Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 6 minute, serjucu50 a spus:

Cum Poti sa o cunosti ? Ai vazut doar un cur, un spate si sperma. Dupa sperma o cunosti sau cum ti Ai dat seama? Fenomenali is unii jur

Înainte de a critica , poți da un mesaj privat și întrebă de unde am tras concluzia asta .

Cea despre care vorbesc avea aluniță lafel și parul de pe spate asemenea , corp subțirel și curul lafel ( știu cum arată în poziția asta ).. este posibil să confund  , dacă mă contactează omul in privat și îi spun eu numele fetei și dacă confirmă că e aceeași , o cunosc , daca nu , nu o cunosc , nu știu de ce te bagi tu ... Nu vorbesc să mă aflu în treabă ...

  • Like 1
Link spre comentariu
1 hour ago, justforfun89 said:

Înainte de a critica , poți da un mesaj privat și întrebă de unde am tras concluzia asta .

Cea despre care vorbesc avea aluniță lafel și parul de pe spate asemenea , corp subțirel și curul lafel ( știu cum arată în poziția asta ).. este posibil să confund  , dacă mă contactează omul in privat și îi spun eu numele fetei și dacă confirmă că e aceeași , o cunosc , daca nu , nu o cunosc , nu știu de ce te bagi tu ... Nu vorbesc să mă aflu în treabă ...

Nu stiu Unde vezi tu alunita. O recunosti dupa parul de pe spate 😂 asta e ceva nou

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 16 minute, serjucu50 a spus:

Nu stiu Unde vezi tu alunita. O recunosti dupa parul de pe spate 😂 asta e ceva nou

Întâi uită-te la poza și apoi comentezi ... Și da , recunoști după multe detalii o femeie ...  Abțină-te de la alte comentarii 

Link spre comentariu
  • Oras:București/Constata
  • Oras:București/Constata
18 hours ago, justforfun89 said:

Întâi uită-te la poza și apoi comentezi ... Și da , recunoști după multe detalii o femeie ...  Abțină-te de la alte comentarii 

Uite unde era guru sexului ma nenica,ai ajuns sa recunosti muierea omului pusa capra doar dupa parul dat pe spate si alunita:)))))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 6 ore, geoomax a spus:

Ce pizdă bună de lins are, i as suge buzele cu  toată gura 🙂

Mi o închipui cum ar sta capra cu picioarele larg desfăcute și eu cu botu n savarina😉

Din partea mea are nota 9 

Link spre comentariu
Vizitator lig76ct
Reputație: 0
1 oră în urmă, matiz a spus:

Ce pizdă bună de lins are, i as suge buzele cu  toată gura 🙂

Mi o închipui cum ar sta capra cu picioarele larg desfăcute și eu cu botu n savarina😉

Din partea mea are nota 9 

de 9 și nu 10,,,😂🤩😂🤩

Link spre comentariu
6 hours ago, bastos01 said:

Plm de labar si ala. inca i am dat 9. E plin forumul de labari ordinari. Nu inteleg care e faza sa puna poze luate de pe internet. Asta denota ca ei inafara de Manuela nu au ce afisa 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...