Sari la conținut

0725030802 alexandra 30 ani poze reale


Postări Recomandate

200 Lei
Alexandra, 30 ani

Descriere anunt
 
Alexandra, 30 ani

Bruneta reala, selectiva 30 ani, ofer masaj de relaxare intr-un ambient deosebit domniilor seriosi si educati. Pun mare pret pe igiena, discretie, seriozitate. Poze reale, zona Titan.

Detalii suplimentare
 
Bruneta reala.Cu bun simt ofer Masaj de relaxare la domiciliu meu.Pt detalii suplimentare suna -ma😘

 

post-2-0-09606900-1565703422_thumb.jpg

post-2-0-23923500-1565703424_thumb.jpg

post-2-0-88264400-1565703425_thumb.jpg

post-2-0-63106100-1565703427_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

testata

este veche  a mai activat pe postavarului si pe la diham cu o blonda.mai are o recenzie dar numai stiu topicul

oricum...locatia este pe langa paunita in blocul unde sta si andra 34 care i-am facut tot eu recenzie.

pozele sunt reala,fata este rraita dar este ok.este mica de statura 9160 si cam asta ar fi singurul ei minus) si cu o fata simpatica,nu este urata )ca ii place sau nu este dispusa sa iti faca pe plac si accepta cam tot ce ii cer (fk,orala etc)

oralul a fost unul mediu nici wow nici prost ,te intreaba cum vrei si la normal se uda,ii place sa se futa.de asemenea vorbeste mult.pasarica ei este carnoasa si ingrijita,fara mirosuri suspecte .

ca o concluzie fata mi s-a parut ok.100/150 servicii normale

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:in spatele monitorului
  • Oras:in spatele monitorului

testata

este veche  a mai activat pe postavarului si pe la diham cu o blonda.mai are o recenzie dar numai stiu topicul

oricum...locatia este pe langa paunita in blocul unde sta si andra 34 care i-am facut tot eu recenzie.

pozele sunt reala,fata este rraita dar este ok.este mica de statura 9160 si cam asta ar fi singurul ei minus) si cu o fata simpatica,nu este urata )ca ii place sau nu este dispusa sa iti faca pe plac si accepta cam tot ce ii cer (fk,orala etc)

oralul a fost unul mediu nici wow nici prost ,te intreaba cum vrei si la normal se uda,ii place sa se futa.de asemenea vorbeste mult.pasarica ei este carnoasa si ingrijita,fara mirosuri suspecte .

ca o concluzie fata mi s-a parut ok.100/150 servicii normale

am uitat sa spun  :)...pozele in negru sunt reale

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare, am fost la ea acu vreo 2 luni și pot spune ca e ok ca și servicii.. Un pic cam grăbită atât la oral cât și la normal.

Oralul e bunicel, cu tente de deep iar la normal dacă durează prea mult începe sa dea contre dar pe total mie mi-a plăcut.

Cotizație 150 RON 1h oral și normal. 200 și cu anal și din ce am înțeles chiar îi place analul.

Eu unul o recomand. Pozele îmbrăcată în negru sunt mai reale. Este miniona bine proporționata și vrea sa se facă placuta dar nu se fumează în locație.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc
  • Telefon: 00000000000
  • Oras:Buc

Am fost si eu azi. Locatie vis a vis de metrou titan.

Tarif 100fin / 150h + 50lei anal

E dragutica si haioasa rrrita, incearca sa faca conversatie si glume.

Oralu slabut, ea incearca dar mai trebuie lucrat.

La normal se schimba treaba, uda natural, destul de stramta, are fundu frumos, sani micuti dar placuti la atingere, fix cat palma mea, destul de fermi.

Mimeaza actu cu un gemamat f haios.

Vazand asta, am optat sa incerc si anal, erea deja prez ud, a dat cu putin scuipat si hop a intrat junioru, a schimbat putin unghiu de penetrare dar na deranjato catusi de putin penetrarea si asa ca am inceput sa dau ca americanii in vietnam. Pe parcurs recunoscand ca ii place mult analu.

Finalizat, imbracat si plecat.

Am fost pe fuga, prinzand o mica fereastra libera in program, dar nam simtit sa ma grabeasca.

ON - 6

NP - 7-8

AP - 9

Corp 8

Cotizarie 150 coco.

Cred ca o sa mai revin de curiozitate 1h sa vad exact ce ii poate pielea.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

Am ajuns ieri pe la mândră! Nu pot decât să confirm că e ușor peltică dar haioasă și cu un GFE ridicat. Inițial am vrut să stau o oră, având chef de-o tăvăleală, dar atitudinea ei nu m-a stimulat. Când i-am cerut să vină deasupra, a comentat că are de lucru până deseară și nu vrea să obosească! În pula mea, dacă nu vrei să obosești du-te caseriță la LIDL!

Niște note:

Locație: 7

Aspect: 6 (pare mai slim în poze decât în realitate, țâțe mici)

Oral: 7

Normal: 5 (ziceai că mai are puțin și-adoarme)

GFE: 8

Concluzia: am futut mai bine la bani mai puțini; apropo, tariful e 100 ședința (am văzut că asta e expresia) și 150 lei ora!

  • Like 6
Link spre comentariu

 

https://www.anuntul.ro/assets-672/images/840ee53.png Vezi galeria
Descriere anunt
 
Masaj,

masaj de relaxare plin de surprize, poze reale.

Detalii suplimentare
 
Buna, numele meu este Alexandra 30 ani poze reale, noua in zona Titan. Sunt o fire plina de viata, placuta si cu bun simt ofer masaj de relaxare total domniilor seriosi si educati. Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii! Ofer igiena si discreti maxima!
Trimite mesaj privat
 
https://www.anuntul.ro/assets-672/images/840ee53.png Vezi galeria
Descriere anunt
 
Masaj,

masaj de relaxare plin de surprize, poze reale.

Detalii suplimentare
 
Buna, numele meu este Alexandra 30 ani poze reale, noua in zona Titan. Sunt o fire plina de viata, placuta si cu bun simt ofer masaj de relaxare total domniilor seriosi si educati. Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii! Ofer igiena si discreti maxima!
Trimite mesaj privat
 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recent, fiind în tensiune și dorind să mă relaxez, am aranjat niște timp liber și am început să dau telefoane. Am avut noroc, și am găsit-o (la 0725030802) disponibilă pe Alexandra lângă metrou Titan și am aranjat o întâlnire de o oră chiar atunci. De la restaurantul Păunița, dat ca reper, m-a îndrumat. Stă în același bloc în care le-am vizitat (separat) pe fetele care acum postează anunț în zona Titan cu numele Andra 34 și matura 47 de ani (Iulia). Așadar,  am urcat...și… a deschis ușa când mai aveam 3m până să ajung (nu s-a ascuns în spatele ușii). Stă într-un apartament, nu garsonieră, și îl ține foarte curat. Am înțeles că are sau va avea foarte curând colegă (nu fac show lesbi).

Așadar, Alexandra e mică de statură, simpatică. Are sânii mici dar fundul frumos - în ce mă privește, prefer așa decât invers. M-am cerut la duș, mi-a cerut banii atunci.

Am revenit curat, am început să ne mângâiem, am trecut la FK! A trecut la un ON, și imediat am cerut un 69, ceea ce am și primit. Păsărica era cărnoasă, fără mirosuri suspecte.

După ce ne delectăm unul cu altul, a pus prez, și trecut la misionar normal, unde am și terminat repede, după cum mă și așteptam, și am fost șters prompt.

Între “ședințe” a răspuns la telefoane când o sunau clienții (a pus pe silențios când am început treaba). În acest timp o mângâiam, și ulterior asta s-a transformat într-o felație, iar eu o stimulam manual la pizda și clitoris.

S-a întors pe o parte și a spus: Hai la anal, că tu vrei și anal. Și am început anal pe o parte.

Îi place tare, gemea, voia pula în cur. La un moment dat nu mai știu ce a zis și m-am oprit să întreb ce a spus și m-a întrebat de ce am oprit. Am început iar futaiul rapid în curul ei, ce era să fac… poate mi-o luam dacă nu mă conformam. Glumesc, cred că ne plăcea amândorura :-).

Am obosit, am spus că trebuie să schimb. S-a așezat capră, și mi-a spus să trec la normal, constatând că parcă era mai strâmtă decât în fund (sau poate îi lărgisem eu puțin fundul).

După niște minute am trecut iar la anal, și am mai futut-o așa.

Până la urmă m-am declarat învins - a doua finalizare nu venea, așa că am cerut masaj, ceea ce am și primit, cu mișcări mai energice, nu chiar de relaxare, dar bine-venit.

Am fost la duș, ne-am pupat și am plecat.

 

Locul: 10, un apartament modern (îl ține foarte curat) lângă metrou Titan

Înfățișare: 8-9 (fundul frumos, yummy)

GFE: 9 (și cred că la următoarea vizită va fi și mai bine)

Oral: 7 (nu am făcut prea mult de data asta)

Normal: 8-9 (era destul de strâmtă)

Anal: 9,5 poate multe cred eu

Program: L-D 10-17 (dar fie sâmbătă, fie duminică e liber)

Servicii: OP, NP : 100/f, 150/h. Pentru anal încă 50 de lei.


De vizitat: DA! Ca o observație, e a treia fată pe care am vizitat-o în acel bloc, și la ea mi-a plăcut cel mai mult.

De revenit: eu sigur da

  • Like 8
Link spre comentariu

Recent, fiind în tensiune și dorind să mă relaxez, am aranjat niște timp liber și am început să dau telefoane. Am avut noroc, și am găsit-o (la 0725030802) disponibilă pe Alexandra lângă metrou Titan și am aranjat o întâlnire de o oră chiar atunci. De la restaurantul Păunița, dat ca reper, m-a îndrumat. Stă în același bloc în care le-am vizitat (separat) pe fetele care acum postează anunț în zona Titan cu numele Andra 34 și matura 47 de ani (Iulia). Așadar,  am urcat...și… a deschis ușa când mai aveam 3m până să ajung (nu s-a ascuns în spatele ușii). Stă într-un apartament, nu garsonieră, și îl ține foarte curat. Am înțeles că are sau va avea foarte curând colegă (nu fac show lesbi).[/size]

Așadar, Alexandra e mică de statură, simpatică. Are sânii mici dar fundul frumos - în ce mă privește, prefer așa decât invers. M-am cerut la duș, mi-a cerut banii atunci.[/size]

Am revenit curat, am început să ne mângâiem, am trecut la FK! A trecut la un ON, și imediat am cerut un 69, ceea ce am și primit. Păsărica era cărnoasă, fără mirosuri suspecte.[/size]

După ce ne delectăm unul cu altul, a pus prez, și trecut la misionar normal, unde am și terminat repede, după cum mă și așteptam, și am fost șters prompt.[/size]

Între “ședințe” a răspuns la telefoane când o sunau clienții (a pus pe silențios când am început treaba). În acest timp o mângâiam, și ulterior asta s-a transformat într-o felație, iar eu o stimulam manual la pizda și clitoris.[/size]

S-a întors pe o parte și a spus: Hai la anal, că tu vrei și anal. Și am început anal pe o parte.[/size]

Îi place tare, gemea, voia pula în cur. La un moment dat nu mai știu ce a zis și m-am oprit să întreb ce a spus și m-a întrebat de ce am oprit. Am început iar futaiul rapid în curul ei, ce era să fac… poate mi-o luam dacă nu mă conformam. Glumesc, cred că ne plăcea amândorura :-).[/size]

Am obosit, am spus că trebuie să schimb. S-a așezat capră, și mi-a spus să trec la normal, constatând că parcă era mai strâmtă decât în fund (sau poate îi lărgisem eu puțin fundul).[/size]

După niște minute am trecut iar la anal, și am mai futut-o așa.[/size]

Până la urmă m-am declarat învins - a doua finalizare nu venea, așa că am cerut masaj, ceea ce am și primit, cu mișcări mai energice, nu chiar de relaxare, dar bine-venit.[/size]

Am fost la duș, [/size]ne-am pupat și am plecat.[/size]

 

Locul: 10, un apartament modern (îl ține foarte curat) lângă metrou Titan[/size]

Înfățișare: 8-9 (fundul frumos, yummy)[/size]

GFE: 9 (și cred că la următoarea vizită va fi și mai bine)[/size]

Oral: 7 (nu am făcut prea mult de data asta)[/size]

Normal: 8-9 (era destul de strâmtă)[/size]

Anal: 9,5 poate multe cred eu[/size]

Program: L-D 10-17 (dar fie sâmbătă, fie duminică e liber)[/size]

Servicii: OP, NP : 100/f, 150/h. Pentru anal încă 50 de lei.[/size]

 

De vizitat: DA! Ca o observație, e a treia fată pe care am vizitat-o în acel bloc, și la ea mi-a plăcut cel mai mult.[/size]

De revenit: eu sigur da[/size]

Felicitări ....frumoasa poveste

O sa ii fac o vizita, neaparat

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...