Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Visule, unde gasesti doar din astia cu pulă mică zău că nu stiu.... :laugh2 :laugh2

Iar el zice de alții ca o au mică, adevărul e ca o are groasă, ma umple bine...vezi ca și Tomson a făcut remarca.La noapte se încarcă filmuleț, făcut azi, pe erome și observă în scena respectiva ce contează mai mult pentru "publicul" țintă, o dimensiune normală mă poate arăta asa cum trebuie în acțiune.Nu actorul trebuie sa primeze ca tu sa te uiți la penisul lui, o frumusețe...doar uneori sa nu zică lumea ca-s săracă.Plus, ia în vedere și faptul ca nu întotdeauna filmez din unghiul bun... mai mult ma interesează sa captez lumina pentru ca imaginile sa fie cât mai clare.
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

Iar el zice de alții ca o au mică, adevărul e ca o are groasă, ma umple bine...vezi ca și Tomson a făcut remarca.La noapte se încarcă filmuleț, făcut azi, pe erome și observă în scena respectiva ce contează mai mult pentru "publicul" țintă, o dimensiune normală mă poate arăta asa cum trebuie în acțiune.Nu actorul trebuie sa primeze ca tu sa te uiți la penisul lui, o frumusețe...doar uneori sa nu zică lumea ca-s săracă.Plus, ia în vedere și faptul ca nu întotdeauna filmez din unghiul bun... mai mult ma interesează sa captez lumina pentru ca imaginile sa fie cât mai clare.

Eu zic sa dai la UNATC la profil Regie si Film, daca tot esti asa perfecționista cu filmatul 🤭

Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile gri..
  • Oras:Dupa blocurile gri..

vistantric unde te gasesc si eu pentru o filmare? Nu iti mai face griji de lumina vin eu cu un proiector led profesional! Nu glumesc chiar as face un film cu tine.

 

Iar el zice de alții ca o au mică, adevărul e ca o are groasă, ma umple bine...vezi ca și Tomson a făcut remarca.La noapte se încarcă filmuleț, făcut azi, pe erome și observă în scena respectiva ce contează mai mult pentru "publicul" țintă, o dimensiune normală mă poate arăta asa cum trebuie în acțiune.Nu actorul trebuie sa primeze ca tu sa te uiți la penisul lui, o frumusețe...doar uneori sa nu zică lumea ca-s săracă.Plus, ia în vedere și faptul ca nu întotdeauna filmez din unghiul bun... mai mult ma interesează sa captez lumina pentru ca imaginile sa fie cât mai clare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 3 guests

×
×
  • Creează nouă...