Jump to content

Monica - 0721804125

Recommended Posts

• Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am ajuns si eu la domnisoara, nu mai stau sa fac recenzie, ce a scris Petremarin30 este cuprinzator si sunt de acord 100%. Domnisoara mi-a confirmat buna parere despre fetele gipsy. Ce ma deranjeaza g

Nu stiu cum li se pare altora, insa eu cred ca este cea mai pasnica si mai calma femeie din cate am întâlnit pana acum. A respectat mereu programarile, avand si servicii corecte.

Stai usor, n-a zis nimeni ca ar fi vreo frumusețe. Inclusiv ea este conștientă de acest lucru, așa că incearca sa compenseze cu prestatia, serviciile pe care le ofera fiind bune. Femeia are bun simț,

Posted Images

Dacă nu mă înșel este tipa de langa Libra Bank,cel putin acolo am fost eu prin iunie. Intrat, văzut, si plecat. Nu ai cum să futi așa ceva. Este de etnie,ceva dinți lipsa,cred ca 40 kg,in jur de 25-30 de ani si tare nespălata mi-sa părut.cerea 100 finalizarea cu 200 ora.

ai gresit varsta are 35 ani  asa spune pe anuntul din raid 

post-214319-0-16895900-1566285341_thumb.jpg

• Like 2
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

am bifat-o si eu acum ceva timp....fizic(nu foarte agreabil)...micuta de inaltime......skinny...mi-a placut rau oralul...si-a dat interesul pentru a ma simti bine....practic am futut-o in gura....pare ca-i place pula...dupa cum spunea un confrate...in rest...chiar daca este de etnie...n-are legatura cu ''jobul ei''...

oral-9

implicare-8

restul nu m-a interesat....

• Like 1
  • 2 weeks later...

am fost si eu acum vreo luna. locatie la libra, apart e facut pentru petreceri de burlaci: bara in mijlocul camerei, dormitor de futut langa. ce na-m inteles eu este dc dracu o fi o fereastra intr living si dormitor...(locatie 8)

fata este bruneta bine, f slaba si micuta de inaltime. i-as da un 7-8 la fizic.

oralul n, neasteptat de bun nu foloseste mana si o baga pana in gat. nu trece pe stilul "masina de cuzut" 8-9

normal : sta cum vrei, nu are fatza de plictisita 8-9

gfe 8-9

ptr mine a fost o experienta placuta

ps: fizicul e discutabil. poate ptr unii nota pare prea mare dar daca iti plac feleile cu forme poti avea alta parere...

Salutare...tocmai am vizitat dameza..Ce pot să spun este că intr.adevar ar da dependenta..poate chiar da! Adevarul e ca te fute și poți să futi în draci 😂 Nu excelează la frumusețe..e asa cum se spune de ea doar ca...FUTI! :) Deci ceva trecut de jum oră..fără grabă și futut bine....100roni Ciocane tari

• Like 3

Salutare...tocmai am vizitat dameza..Ce pot să spun este că intr.adevar ar da dependenta..poate chiar da! Adevarul e ca te fute și poți să futi în draci Nu excelează la frumusețe..e asa cum se spune de ea doar ca...FUTI! :) Deci ceva trecut de jum oră..fără grabă și futut bine....100roni Ciocane tari

E tot la Libra Bank?