Sari la conținut

Monica - 0721804125


Postări Recomandate

Acum 2 ore, tookinky4u a spus:

Da un telefon ma...si ai sa vezi daca da sau nu  !

Era telefonul închis mai devreme, dacă nu mă înșel. 😜

Acum 2 ore, monyca a spus:

O zi buna tuturor, de mâine încep, ora 9:00 - 18 :30. 

Vezi cum îți simțim lipsa, imediat? Cum e telefonul închis, cum scrie cineva că îi lipsești. La altele s-au trezit după 7 luni că nu mai sunt... Așa se vede cine are valoare. Multe  😝😛 peste tot! 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Stimati colegi si cititori,

Fiind in trecere prin Ploiesti, am oprit si eu pe la Monica, bazandu ma pe recenziile voastre preponderent pozitive. Evaluarea mea subiectiva este urmatoarea:

Din punct de vedere fizic este miniona skinny, 1.55 cu maxim 40kg. Varsta de +35 (sa ma ierte daca am gresit prea mult), iar tenul brunet. Sani frumosi, nu sunt lasati, potriviti pentru statura ei, numai buni. 

Din punct de vedere al atitudinii este de nota 10. GFE foarte bun, te simti ca la o amanta care te iubeste si ar face orice sa te satisfaca.

La capitolul prestatie, m a impresionat oralul NP si faptul ca incearca sa o ia pe toata. Atitudine de PSE..."uite pula! nu e pula!".Era de 10 daca facea si CIM. 

NP bun, se implica si este deschisa la numeroase pozitii. 

Locatia curata, prosop uscat...totul decent.

In concluzie, daca sunteti amatori de ON deep si minione skinny e clar de recomandat, mai ales ca vorbim de 100/200, fara alte extra-uri.

Raport calitate-pret foarte bun. Eu o sa revin.

Weekend fain.

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

salutare, acum doua zile am vizitat-o pe Monica, este o tipa foarte de treaba, vorbește frumos și corect. Eu unu o sa rămân abonat la ea…

Aspect fizic drăguț o femeie normala nu ma interesează ca e sau nu de etnie…merg sa ma simt bine alea 15 min. 

servici - oral de 9, e ce trebuie…

            - normal 9, trăiește cu tine momentul 

Este strict părerea mea, o sa revin cu drag. 

100 de lei cheltuiți bine ! 

  • Like 3
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare colegi futaciosi! Tot citind în recenziile voastre și în urma unor experiente neplăcute, m am gândit sa o vizitez pe domnisoara. Aceleași servicii ireproșabile, în plus poziția LOT dar invers m-au sfârșit imediat. Nu sunt omul care sa ia cu ora deoarece eu sunt rapid, venit futut plecat. Eu și Speedy Gonzalez 😁.

Notele pentru mine sunt subiective deoarece ma simt ok cu Monica.

On-10 până în gât ,părți adiacente linse și supte

NP 10 cu LOT reverse ca tot se practica romgleza.

Halat =100 lei 1 finalizare.

Părerea e strict personala, eu sunt constant.

Tot sunt dator la bere colegilor vechi. Oriunde oricând va astept domnilor,știți voi care.

 

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, monyca a spus:

O zi buna tuturor, va mulțumesc frumos pentru aprecieri. 

Noi îți mulțumim că ești atât de amabilă și ne faci să ne simțim bineeee. 

😘

Dacă ai timp și chef, poate facem o vizită în weekend să mai testăm o abordare, să îți prezint încă un algoritm propriu de stimulare 😋😛

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal
On 8/2/2021 at 10:58 PM, Unuumblat said:

Iară m-a pus ... să merg la femei.

Monica nota 9

Tot nu mi-ai dat apă și m-ai obosit rău.

Onp 10. Doar 2 fete mai știu așa bune la oral. Mai am una de testat la cat de lăudată este, dar îmi e teama sa nu mă fac de râs. Dar sa revenim. O suge bai frate de zici că nu a mai văzut pula de ani de zile. Tot așa în continuare.

Np 9. M-a obosit de m-au luat toate transpirațiile.

Gfe 10, las apa. Plăcută, se mulează pe om. Poate este sătulă de toți și îi dau dreptate, dar știe să se facă plăcută.

Locația 10. Nu am ce reproșa

Halat 100 lei finalizarea, 200 ora. 2 finalizări, nu fiți și voi acum, dacă puteți 3, mai tăiați din ele 🤣🤣🤣

Ce as vrea eu de la ea? Câteva kg puse pe cur.

Care sunt celelalte doua fete? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Moni , azi lucrezi ?

Ești de acord sa facem o întâlnire în 3-4 astazi ?

Dacă , da , eu mă bag , pentru cine mai e interesat , sa lase un mesaj aici . Maxim 3 băieți și doar din clienții Monicăi. 

M am trezit cu ideea asta 😉😂

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...