Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Milf 100% reala 0721357915

Recommended Posts

• Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salutari prietenoase, dragi colegi! Revin cu o recenzie la experientele primite de la aceasta femeie minunata, Karla.  O sa ma repet, femeie. E o milf superba, aduce un pic a Stiffler's mom,

Salutare tuturor ! Am bifat și eu la această doamnă în urmă cu câteva zile... Programare făcută pe whatsapp cu confirmare înainte de ora stabilită cu 30 de minute, respectată din ambele părț

Posted Images

Bună dimineata,dragilor!Mai sunt în Brasov până vineri inclusiv.

Serviciile mele sunt:

-Oralul protejat sau neprotejat in functie de igiena

-Normalul doar protejat

-GFE

-Hand job

-69

-Masaj

-Foot fetish

-Finalizare corporala

-Diferite pozitii

Preturile pentru serviciile mele sunt:

-100 lei finalizarea

-200 lei ora(2 finalizari)

Vă pup si vă doresc o săptămână minunată!😘😘😘

• Like 1
  • Inimioara 1

Bună dimineața, dragilor! Mai sunt disponibilă in frumosul vostru oras azi și mâine.Mulțumesc frumos tuturor celor care m-ați vizitat.Vă pup si vă îmbrățișez cu drag!😘😘😘

• 2 weeks later...

Va salut cu Respect !
Din Pitesti fiind, am avut drum Saptamana asta prin Brasov. Miercuri m-am hotarat, am cautat pe forum am gasit-o pe frumoasa Karla, am vorbit cu ea, am facut o progrmare pentru joi dimineata la ora 10:00
Totul ok, programare respectata, am ajuns, am urcat, m-a asteptat intr-o lenjerie sexy, pe tocuri frumos. M-a servit cu ceva de baut ( eu am ales o apa ). Am vorbit putin ( foarte comunicativa ).
Am intrat la un dus, am trecut la actiune, foarte curata, totul super ok
O suge foarte bine, stie ceea ce face.
De vizitat, cu primul drum prin Brasov cu siguranta voi reveni !
Recomand cu incredere !
Din punctul meu de vedere ca si note ..... 10 pe linie ( Imi plac doamnele Milf )
Va salut cu respect ! Stima !

• Inimioara 1
La 19.11.2021 la 16:14, sycran_2012 a spus:

Va salut cu Respect !
Din Pitesti fiind, am avut drum Saptamana asta prin Brasov. Miercuri m-am hotarat, am cautat pe forum am gasit-o pe frumoasa Karla, am vorbit cu ea, am facut o progrmare pentru joi dimineata la ora 10:00
Totul ok, programare respectata, am ajuns, am urcat, m-a asteptat intr-o lenjerie sexy, pe tocuri frumos. M-a servit cu ceva de baut ( eu am ales o apa ). Am vorbit putin ( foarte comunicativa ).
Am intrat la un dus, am trecut la actiune, foarte curata, totul super ok
O suge foarte bine, stie ceea ce face.
De vizitat, cu primul drum prin Brasov cu siguranta voi reveni !
Recomand cu incredere !
Din punctul meu de vedere ca si note ..... 10 pe linie ( Imi plac doamnele Milf )
Va salut cu respect ! Stima !

Bună! Mulțumesc frumos pentru vizită și recenzie! Te aștept cu mare drag oricând ai drum prin Brasov.Te pup😘😘😘

Bună dimineața, dragilor! Mai sunt disponibilă in frumosul vostru oras până joi inclusiv.Vă mulțumesc tuturor pentru vizită și pentru cuvintele frumoase pe care mi le-ati scris.Va doresc Sărbători cu sănătate si un An Nou mult mai bun ca acesta.Va pup si va imbratisez cu drag!😘😘😘

• Like 1
  • Inimioara 1