Sari la conținut

Tandra si pasionala Roxana - 0757563797


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, roxy_roxy a spus:

Ma primiti? 

Doar cu "Creativul" de manuta si cu oferte speciale de Paste 😅

Oricum vad ca tariful din semnatura e 150/250 ... Ai de gand sa vii cu tariful ala sau cu cel preferential de Timisoara (150/300) ? 

Sunt doar curios ... nu de alta ... 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Ieeeei, s-a reintors Roxi .. si cu ocazia asta am iesit si eu din hibernare. Nu ca nu am mai vrut, doar ca prea am mai avut cu cine. 

 Pentru cei care inca nu au cunoscut-o, Roxi ii o fata tanara, frumoasa, slim si cu parul blond. Printre principalele calitati as enumera naturaletea si dezinvoltura. 

Fata de primele mele intalniri cu ea, de acum vreo 2 ani, as zice ca s-a mai temperat, nu mai ii asa de agitata la pat. Acum ii mai linistita, mai pe feeling, adica asa cum imi place mie.

In concluzie, o intalnire foarte reusita pe care o voi repeta.

Pret: 150

De recomandat: Cu siguranta!

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor
Acum 3 ore, manutm a spus:

Ieeeei, s-a reintors Roxi .. si cu ocazia asta am iesit si eu din hibernare. Nu ca nu am mai vrut, doar ca prea am mai avut cu cine. 

 Pentru cei care inca nu au cunoscut-o, Roxi ii o fata tanara, frumoasa, slim si cu parul blond. Printre principalele calitati as enumera naturaletea si dezinvoltura. 

Fata de primele mele intalniri cu ea, de acum vreo 2 ani, as zice ca s-a mai temperat, nu mai ii asa de agitata la pat. Acum ii mai linistita, mai pe feeling, adica asa cum imi place mie.

In concluzie, o intalnire foarte reusita pe care o voi repeta.

Pret: 150

De recomandat: Cu siguranta!

 

 

Multumesc mult pentru cuvinte frumoase. Te mai astept cu drag:2qm40hg:2qm40hg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Cum era pe lista mea personala roxy ,Vineri la prima oră am ajuns la ea. Este tânară dezinvoltă si tare dragută. Punctul ei forte dupa parerea mea este ca nu te grabește si datorită faptului ca vorbește mult te face sa te destinzi fara sa iți dai seama.Ce tine de sex nu am ce sa reproșez , acțiunea a decurs bine cu ON si NP +sărut.

Daca timpul imi va mai permite voi reveni.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor
Acum 7 ore, sange_latin a spus:

Cum era pe lista mea personala roxy ,Vineri la prima oră am ajuns la ea. Este tânară dezinvoltă si tare dragută. Punctul ei forte dupa parerea mea este ca nu te grabește si datorită faptului ca vorbește mult te face sa te destinzi fara sa iți dai seama.Ce tine de sex nu am ce sa reproșez , acțiunea a decurs bine cu ON si NP +sărut.

Daca timpul imi va mai permite voi reveni.

Multumesc mult pentru cuvintele frumoase, te mai astept cu mare drag. Zi frumoasa sa ai😘😘

Link spre comentariu
Reputație: 1292

Salutare... Vizitat recent fatuca din dotare, asa ca las și eu o mica recenzie. Programare cu 2 ore înainte, locația pe circumvalatiunii lângă kaufland. Ajuns la ea, am socializat un pic, ne-am luat la povesti mai, mai sa uit pt ce am venit asa ca atitudine pro client 10.Actiunea a debutat cu un ON decent dar fără artificii și cam atât as da un 8.In schimb la NP a fost mult mai bine se implica și te strânge în menghina ei😀, schimbat mai multe poziții deci 9.Per total o experienta placuta, decartat 150 leusteni

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In dormitor
  • Oras:In dormitor
Acum 11 ore, costy7 a spus:

Salutare... Vizitat recent fatuca din dotare, asa ca las și eu o mica recenzie. Programare cu 2 ore înainte, locația pe circumvalatiunii lângă kaufland. Ajuns la ea, am socializat un pic, ne-am luat la povesti mai, mai sa uit pt ce am venit asa ca atitudine pro client 10.Actiunea a debutat cu un ON decent dar fără artificii și cam atât as da un 8.In schimb la NP a fost mult mai bine se implica și te strânge în menghina ei😀, schimbat mai multe poziții deci 9.Per total o experienta placuta, decartat 150 leusteni

Multumesc frumos pentru cuvintele frumoase. Te mai astept cu drag 

Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am trecut pe la ea zilele trecute.

Am stat cateva minute la povesti apoi trecut la fapte.

ON bine executat. La NP a fost si mai bine, nu i-am rezistat prea mult.

Fata este sociabila, pro client. De vizitat.

Eu o notez cu 10 ca mi e simpatica.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...