Sari la conținut

Monica - 0721804125


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat-o pe Monica astazi, o recenzie succinta ar fi....stie sa se futa.

O suge bine si adanc....se fute bine si in orice pozitie si nu fuge de pula.

In concluzie, ne mai vedem.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, monyca a spus:

Mersi frumos, Voineamg. Dominium00, mai întâi as vrea sa cunosc persoanele, trebuie sa simt o atracție pt fiecare în parte. 

Îmi place abordarea d-voastră. 

Cred că o să vă vizitez în zilele următoare, să vorbim deschis pe tema asta 🥰. Poate apare o ofertă mai diversificată, eu nu refuz nimic din ce ar putea dori alți admiratori ai d-voastră dornici să participe la ceva mai nonconformist 😋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, biliape a spus:

Îmi place abordarea d-voastră. 

Cred că o să vă vizitez în zilele următoare, să vorbim deschis pe tema asta 🥰. Poate apare o ofertă mai diversificată, eu nu refuz nimic din ce ar putea dori alți admiratori ai d-voastră dornici să participe la ceva mai nonconformist 😋

Daca Moni este deacord eu m-as baga la ceva de genul "cuckold".

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 minute, dominium00 a spus:

Daca Moni este deacord eu m-as baga la ceva de genul "cuckold".

Tu cuckold sau alt partener, cine să fie, ce rol vrei? Vorbește cu ea, în primul rând... 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 33 minute, biliape a spus:

Tu cuckold sau alt partener, cine să fie, ce rol vrei? Vorbește cu ea, în primul rând... 

Acum 33 minute, biliape a spus:

Tu cuckold sau alt partener, cine să fie, ce rol vrei? Vorbește cu ea, în primul rând... 

Acum 1 oră, biliape a spus:

Îmi place abordarea d-voastră. 

Cred că o să vă vizitez în zilele următoare, să vorbim deschis pe tema asta 🥰. Poate apare o ofertă mai diversificată, eu nu refuz nimic din ce ar putea dori alți admiratori ai d-voastră dornici să participe la ceva mai nonconformist 😋

Daca Moni este deacord eu m-as baga la ceva de genul "cuckold".

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Interesantă idee: anunț plătit pe publi dar nu îi place să atragă atenția... Știam că voi fi mereu depășit de gândirea feminină. Sunt doar un maimuțoi, deh. 🙊

  • Haha 2
Link spre comentariu

Neatza tuturor, Andreiph ești total pe lângă subiect, Biliape interesant comentariu, ma așteptam să înțelegi felul cum m-am exprimat, dar deh... M-am referit strict la propunerea de a face în trei, patru🙂, cel mai bun mod este de a discuta față în față aceste chestiuni, nu aici sa poată vedea oricine, când și cu cine, ora și ziua, foarte simplu!

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 4 ore, monyca a spus:

Neatza tuturor, Andreiph ești total pe lângă subiect, Biliape interesant comentariu, ma așteptam să înțelegi felul cum m-am exprimat, dar deh... M-am referit strict la propunerea de a face în trei, patru🙂, cel mai bun mod este de a discuta față în față aceste chestiuni, nu aici sa poată vedea oricine, când și cu cine, ora și ziua, foarte simplu!

Touche😁

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 54 minute, dominium00 a spus:

Am discutat cu Moni si este deacord sa ne intalnim toti 3, cum facem sa luam legatura? O suni tu pe ea?

Cred că o voi suna mâine, să nu o sâcâi astăzi dacă nu pot să ajung. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 08.10.2020 la 20:19, monyca a spus:

esențialul consta în pat

Să nu uit: udăm și canapeaua? Am o pasiune pentru canapele, parcă permit mai multe ca paturile simple 🥰. 💓

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...