Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 7 ore, airsoft69 a spus:

dupa confirmarea video webcam doresc blocarea/bannarea userului: jorge_escu

Despre ce confirmare video vorbești, prietene? Ai confirmat, ce? I-ai arătat pula pisicului, sau ce? Pozele sunt în multiple locuri pe internet. Și eu am poze personale și nu e plin internetul cu ele! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, tzipiripi a spus:

Despre ce confirmare video vorbești, prietene? Ai confirmat, ce? I-ai arătat pula pisicului, sau ce? Pozele sunt în multiple locuri pe internet. Și eu am poze personale și nu e plin internetul cu ele! 

Pozele acelea sunt din 2013, au fost puse pe shareyourex la acea vreme. Ca au fost preluate neavand watermark e cu totul alta problema.

Nu prietene! nu sa arati pula, ma iei la misto? 

ti-as putea arata multiple locuri de pe internet cu poze personale, pe vreausatefut, etc etc, unde au primit si confirmare webcam.

Ideea era ca se putea demo usor, webcam, persoanele.  Sanatate 

  • Confuz 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
16 hours ago, airsoft69 said:

dupa confirmarea video webcam doresc blocarea/bannarea userului: jorge_escu

PACE colegule! Ce te-ai aprins asa? Mi-am spus parerea, cu argumente, intr-un limbaj decent. Pentru care motiv m-ar bana admin? Ca nu cred minciunile tale? Am dreptul sa ma indoiesc! Daca sunt pozele tale personale iti dau tie si iubitei tale un MARE 10. felicitari si sa fiti fericiti! te astept si cu alte poze frumoase! Pace!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, jorge_escu a spus:

PACE colegule! Ce te-ai aprins asa? Mi-am spus parerea, cu argumente, intr-un limbaj decent. Pentru care motiv m-ar bana admin? Ca nu cred minciunile tale? Am dreptul sa ma indoiesc! Daca sunt pozele tale personale iti dau tie si iubitei tale un MARE 10. felicitari si sa fiti fericiti! te astept si cu alte poze frumoase! Pace!

Mulțumesc. Te salut. 

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...