Sari la conținut

Monica - 0721804125


Postări Recomandate

Bună, Scorp... nu sunt azi, de mâine. Ai fi putut sa ma suni sau sa îmi dai mesaj, știi ca îmi place sa stau mai pe la spate așa (nu ma refer la poziție) 😅Deci... te rog frumos, altădată sună-mă sau dă-mi mesaj, pup.

  • Like 3
Link spre comentariu

Bună, Scorp... nu sunt azi, de mâine. Ai fi putut sa ma suni sau sa îmi dai mesaj, știi ca îmi place sa stau mai pe la spate așa (nu ma refer la poziție) Deci... te rog frumos, altădată sună-mă sau dă-mi mesaj, pup.

Nu mai postezi si tu ceva poze ,tarife,servicii?

Link spre comentariu

Nu mergeți la ea, parerea mea e de evitat la capitolul progamari, o sun într-o zi de 10 ori fram si aveam o programare la ea si nu mai răspunde, in fine cum am zis o sun de cateva ori si răspunde ca are o alta propunere in timpul meu, ma suna dupa o ora si ceva si refuz, am fost la alta fata, concluzia - nu merita timpul

Link spre comentariu

Bună dimineața, te înșeli dovi23, de obicei îmi respect programările.... Dar ce contează, cei care au fost la mine îmi știu felul meu de a fi și asta contează... Dar dc insiști atât, sunt destule femei!!! Nu îmi plac tipi insistenți!Iar eu nu sun, nu deranjez pe nimeni, chiar dacă nu a venit la programarea aceea!

  • Like 5
Link spre comentariu

Monica, exista câteva zvonuri că ai fii țigancă. Eu nu îmi pot da cu părerea că nu am trecut pe la tine. Ne poți da un răspuns clar dacă ești sau nu țigancă? Fără un răspuns sau cu un răspuns ambiguu, eu înțeleg că ești țigancă.

Bună dimineața, te înșeli dovi23, de obicei îmi respect programările.... Dar ce contează, cei care au fost la mine îmi știu felul meu de a fi și asta contează... Dar dc insiști atât, sunt destule femei!!! Nu îmi plac tipi insistenți!Iar eu nu sun, nu deranjez pe nimeni, chiar dacă nu a venit la programarea aceea!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...