Sari la conținut

RALUCA super cur 0739171912


Postări Recomandate

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall

Tipa e misto. Are un aer exotic care o prinde bine. Vorbeste frumos, e super ingrijita, fund frumos, genul de femeie cu picioare puternice dar cu umeri si piept micut, sani micuti. Experienta cu ea a fost una placuta, pe care as continua-o si cu alta ocazie. 

Mai nou locatia e adiacent Nerva Traian, intr-un bloc cunoscut curvarilor, alaturi de o colega.

200lei oferiti cu drag domnisoarei pt o ora.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fata deosebita, isi da silinta sa te faca sa te simti bine,politicoasa.

Fund de nota 10

Sani micuti, placuti la atingere.

Nu te grabeste, pret decent, raport pret calitate bun.

Oral bun cu atentie, lins, privit in ochi.

Locatie adiacent Nerva

De revizitat.da

Ar fi binevenite niste poze cu sanii pentru ca nu are de ce sa ii ascunda( eu fiind sceptic in privinta asta).

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Vegas
  • Oras:Vegas

Salutare!

 

Am fost la domnisoara saptamana trecuta. Programarea a fost facuta prin whats app. Programare respectata de fata, eu am fost mai nerabdator, fiind nevoit sa mai astept 20min.

Ajuns in apartament, un apartament ok, cu toate cele necesare, am fost intrebat daca doresc apa, apoi am fost poftit la dus. Aici am gasit tot felul de geluri de dus, prosopul pe care mi l-a dat fiind curat. Apoi a mers si domnisoara la dus, urmand ca apoi sa mai discutam pe diverse subiecte, pentru a ne acomoda unul cu celalalt. Ca si concluzie, aveti ce vorbi, nu va plictisiti, domnisoara este destul de inteligenta, amuzanta, dar si carismatica.

 

Inainte de a incepe discutia, dupa ce a venit de la dus, s-a dezgolit de acel prosop, moment in care ramasesem un pic mut.

Revenind la oile noastre, sa dam note:

 

Locatia: 10 - nu am vazut sa lipseasca nimic, si arata destul de bine si camera de actiune.

Aspect fata: 10 - un fund senzational, sani micuti, dar foarte frumosi, chip foarte placut.

Oral: 8 - protejat, foarte bun, dar protejat

Normal: 10 - priveliste frumoasa, stie sa se miste si cand sta deasupra.

GFE: 10 - pupacioasa, atenta

Halat: 150/30min (am stat ceva mai mult)

Am sa revin, si am sa incerc sa imi fac timp sa stau mai mult. Zic ca are multe de aratat.

 

O zi placuta!

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...