Sari la conținut

Monica - 0721804125


Postări Recomandate

Vizitator sclav...
Reputație: 0
Acum 5 minute, dyerseve a spus:

Adica sa ii învețe și pe ei sa pună curul la bataie..🤣🤣

Asta inseamna sa scrii doar cuvinte, fara sa cunosti si sensul acestora! 🤣;)

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Tipa e foarte bună în ceea ce face. Am vizitat o zilele trecute , dar din lipsă de timp n am recenzat o. Concluzia este că te fute ca o amantă , e strâmtă in pizdă de zici că ești in cur , iar in poziția doggy , n am reușit să o bag pe toată. Oralul e că la carte , o bagă în gât de zici că nu e sculată , o suge cum vrei , dacă știi să îi arăți cum îți place. Parfum bun , prosop curat și respect maxim pentru client. 

De revenit ... Oricând 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
On 4/22/2021 at 7:37 PM, rebreanu111 said:

Despre experiența mea,cu Monica,pot sa dau foarte multe detalii.... pentru cine e interesat.

Dacă poți da așa multe detalii , aș fi curios ce gust are in pizdă , eu n am incercat o

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Predominant Muntenia
  • Oras:Predominant Muntenia

Recenzie din amintire.

O duminica oarecare din 2020, ora ~15:00.

Subsemnatul: ras, spalat, elegant. Nu ma judecati ca muia e slabiciunea mea.

Garderoba ei: ciorapi plasa(sau body, oricare o fi termenul) si tocuri. Culoarea garderobei neagra.

Personajul: milf slim ciocolatiu. Tin minte ca sanii aratau foarte bine. Este culoara ciocolatie natural. Amabila! Respectuoasa! Respectul o fi venind cu varsta. Arata foarte bine pentru cei 30-40 de ani pe care i-as putea ghici, nu stiu cati ani are.

Oral protejat la cererea mea: 10. Nu e acel 10 pur ca la Lory din Buzau, este un "10" pentru ca muia e slabiciunea mea si pentru ca imi placea cum arata ea. Am stat in picioare langa pat, ea pe pat ca pe un scaun. Parca gemea fals, parca mangaia coaiele... parca.. pentru ca nu mai tin minte sigur.

Alte servicii: N/A

Locatia: pe atunci Lybra bank.

Nota: am platit 200 de lei pentru o ora. Presupun ca erau 2 finalizari.

Amintiri din unica vizita: Desi am platit o ora, tipic mie am plecat dupa 20 minute maxim cred. Mi-a placut muia asa ca am lasat-o in pace pe femeie. La final, in timp ce ma incaltam a inceput sa danseze la bara. Sa-mi bag P, arăta foarte de bine, dar am plecat totusi. Ma gandesc cu pofta din cand in cand.

Conlcuzie mai mult reflexiva(adica pentru mine): Mai viziteaz-o o data, imbecilule, ca era unul dintre tipurile pentru gustul tau(slim, milf).

  • Like 4
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 ore, lucaventuri a spus:

Dacă poți da așa multe detalii , aș fi curios ce gust are in pizdă , eu n am incercat o

E bună, nu băgase lubrifiant când am testat-o, 100% naturală, poate puțin deshidratată. 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Monica=ii place pula maxim😁

Vizitat azi după discuția apărută mai sus.Excitat de idee, lucrurile au decurs f bine...

Oral 10+

Normal 10

Gfe datorită faptului că ne știm de cv timp fara nota

Legat de trb in 3...ii surâde ideea și cred că nici în 4 nu i-ar displace

Rămâne doar sa stabilim între noi și ea🥳

 

 

 

Spor!

 

 

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
Acum 9 ore, monyca a spus:

Bună tuturor,Lucaventuri ma suni și vorbim. 

Să ne țineți și pe noi la curent, căci sunt curios dacă iese treaba în Ploiasca. A mai lansat și Raisa o provocare de genul asta dar se pare ca a renunțat din lipsă de combatanți. Să vedem dacă ție îți iese jocul. Succes. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Neatza tuturor, multumesc frumos Benguadrian, ești drăguț ca de obicei. Ariovist, interesante vorbe🙂nu ai înțeles bine contextul, eu nu am provocat nici o "lansare", am fost provocata, este altceva. Darkthrust prefer sa vorbesc la telefon, whatssap nu folosesc. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...