Sari la conținut

Monica - 0721804125


Postări Recomandate

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, bursuk a spus:

Este clar doar gura voi. Ati gasit fata potrivita si voi nimic. Pfff. 

Eu zic ca îl subestimezi pe Laur..sigur a marcat el ceva dar nu vrea sa ne spună 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 5 minute, bursuk a spus:

O fi marcat dar singur! Dar in trei? 

El știe mai bine..oricum la cum îl știu sigur a fost ceva ce nu poate fi povestit aici 😂😂

Link spre comentariu

Salutare!am vizitat fata,e brunetă-brunetă, statură medie,cam slăbuță..pt cine e amator de fete sslim e ok ..are undeva la 45-47 kg, atitudine ok..normalul destul de bun,la oral încearcă să o ia până la refuz, atentă și la ooă ..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 35 minute, mrmikel a spus:

Daca si Monica mai e de statura medie sunt curios cum arata la tine o miniona.

Până în 80cm înălțime e minionă 😅, până la 1,50m e statura medie... 

  • Haha 4
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Ultima oprire pe acea zi a fost Monica.

Onp a fost de 10. Chiar m-am jucat cum mi-a plăcut și nu credeam că la vârsta mea se mai poate și o a treia erecție așa buna. 

Np tot 10. Îmi place cum mă strânge, cum se mișcă și cum geme.

Locația 9. Aceiași observație, domnisoarelor, este nevoie de apa după un futai de 30 de secunde.

Anal, nu vrea ea.

Gfe 10, pentru mine este o dulceață. Se pare că doar domnișoarele trecute de anumiți ani au un gfe ridicat.

Halat 100. 

De revenit oricând, dar acum după această aroganta, de se mai școală săptămâna asta e miracol 🤣🤣🤣

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Iară m-a pus ... să merg la femei.

Monica nota 9

Tot nu mi-ai dat apă și m-ai obosit rău.

Onp 10. Doar 2 fete mai știu așa bune la oral. Mai am una de testat la cat de lăudată este, dar îmi e teama sa nu mă fac de râs. Dar sa revenim. O suge bai frate de zici că nu a mai văzut pula de ani de zile. Tot așa în continuare.

Np 9. M-a obosit de m-au luat toate transpirațiile.

Gfe 10, las apa. Plăcută, se mulează pe om. Poate este sătulă de toți și îi dau dreptate, dar știe să se facă plăcută.

Locația 10. Nu am ce reproșa

Halat 100 lei finalizarea, 200 ora. 2 finalizări, nu fiți și voi acum, dacă puteți 3, mai tăiați din ele 🤣🤣🤣

Ce as vrea eu de la ea? Câteva kg puse pe cur.

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat
Acum 2 ore, Unuumblat a spus:

Iară m-a pus ... să merg la femei.

[..]

Tot nu mi-ai dat apă și m-ai obosit rău.

[..]

Np 9. M-a obosit de m-au luat toate transpirațiile.

Gfe 10, las apa. [..]

Era una pe Bucales, tot milfeta asa, facea si masaj....in fine, la finalul anuntului scria mare: "HIDRATATI-VA BINE!" :) Venea cu avertisment...cred ca asa iti trebuia si tie, mai ales pe toropeala asta :wink2:luxhello

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

In urma recenziilor bune de pe forum, azi am decis sa o sun pe monica pentru o programare. La telefon a parut destul de rezervata si uimita ca am numarul ei de tlf, deja ma vedeam ajuns in fata blocului cu o mare țeapa, crezand ca nu imi mai raspunde. 

Am ajuns in fata blocului, undeva pe republicii, mi-a raspuns, m-a indrumat spre scara blocului unde locuieste. 

Am urcat sus, imi deschide usa si am ramas placut surprins ce vad: o femeie subtirica, putin creola, sani mici, dar frumoși.

Am cerut sa merg la dus, iar cand m-am intors ea se dezbracase si ma astepta intinsa pe pat. M-am intins si eu si a inceput cu un oral bun,  adanc, vreo 3-4 minute in care aproape a inghitit-o pe toata, regretul meu ca am cerut sa il faca protejat. Am trecut la normal la care am schimbat 2-3 pozitii, in care mi-a dat impresia ca i-a placut si ei... pacat ca nu a durat mai mult. De retinut ca in tot acest timp nu a parut ca se grabeste deloc. 

Op: bun, nota 9

Np: 10 pentru mine, prima data cand o fac cu o femeie asa slim, mi-a placut 

Halat 100 ron

Cam 25 min doortodoor

De revenit, mai mult ca sigur...  cel putin pentru un oral np

 

  • Like 4
Link spre comentariu
Acum 18 ore, monyca a spus:

Bună seara tuturor, Andubun mersi frumos pt apreciere, Vaxxxinax😂sa nu generalizam, chiar te rog frumos! 

Având în vedere cum devii tu tot mai bună, de la o vizită la alta, normal că și noi visăm tot mai multe cu tine. 🤗😘

 

Link spre comentariu

Am fost și eu la Monica, de 2 ori ....a fost super ,un oral neprotejat de 10 și normal protejat de 09 și ceva ...se implica ...te fute de îți sare capacele.....este curata ...nu am simțit nici un miros neplăcut...chiar mirosea frumos....Aaaa ,cadoul 100cu 200 ora .... Monica sa ști ca urmează să mai vin ...te pupic !

.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...