Sari la conținut

Slim/anal/tânără


Vizitator gabry89

Postări Recomandate

  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Marcel nu cred ca vorbiti despre aceeasi fata ca fata nu da nr la nimeni ci stabiliti pe ematrimoniale la ce ora sa va vedeti si unde si cam atat, cel putin cu mine asa a facut dar nu am mers, asta a fost inca anul trecut..

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vorbit cu XXC90 pe ematrimoniale, 150 lei oral, normal si anal . Tarif pentru o descarcare ! Locatie in masina, loc ferit ðŸ˜

Deocamdata am spus pas, e scump pentru o descarcare in masina !

Dar curiozitatea ma face sa intreb daca totusi a fost cineva si poate fi ok ?

Link spre comentariu
Vizitator cocoasd
Reputație: 0

Da de ea vrb.

Hai sa-mi dau si eu cu parerea, am incercat cam acum vreo jumate de an cand o aparut sa o abordez si am renuntat, cred ca tipa are probleme la mansarda, nici cum nu ne-am inteles.

Link spre comentariu

Am vizitat o eu pe domnișoară e de etnie, nu e fotomodel dar nici urata nu e și are un fund bombat...... Combinat pe ematrimoniale negociat prețul la 200 pe ora, acțiunea malul Mureșului.... Totul frumos pana am ajuns la locul acțiunii unde mi a spus ca nu are prezervative dar nu i problema ca nu are boli..... Pana la urma am rămas la un oral dacă tot am bătut mașina pe toate coclaurile cam de nota 9 în guriță și stoarsa și ultima picătură sper ca n am luat nimic.... Părerea mea e ca merita încercată dar duceți va prezervative....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...