Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

3 hours ago, serjucu50 said:

Ba penibililor terminati cu poze de alea luate de pe net. Am vazut ce femei aveti pe acasa, cine crede ca bunaciunea aia perfecta la Corp e a ta, si tu Stai ca labaru pe aici sa postezi. Terminati cu de astea 

Ba serjucu, tu esti imposibil de multumit :)). Ba e urata,grasa,cu bube..etc, ba e luata poza de pe net. Pentru linistea ta sufleteasca, mai pun o poza tot din bucatarie, tot cu ea, doar fara peruca din pozele de ieri. Legat de haine, am eu un fetish cu tinute,haine. Parca altfel ma excita cand i-mi trimite o poza cu o tinuta sau ceva, decat un prim plan cu pasarica.

Te salut, fratele meu labar.

https://ibb.co/XJzkys4

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, serjucu50 a spus:

E un labar nu iti bate capul cu el. A dat share la o poza cu 🍆 Lui. Ca nah atata are, manuela toata ziua. Ne a aratat la toti ca e 🥇la labagii 

Ok am înțeles.....

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0
Acum 2 ore, cj-stoner a spus:

Ba serjucu, tu esti imposibil de multumit :)). Ba e urata,grasa,cu bube..etc, ba e luata poza de pe net. Pentru linistea ta sufleteasca, mai pun o poza tot din bucatarie, tot cu ea, doar fara peruca din pozele de ieri. Legat de haine, am eu un fetish cu tinute,haine. Parca altfel ma excita cand i-mi trimite o poza cu o tinuta sau ceva, decat un prim plan cu pasarica.

Te salut, fratele meu labar.

https://ibb.co/XJzkys4

Uh, cu asta chiar ne ai rupt.... Mai ales ca are și butt plug ul ala în cur.... 10,frate...

Link spre comentariu
2 hours ago, cj-stoner said:

Ba serjucu, tu esti imposibil de multumit :)). Ba e urata,grasa,cu bube..etc, ba e luata poza de pe net. Pentru linistea ta sufleteasca, mai pun o poza tot din bucatarie, tot cu ea, doar fara peruca din pozele de ieri. Legat de haine, am eu un fetish cu tinute,haine. Parca altfel ma excita cand i-mi trimite o poza cu o tinuta sau ceva, decat un prim plan cu pasarica.

Te salut, fratele meu labar.

https://ibb.co/XJzkys4

9,50

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte
La 12.05.2021 la 12:34, dani50 a spus:

O găsești pe site-urile de matrimoniale, face orice și cu oricine. M-a rugat și pe mine sa o promovez aici, dar nu am facut-o.

Pe ce site-uri? Vreau sa dau de ea si nu stiu cum.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0
Acum 21 minute, vld95 a spus:

Mulțumesc,  băieții! De futut cât trebuie, niciodată nu e de ajuns, probabil de asta am ajuns și câte doi pe ea

Suna bine... Dar de ce nu și 3???

Link spre comentariu
  • Oras:Gaesti
  • Oras:Gaesti
Chiar acum, caproshu a spus:

Suna bine... Dar de ce nu și 3???

Am fost și 3 și 4, nu refuza absolut nimic din cercul nostru de "prieteni" dar în păsărica puteam doar câte doi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte
1 oră în urmă, vld95 a spus:

Am fost și 3 și 4, nu refuza absolut nimic din cercul nostru de "prieteni" dar în păsărica puteam doar câte doi

Cu tipi necunoscuti nu e de acord ea?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, vld95 a spus:

Am fost și 3 și 4, nu refuza absolut nimic din cercul nostru de "prieteni" dar în păsărica puteam doar câte doi

Mi-ar placea sa fiu in grupul tau de prieteni ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Gaesti
  • Oras:Gaesti
Acum 1 oră, marlanel a spus:

Cu tipi necunoscuti nu e de acord ea?

Nu era...

 

Acum 1 oră, marlanel a spus:

Cu tipi necunoscuti nu e de acord ea?

 

Acum 57 minute, vlad_dracul a spus:

Ati fost 3 in acelasi timp in ea? Face anal?

Ideea e în felul următor. E fosta mea care mi-a satisfacut absolut orice fantezie care am avut. Sex mmf/ffm. Am fost împreună cu ea și o cunostiinta care avea și ea fantezia de sex cu un cuplu. Pe urma când a venit rândul meu sa ii satisfac fantezia mmf a fost începutul sfârșitului. De la eu și încă unul am ajuns progresiv la eu și încă 3 băieți (era intr-un fel și fantezia mea sa vad "cât duce") apoi i-am propus multiple creampie cu care a fost de acord și de acolo s-a cam stins flacara. Adevar grăia cel care spunea ca fanteziile pot sa facă o relație sa meargă sau sa ii pună capăt dar nu regret nimic

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...