Sari la conținut

Anca amanta perfecta 0768519135 Mall Vitan


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

bruneta frumoasa, noua in zona, 25 de ani, ofer masaj terapeutic si de relaxare la domiciliul meu intr-un cadru linistit, mai multe detalii la tel., zona Mall Vitan,

Bucuresti, 05 oct, 14:37

 

Și prețul și pozele,dacă or fi reale,m-au determinat să o trec pe listă !

Preț: 40 lei

 

fara suparare dar a trecut cam mult de 5 Octombrie, nu crezi ??? eu am cautat anunt de al ei si am dat numai de asta expirat, vroiam s-o mai vizitez odata si sa-i las 50-60 lei, consider ca merita mai mult de 40, am ramas cu impresie placuta de primavara trecuta cand am vizitat-o.

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

fara suparare dar a trecut cam mult de 5 Octombrie, nu crezi ??? eu am cautat anunt de al ei si am dat numai de asta expirat, vroiam s-o mai vizitez odata si sa-i las 50-60 lei, consider ca merita mai mult de 40, am ramas cu impresie placuta de primavara trecuta cand am vizitat-o.

Nu mă supăr deloc! Observația ta este cât se poate de pertinentă. Și eu m-am gândit că anunțul poate fi expirat și ea să se fi retras,dar m-am gândit că,la fel de bine,la prețul pe care îl are,să nu fie nevoită să-și facă reclamă prea des. M-am înșelat!

Dar nu-i nimic!

După trenuri și după femei să nu alergi pentru că vin întotdeauna altele!

  • Like 1
Link spre comentariu

Din ciclul descaleca și fute, incaleca și du-te. Am vizitat săptămâna trecută locația cu pricina. Posesoarea nr. telefon din topic este o tipa bondoaca, cu toate ok, burtica cu tatuaje. Locația o știți, Emil Botta, parter. Stat pentru un oral. Nu recomand celor care visează felatii exotice, dar celor ce agreează o muie tradiționala, tihnita și cu finalizare, adică cim, v-o recomand. Un preț decent (2 poli) fără graba. A, în acel moment avea o colega, Roxi sau Ruxi, arata ok. Am impresia că este cea din A. T. la subrubrica masaj. Hai dații drumul la treaba!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...