Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
1 oră în urmă, vali788 a spus:

https://ibb.co/z58tSPs

 Te simti mai bine acum? Am si specificat mai sus este soția cu un tip negru.

Frumos ,o soție ascultătoare se pare, important este sa va simțiți voi bine și nu părerile altora contează,  sunt destui aici care își dau cu părerea și ei nu au reușit sa își convingă soția sa le  facă sex oral 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 37 minute, elnefutador a spus:

Pari mai mare decât ala negru! Ai făcut o pentru soție sau pt tine? Cum l ai găsit pe negru? 

Ne cunoastem de vreo 4 ani tipul repectiv. Nu o avea el sculat calumea ca o are destul de mare... Sa zicem ca am facut o ptr amandoi

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
6 hours ago, vali788 said:

Nu cred ca se vede asa bine fata ei încât să o poti recunoaște vreodata

Poza e luată de pe net, ca 98% dintre pozele de aici. Atâta timp cât ai spectatori care chiar cred că în România există o tradiție în "multiracial 3 some", distrați-vă frumos.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 minute, uritescu a spus:

Poza e luată de pe net, ca 98% dintre pozele de aici. Atâta timp cât ai spectatori care chiar cred că în România există o tradiție în "multiracial 3 some", distrați-vă frumos.

Paradoxal, dar în Romania sunt cele mai mari cluburi de swingeri din Europa de Est. Plus că tipul nu a zis că locuiește în România. :)

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 44 minute, uritescu a spus:

Poza e luată de pe net, ca 98% dintre pozele de aici. Atâta timp cât ai spectatori care chiar cred că în România există o tradiție în "multiracial 3 some", distrați-vă frumos.

Chiar numi bat capu cu ce credeti voi...asa cum zice si colegu suntem un cuplu swingers.  Sunt cativa dupa forum care ne cunosc personal

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...