Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 24 minute, ElComisar a spus:

https://ibb.co/HFM06S0
parere sotia mea?  Care ar fute?

După 25 de minute pagina nu exista, nu am nici un drept de a comenta sau face observații dar totuși exista poze care se deschid și după luni de zile ,iar altele după câteva minute/ore  nu se mai seschid, atunci ce rost mai are sa le postezi. Încă o data nu vreau sa critic pe cineva dar nu înțeleg dacă tot pui niște poze de ce sa nu le pui sa se poată vedea cel puțin câteva zile🤔🤔🤔

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator lig76ct
Reputație: 0
Acum 39 minute, oradean1 a spus:

După 25 de minute pagina nu exista, nu am nici un drept de a comenta sau face observații dar totuși exista poze care se deschid și după luni de zile ,iar altele după câteva minute/ore  nu se mai seschid, atunci ce rost mai are sa le postezi. Încă o data nu vreau sa critic pe cineva dar nu înțeleg dacă tot pui niște poze de ce sa nu le pui sa se poată vedea cel puțin câteva zile🤔🤔🤔

Foarte corect și bine punctat,eu când am postat le-am lăsat 30 de zile pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:București/Constata
  • Oras:București/Constata
1 hour ago, lig76ct said:

Mulți useri dau copy and paste de pe diferite site-uri de dating sau situ-uri XXX din cauza asta unele poze expiră după 30 min. sau 1 oră

N-are nicio legetaura ce spui tu cu realitatea,eu am pus poze si am setat un timp de cateva ore cat sa fie valabila poza.

Deci ce spui tu,n-are nicio treaba cu realitatea.

Link spre comentariu
Acum 16 ore, lig76ct a spus:

Mulți useri dau copy and paste de pe diferite site-uri de dating sau situ-uri XXX din cauza asta unele poze expiră după 30 min. sau 1 oră

Nu stiu daca expira din cauza ca sunt luate de pe anumite site-uri. A setat timpul foarte scurt. Eu nu inteleg persoanele care pun foto pentru cateva minute. Ce rost mai are sa le pui?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...