Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

Pentru mine oralul suprem făcut de nevasta e atunci când începe până nu am penisul în erecție. Așa îl ia in gura până la testicule și erecția o am la ea direct in gura in timpul prestației. De multe ori îmi dau drumul in gura ei.

Din păcate nici macar o tata nu mă lăsa să îi pozez

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 22 minute, vento18 a spus:

Pentru mine oralul suprem făcut de nevasta e atunci când începe până nu am penisul în erecție. Așa îl ia in gura până la testicule și erecția o am la ea direct in gura in timpul prestației. De multe ori îmi dau drumul in gura ei.

Din păcate nici macar o tata nu mă lăsa să îi pozez

Norocosule!pe a mea nu o pot convinge la oral sub nici o forma!lo luat pe nu în brate!

  • Trist 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 47 minute, vento18 a spus:

Pentru mine oralul suprem făcut de nevasta e atunci când începe până nu am penisul în erecție. Așa îl ia in gura până la testicule și erecția o am la ea direct in gura in timpul prestației. De multe ori îmi dau drumul in gura ei.

Din păcate nici macar o tata nu mă lăsa să îi pozez

Subscriu la cele spuse de tine, și eu prefer sa înceapă pana nu am erectie deși e cam greu deoarece doar la gândul a ce urmează "chelu" e drepți. Cat despre al lua tot în gura după 15 ani de când suntem împreună reușește fără probleme ,adevărat nu sunt foarte dotat, iar de multe ori am parte și de swalow. Nici a mea nu vrea sa  o pozez dar ce ii drept nici nu tare am insistat,dar ma simt dator fata de cei care postează și o sa insist  și o sa postez cât de curând și eu ceva poze .

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 33 minute, cojack25 a spus:

Cum fac sa pun poze pe telegram daca poate cineva sa ma ajunte nu sa i trimit eu poze pe gmail și sa le posteze vreau  sa la pun eu multumesc 

De ce vrei sa le pui pe telegram, punele aici sunt mai mulți cei care s-ar bucura de ele,

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...