Sari la conținut

Monica - 0721804125


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare futaciosi!

Fusei ieri la.Monica pentru o sesiune de antrenament, cu gândul sa o fut bine așa. 

Surpriza a venit din partea ei ca s-a futut singura în gura cu pula mea ca practic era așa.de bine ca am capitulat soldateiii la ea în guriță. 

Același comportament frumos același multumesc la final.cand am plecat.

O fi de etnie dar da clasa la altele. Notele mele reflecta experienta mea

On-10 cu cim

Halatul 100.lei.

Revin când pot financiar,deh criza afectează pe oricine.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, sexsei a spus:

Salutare futaciosi!

Fusei ieri la.Monica pentru o sesiune de antrenament, cu gândul sa o fut bine așa. 

Surpriza a venit din partea ei ca s-a futut singura în gura cu pula mea ca practic era așa.de bine ca am capitulat soldateiii la ea în guriță. 

Același comportament frumos același multumesc la final.cand am plecat.

O fi de etnie dar da clasa la altele. Notele mele reflecta experienta mea

On-10 cu cim

Halatul 100.lei.

Revin când pot financiar,deh criza afectează pe oricine.

Și asta mie nu-mi răspunde, zici ca venim sa le batem nu sa le futem

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pentru cei ce nu o cunosc pe Monica personal,este o fata putin dificila as putea spune,isi alege clienti cu grija,daca ai jenat o vreodata cu ceva nu vei mai avea acces la serviciile ei,parerea mea este mult peste altele,felul de a te primi serviciile gfe etc,la ea prima vizita poate fi si ultima sau poate va duce urmatoatele vizite la un nivel mai inalt,deci aveti grija prima impresie conteaza si va spun din experienta merita fata.

PS:Moni nu ne am vazut de ceva timp sper cand revin in tara sa te mai intanlesc macar odata 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dmgctrl
Reputație: 0

Am fost azi la Monica pentru o ora. Nu vreau sa dau detalii despre cum a decurs intalnirea, insa pot sa confirm ca toate lucrurile bune spuse in topicul asta despre Monica sunt adevarate. 

Multumesc mult pentru azi!

G

Link spre comentariu
  • Oras:@#$%
  • Oras:@#$%

Confirm și eu părerile pozitive ale colegilor. Am vizitat-o pe Monica acum ceva timp dar nu am postat o recenzie datorită impresiei că dorința ei ar fi de a sta mai low profile. Pentru mine a fost o întâlnire foarte reușită datorită naturaleții, igienei, bunului simț și nu în ultimul rând datorită serviciilor ireproșabile. Sper să ne revedem curând Monica 😉

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Salutare futaciosi mici!

Cum primavara a venit, natura a inflorit și pasarelele zboară și vestesc ca e bine, asa și cocoșul meu mi-a dat trezirea și a zis ca vrea sa depună armele la pasarica Monicăi. 

Zis și făcut, după o defrișare a locului ca sa beneficiez de  ON di partea ei ,incalecai pe o șa(140 ponei), și i-am dat bice pana la.Monica.

Când sa sun mi-am.adus aminte ca nu aveam cash-ul la.mine. Și am cautat de.la.ea.pana în rond la.Caraiman un bancomat de mi-au ieșit ochii, deși parcasem la.blocul "infractorei" .

Pe.drumul de întoarcere cocoșul bătea ritmul în pantaloni și întreba dacă mai e mult pana la gainusa Monicăi.  Am ajuns și repede pana la etajul 9,sriu ce credeți dar nu,nu pe scar, ci cu liftui. Sunat la usa și surpriza, si-a luat costume noi  de  luase poziție de drepți cocoșul, asa ca un pupic.,mangaiat o buca , supt.o țâță și cerui la.baie ca eram.in extaz.

Ieșit din dus ce credeți,mai îmi.arata o costumație.la fel.de.sexi ca innebunisem,  zic" tu cred ca vrei sa te violez și nu știi cum sa.zici"

Bai și ma ia la trântă Monica și incepu un supt din ala de simti cum iti întra cearceaful în cur ca eram în extaz. Imi venea sa fac ca toate animalele la un loc de placere.

Ii zic pune prezervativul ca nu mai pot și trecu fix 5 minute de când am.bagat și am.scos cocoșul.din gainusa.

Nu sunt eu vreun macho, dar strâmtă, uda și frigea în păsa ca hop a abdicat repede giolgau. 

Am mai ras un pic.,am.mai vorbit și purces la.drum cu zâmbetul.de.vitel.la.poarta noua.

Eu revin cu placere la ea și pot spune ca notele.reflecta strict experienta mea.

ON=10 pentru.mine, are o tehnica de ma înnebunește

NP=9 ca a durat puțin la.mine ,deh sunt fără femeie,statut(criza financiară)

GFE 10 pentru mine, aceiași vorba placuta,același multumesc la plecare.

Monica te pup, și ne întâlnim când ne- vedea.

Spor.la.futut colegii! 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...