Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

4 hours ago, KimInLove said:

 

:))))) :))) 

O ceri in casatorie si o postezi pe site -uri , dar tot tu n-ai mai avut scapare , gen 🤦🏼‍♀️

Asa si? O recunosti? Ma cunosti? Mare kkt ce am facut noi...ne-am pus poze cu neveste, iubite sau foste.

Am citit chestii mai "bolnave" pe aici fata de topicul asta in care ne mai hranim si noi orgoliul cu ce femei am avut/avem. Poate si nevestele ar capata mai multa incredere stiind ca sunt apreciate si de alti masculi in afara de sot. Sau doar voi tre sa fiti apreciate aici?

Avand niste probleme in cuplu chiar am gasit folositor forumul si ma gandeam sa cer si eu o parere, un sfat... ca d.asta rasfoiesc pe aici, dar dupa reactii de genu ..hă hă ce a zis/facut xulescu...iti trece. Probabil mai sunt multi care ar posta dar nu o fac din cauza reactiilor ca asta. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Darasti
  • Oras:Darasti
La 07.03.2022 la 4:25, LupRau a spus:

Asa si? O recunosti? Ma cunosti? Mare kkt ce am facut noi...ne-am pus poze cu neveste, iubite sau foste.

Am citit chestii mai "bolnave" pe aici fata de topicul asta in care ne mai hranim si noi orgoliul cu ce femei am avut/avem. Poate si nevestele ar capata mai multa incredere stiind ca sunt apreciate si de alti masculi in afara de sot. Sau doar voi tre sa fiti apreciate aici?

Avand niste probleme in cuplu chiar am gasit folositor forumul si ma gandeam sa cer si eu o parere, un sfat... ca d.asta rasfoiesc pe aici, dar dupa reactii de genu ..hă hă ce a zis/facut xulescu...iti trece. Probabil mai sunt multi care ar posta dar nu o fac din cauza reactiilor ca asta. 

Las-o că nu mai știe unde să se promoveze și a venit si pe topicul ăsta, o fomistă. Ea moare când vede că există și femei care se fut de plăcere.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
24 minutes ago, airsoft69 said:

vorbesti prostii! sunt poze luate de pe net... https://ibb.co/bNGhFqG 

uite aici!

la o scurta cautare cu tineye.com la una dintre ele am gasit 3 rezultate! Vrei sa le caut si pe celelalte?

Te asteptam si cu poze personale... sau nu...

  • Like 5
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, jorge_escu a spus:

vorbesti prostii! sunt poze luate de pe net... https://ibb.co/bNGhFqG 

uite aici!

la o scurta cautare cu tineye.com la una dintre ele am gasit 3 rezultate! Vrei sa le caut si pe celelalte?

Te asteptam si cu poze personale... sau nu...

Sunt pozele mele personale! poti cauta cu orice eye doresti. 

o sa uploadez pozele cu numele de profil langa.  admin, te rog sa iei masuri in legaturi cu postarea precedenta, sa ofer webcam confirmare. Multumesc.

 

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 3 guests

×
×
  • Creează nouă...