost ca nu, asa ca m-am inarmat cu trei cappuccino si am descins la locatia lor care se afla undeva in zona magazinului Onix. Fetele m-au primit "en fanfare" cu zambete si multa buna dispozitie. Ne stim de ceva vreme , asa ca am stat cu totii in micuta bucatarie si am depanat povesti. Fain a fost. Simona are un stil aparte, vorbeste mult si rade incontinuu, iar Karla o completeaza perfect. Se vede ca sunt prietene bune si de aceea probabil se inteleg asa bine. Venisem chitit pentru o interactiune cu Karla, asa ca la un moment dat am pus capat distractiei in trei si m-am cerut la un refresh. Baie dotata cu tot ce trebuie, prosop curat. Intotdeauna cele doua fete au grija sa nu-ti lipseasca nimic in ceea ce priveste igiena.  am intrat in camera unde ma astepta Karla. M-a intrebat cu acea voce inocenta ce imi doresc in acea seara. I-am raspuns ca imi doresc sa ma uimeasca. A inceput cu oral. Unul foarte bun, foarte umed, cu lins si supt la bilute, alternat cu priviri galese, saruturi si desmierdari, timp in care eu ma delectam cu mangaieri alternative intre sanii ei mari si pasarica umeda. Sincer? M-am terminat, nemaiputand sa rezist. Am mai stat cateva minute tolaniti in pat si am mai palavragit. Apoi am facut un dus, am lasat discret cadoul(250) pe noptiera, ne-am imbratisat si ne-am luat ramas bun pana data viitoare. Multumesc fetelor pentru momentele minunate petrecute impreuna, multumesc Karla pentru interactiunea personala.  

Recomand colegilor care doresc calitate. 

Dixit.

  • Like 3
  • Inimioara 1

Gusturile mele sunt simple, ma multumesc usor cu lucrurile cele mai bune.

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
1 oră în urmă, duhovnicul a spus:

Dat fiind faptul ca recent domnii de la doisiunsfert si-au bagat coada si au gonit toate fetele de pe forum, mi-am zis sa apelez nitel la agenda telefonica. Am dat acolo peste Karla, milf 100%. Am sunat-o si mi-a confirmat disponibilitatea. Am intrebat daca Simona, colega ei este ocupata. Raspunsul a fost ca nu, asa ca m-am inarmat cu trei cappuccino si am descins la locatia lor care se afla undeva in zona magazinului Onix. Fetele m-au primit "en fanfare" cu zambete si multa buna dispozitie. Ne stim de ceva vreme , asa ca am stat cu totii in micuta bucatarie si am depanat povesti. Fain a fost. Simona are un stil aparte, vorbeste mult si rade incontinuu, iar Karla o completeaza perfect. Se vede ca sunt prietene bune si de aceea probabil se inteleg asa bine. Venisem chitit pentru o interactiune cu Karla, asa ca la un moment dat am pus capat distractiei in trei si m-am cerut la un refresh. Baie dotata cu tot ce trebuie, prosop curat. Intotdeauna cele doua fete au grija sa nu-ti lipseasca nimic in ceea ce priveste igiena.  am intrat in camera unde ma astepta Karla. M-a intrebat cu acea voce inocenta ce imi doresc in acea seara. I-am raspuns ca imi doresc sa ma uimeasca. A inceput cu oral. Unul foarte bun, foarte umed, cu lins si supt la bilute, alternat cu priviri galese, saruturi si desmierdari, timp in care eu ma delectam cu mangaieri alternative intre sanii ei mari si pasarica umeda. Sincer? M-am terminat, nemaiputand sa rezist. Am mai stat cateva minute tolaniti in pat si am mai palavragit. Apoi am facut un dus, am lasat discret cadoul(250) pe noptiera, ne-am imbratisat si ne-am luat ramas bun pana data viitoare. Multumesc fetelor pentru momentele minunate petrecute impreuna, multumesc Karla pentru interactiunea personala.  

Recomand colegilor care doresc calitate. 

Dixit.

Fetele presteze și împreună?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Centrul tarii
  • Oras:Centrul tarii
2 minutes ago, costelbrasov said:

Fetele presteze și împreună?

Din pacate nu. Am incercat si eu sa le conving. Au varste si stiluri diferite de a aborda vizitatorii.

Gusturile mele sunt simple, ma multumesc usor cu lucrurile cele mai bune.

Link spre comentariu
  • Oras:Nope
  • Oras:Nope

Bună seară din nou,

Revin cu o nouă recenzie la Karla, o femeie în adevăratul sens al cuvântului 10/10. Bun, mi am făcut programare, am contactat-o pe whatsapp, a răspuns repede, m a ajuta cu indicații să ajung la destinație.

Locație de nota 10, baie dotată cu tot ce vrei, îți oferă prosop curat, te însoțește cât timp faci un duș revigorat.

În timp ce am făcut duș am văzut că era cu ochii pe Dragon :))

Am intrat in dormitor unde s a desfășurat acțiunea:

Oral: super bune, tente de deep, nota 10/10, a avut de muncă de această dată, oralu a durat în jur de 10-15 minute, a fost superb.

NP: normal protejat, am pus-o în poziția doggystyle, unde am dat, este strâmtă, se simte foarte bine, daca nu am putut să-mi dau drumu la oral, în maxim 10 min, am finalizat în balonas.

După am mai stat puțin de vorbă, este superbă, ai ce să vorbești cu ea.

Achitat 250 de lei o oră :)

Și la sfârșit am plecat acasă 🍻

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

In   data de 21 iulie 2021  am lasat prima mea recenzie pe acest site acestei frumoase doamne, iar acum dupa un timp am revizitat o dupa un lung zbor si bine am facut ca am oprit la Brasov pt o mica odihna si reinvigorare, am  decis sa mai am  o mica distractie, am dat un mesaj ,curios daca vechile prietenii se tin minte,da ..au fost tinute minte!! ,ce inseamna in viata vorba dulce si cat de mult aduce. Sa iti amintesti ,sa vorbesti ,sa mai revizitezi, sa mai dai un semn  si dupa ce o legatura pare rupta de timp sau distante, sa stii ca totul e la fel multumita vorbei dulci ,sentimentul cand duci la capat un lucru ,o provocare ,revezi pe cineva este unul placut. Si mai ales cel atunci cand stii ca te porti frumos poti obtine ce doresti incezit .,ador acest tip de oameni, ca atare mereu actionez onorabil pt ei.

Este o doamna adevarata,manierata,totul facand mereu din toate puterile ei sa fie cat mai bine si orice om o intalneste sa plece cat mai fericit din timpul petrecut in preasma ei,la fel ca prima vizita(totul frumos), mereu !,ca si cand i am lasat prima mea impresie si recenzie pe acest site las acum acestei frumoase doamne in primavara,vara..iar o alta recenzie, mai frumoasa dand categoric omului ce isi da toata silinta mereu 10 pe linie la toate capitolele si exclamand,  dorotorii de MILF NU AU VOIE SA O RATEZE!
Personal o sa revin mereu cand pofta si drumurile permit si dorinta de a revedea o persoana draga este ivita

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...