Sari la conținut

Foxy supla - 0769918315


Postări Recomandate

Vizitator supaplex
Reputație: 0

Anunt in AT.

Dupa continut si pret , 150 Lei , pare a fi din locatia din 13 Septembrie....

Tot aud de locatia aia din 13 septembrie..cum aflu mai multe despre ea, sau pe cine gasesc acolo?

Link spre comentariu
Descriere Matrimoniale

Efectuez masaj de relaxare la domiciliul meu
Masajul de relaxare ofera urmatoarele beneficii:
-Relaxeaza musculatura si detensioneaza corpul
- Reface echilibrul psiho emotional
-Readuce starea de bine in corp
-Reda vitalitatea si energizeaza corpul
-Pune sangele in miscare facilitand circulatia sanguina
-Elimina toxinele din corp si ajuta la micsorarea starilor de agitatie si anxiozitate
Program de luni pana duminica de la 10:00 la 21:00

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pozele inclin sa cred ca sunt reale, am vizitat o in urma cu cateva luni, si a exprimat dorinta de a nu i face recenzie, atingeri doar pe sani, mari dar cam lasati daca mi aduc aminte. In schimb masaj bun, cu o voce pisicoasa si o tehnica buna de finalizare. mica de statura chubby. apartament curat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost ieri la domnișoară. În unele poze e ea, altele sunt de pe net, care seamănă cu ea. Minionă, sâni mari, un pic de burtică, foarte drăguță.
Locația e pe Antiaeriană, în capăt, lângă OMV.

100 lei/h masaj

150 lei/h masaj cu finalizare

 

Masajul mai mult tehnic, terapeutic, de relaxare. Erotic mai deloc. Fără GFE, FK sau alte erotisme. Ca la cabinetul medical, dar cu finalizare :)
 

E jucăușă, plăcută, vorbește foarte mult.

 

Apartamentul relativ curat, mirosul cam greu, prosoapele nu miros rău dar par refolosite.

 

Probabil o să mai merg la ea cândva.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alexvintilescu
Reputație: 0

Locatie curata, langa cimitir la Antiaeriana, in apropiere de fostul capatul de troleu 96.

Locuri de parcare pe trotuar fara probleme.

150 de lei amenda. Doar masaj cu finalizare, o laba. Atat face, nu ofera servicii intime, dar totul a fost discutat si la telefon si la inceputul intalnirii.

Masajul de relaxare bun, dar nu se compara cu cel pe care il face un/o kinetoterapeut/a... Masajul de relaxare/muscular presupune niste etape de pregatire si stiinta pe care nu le stapaneste.

De revenit? Nu cred, laba a fost ok, nu si masajul. Curata, prosop curat, baie curata. In apartament este curatenie si este de apreciat. De precizat ca nu e pe graba.

Lipsa masaj de masaj, un minus enorm. Daca ar invata sa faca masaj de calitate, as reveni cu siguranta.

Link spre comentariu
Vizitator alexvintilescu
Reputație: 0
Acum 15 minute, alexvintilescu a spus:

Locatie curata, langa cimitir la Antiaeriana, in apropiere de fostul capatul de troleu 96.

Locuri de parcare pe trotuar fara probleme.

150 de lei amenda. Doar masaj cu finalizare, o laba. Atat face, nu ofera servicii intime, dar totul a fost discutat si la telefon si la inceputul intalnirii.

Masajul de relaxare bun, dar nu se compara cu cel pe care il face un/o kinetoterapeut/a... Masajul de relaxare/muscular presupune niste etape de pregatire si stiinta pe care nu le stapaneste.

De revenit? Nu cred, laba a fost ok, nu si masajul. Curata, prosop curat, baie curata. In apartament este curatenie si este de apreciat. De precizat ca nu e pe graba.

Lipsa masaj de masaj, un minus enorm. Daca ar invata sa faca masaj de calitate, as reveni cu siguranta.

llipsa masa de masaj, pardon. La ce face ea, masa de masaj trebuie sa fie prezenta....

La 11.12.2019 la 12:15, sammsamm a spus:

Pierdere de timp... locația langa Omv Alexandriei...

Locație ok.. poze reale .. dar extrem de aroganta si fitzoasa.. Mai prețioasă ca sfintele moaște...

Nu te lasa sa o atingi deloc...

dar nu ai discutat la telefon dinainte ce ofera si ce nu? Mie mi-a zis destul de clar si am vrut sa ma duc pentru un masaj dupa cateva ore de munca fizica. Si nu prea am fost multumit de calitatea masajului in sensul ca nu este de meserie si nu se pricepe ca un kinetoterapeut.... Ma gandesc ca era pierdere de timp daca zicea ca ofera ceva si nu oferea, Mie mi-a spus clar si pentru asta tot respectul pentru ea. Am stiut pana sa plec ce ofera si ce nu.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 56 minute, Mirel778 a spus:

Vă salut băieți! ce știți de Daria s-a mai specializat in masaj ,? Face mai mult în afară de o labă ? Se dezbracă nud 

Greu de crezut că a mai învățat tehnici de masaj.

Mai bine mai adaugi 50 Lei și te duci la o... Amandaterapie de pildă.👏😃🤗

  • Haha 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
La 22.09.2022 la 18:53, derwall a spus:

Greu de crezut că a mai învățat tehnici de masaj.

Mai bine mai adaugi 50 Lei și te duci la o... Amandaterapie de pildă.👏😃🤗

Lasă și tu un Nr pentru Amandaterapie te rog .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-de-relaxare-mEx84x#ymLbyX

Efectuez masaj de relaxare la domiciliul meu Masajul de relaxare ofera urmatoarele beneficii: -Relaxeaza musculatura si detensioneaza corpul. Reface echilibrul psiho emotional. Readuce starea de bine in corp. Reda vitalitatea si energizeaza corpul. Pune sangele in miscare facilitand circulatia sanguina. Elimina toxinele din corp si ajuta la micsorarea starilor de agitatie si anxiozitate. Program de luni pana duminica de la 10:00 la 21:00 Pret 100 de lei 60 de min

https://stor283460101.anuntul.ro/media/foto/imgs/2022/9/21/283460101.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...