Sari la conținut

Voi mergeti cu cadouri la curve ?


Postări Recomandate

baaa xoxo, cristina asta i-a zis la prostu asta de catel cretin.... s-a cacat si asta pe el asa cum a facut-o raluca matache, si apoi raluka7755 de nu a dat nici un muc pe el dupa ce a castigat la 5 categorii din concurs....

plus ca l-a lasat bogdan fara contu ala de  2 milioane da puncte....

ATAT DE PROST SA FII AHAHAHAHHHHAAAA

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

pe langa rinan mai era un mos de aceasi speta cu picon, raffaello care au dat in **spam editat** Sabrina inca de la 16 ani

**spam editat**ia salveaza Romania

 

App am vazut ceva despre un permis de conducere al Tanyei care avea 16 ani 

Nu stiu in ce perioada sa intamplat povestea dar mai nou exista o categorie de vehicule pentru care este necesara categoria B1 iar varsta pentru a o obtine este 16 ani 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:nu spun
  • Oras:nu spun

App am vazut ceva despre un permis de conducere al Tanyei care avea 16 ani 

Nu stiu in ce perioada sa intamplat povestea dar mai nou exista o categorie de vehicule pentru care este necesara categoria B1 iar varsta pentru a o obtine este 16 ani 

nu avea permis, pe topicul lui Ines a scris prin 2018 ca se gandeste sa dea de permis

picon asta e mare mincinos, ar vinde-o si pe măsa sa isi apare imaginea pe un forum de curve, incredibil

  • Like 3
Link spre comentariu

 

Si aporpo **spam editat** inseamana sa futi un copil, adica un om care nu a trecut de varsta consintamantului, care este 15 ani la noi.

rian, picon, si restu clientilor cristinei nu sunt **spam editat**i, se incadreaza doar in incalcarea acestei legi:

 

Art. 198 Cod penal Actul sexual cu un **spam editat** INFRACŢIUNI PRIVITOARE LA VIAŢA SEXUALĂ

Dacă actul sexual, de orice natură, cu o persoană de sex diferit sau de acelaşi sex, care nu a împlinit vârsta de 18 ani, a fost determinat de oferirea sau darea de bani ori alte foloase de către făptuitor, direct sau indirect, victimei, pedeapsa este închisoarea de la 3 la 12 ani şi interzicerea unor drepturi.

 

si cristina baclea cand l-a raportat pe nicu la politie din timisoara, a folosit buletinul ei real, ca se cunostea comuna Lupeni in incercarea trista de a acoperi datele personale deci nu l-a folosit pe ala cu denisa anghel cu adresa din bucuresti sector 3 strada magneziului pe care il punea peste tot pe forum.... CA ERA BULETINUL EI FALS IN CARE ERA CU 2 ANI MAI MARE!

 

Art. 291 Cod Penal Uzul de fals

Folosirea unui înscris oficial ori sub semnătură privată, cunoscând că este fals, în vederea producerii unei consecinţe juridice, se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la 3 ani când înscrisul este oficial, şi cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă când înscrisul este sub semnătură privată.

 

dar oricum, cat a umblat cu buletinul ala fals, risca asta:

 

Art. 327. Falsul privind identitatea

 

(1) Prezentarea sub o identitate falsa ori atribuirea unei asemenea identitati altei persoane, facuta unei persoane dintre cele prevazute in art. 175 sau transmisa unei unitati in care aceasta isi desfasoara activitatea prin folosirea frauduloasa a unui act ce serveste la identificare, legitimare ori la dovedirea starii civile sau a unui astfel de act falsificat, pentru a induce sau a mentine in eroare un functionar public, in vederea producerii unei consecinte juridice, pentru sine ori pentru altul, se pedepseste cu inchisoarea de la 6 luni la 3 ani.

Link spre comentariu
  • Oras:nu spun
  • Oras:nu spun

Postat 26 januari 2018 - 01:58

picon, on 25 Jan 2018 - 10:52 PM, said:snapback.png

Cum Poliția culege informații de pe aici, îi prevăd Rinanului un viitor de ... mireasă la pârnaie.  :laugh2

 

Tu vrei doar sa faci misto de Rinan, ca stii bine ca nu e nicio diferenta daca futi fete de 15 ani sau babe de 60,atat timp cat este cu acordul lor.

Stiu ca am avut discutia asta live la Pisici.

 

 

 

batranul george, on 26 Jan 2018 - 01:58 AM, said:snapback.png

Tu vrei doar sa faci misto de Rinan, ca stii bine ca nu e nicio diferenta daca futi fete de 15 ani sau babe de 60,atat timp cat este cu acordul lor.

Stiu ca am avut discutia asta live la Pisici.

Am avut-o, nu am fost de acord nici atunci, nici acum. Acordul unui **spam editat** este cel puțin discutabil, având în vedere că majoratul înseamnă trecerea de la un statut la altul, din punct de vedere legal.

 

 

Postat 26 januari 2018 - 02:12

picon, on 26 Jan 2018 - 02:02 AM, said:snapback.png

Am avut-o, nu am fost de acord nici atunci, nici acum. Acordul unui **spam editat** este cel puțin discutabil, având în vedere că majoratul înseamnă trecerea de la un statut la altul, din punct de vedere legal. 

 

Opinia ta nu are nici o legatura cu spune legea.Orice persoana in deplinatatea facultatilor mintale care a implinit 15 ani poate sa hotarasca in privinta vietii sexuale.

La 18 ani treci de un prag din punct de vedere legal si ai voie sa bei alcool, sa votezi, sa conduci masina, sa pleci din tara fara acordul parintilor.De futut poti sa te futi de la 15 ani.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

nu avea permis, pe topicul lui Ines a scris prin 2018 ca se gandeste sa dea de permis

picon asta e mare mincinos, ar vinde-o si pe măsa sa isi apare imaginea pe un forum de curve, incredibil

 

Asta am spus aceste subcategorii au fost infintate de curand A1 AM B1 ...

Mai nou cu examenul pentru B poti conduce si subcategoriile din grupa B deci chestia e credibila ca nu avea la acel moment 

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

Si aporpo **spam editat** inseamana sa futi un copil, adica un om care nu a trecut de varsta consintamantului, care este 15 ani la noi.

rian, picon, si restu clientilor cristinei nu sunt **spam editat**i, se incadreaza doar in incalcarea acestei legi:

 

Art. 198 Cod penal Actul sexual cu un **spam editat** INFRACŢIUNI PRIVITOARE LA VIAŢA SEXUALĂ

Dacă actul sexual, de orice natură, cu o persoană de sex diferit sau de acelaşi sex, care nu a împlinit vârsta de 18 ani, a fost determinat de oferirea sau darea de bani ori alte foloase de către făptuitor, direct sau indirect, victimei, pedeapsa este închisoarea de la 3 la 12 ani şi interzicerea unor drepturi.

 

si cristina baclea cand l-a raportat pe nicu la politie din timisoara, a folosit buletinul ei real, ca se cunostea comuna Lupeni in incercarea trista de a acoperi datele personale deci nu l-a folosit pe ala cu denisa anghel cu adresa din bucuresti sector 3 strada magneziului pe care il punea peste tot pe forum.... CA ERA BULETINUL EI FALS IN CARE ERA CU 2 ANI MAI MARE!

 

Art. 291 Cod Penal Uzul de fals

Folosirea unui înscris oficial ori sub semnătură privată, cunoscând că este fals, în vederea producerii unei consecinţe juridice, se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la 3 ani când înscrisul este oficial, şi cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă când înscrisul este sub semnătură privată.

 

dar oricum, cat a umblat cu buletinul ala fals, risca asta:

 

Art. 327. Falsul privind identitatea

 

(1) Prezentarea sub o identitate falsa ori atribuirea unei asemenea identitati altei persoane, facuta unei persoane dintre cele prevazute in art. 175 sau transmisa unei unitati in care aceasta isi desfasoara activitatea prin folosirea frauduloasa a unui act ce serveste la identificare, legitimare ori la dovedirea starii civile sau a unui astfel de act falsificat, pentru a induce sau a mentine in eroare un functionar public, in vederea producerii unei consecinte juridice, pentru sine ori pentru altul, se pedepseste cu inchisoarea de la 6 luni la 3 ani.

Lasa povestile. **spam editat** inseamna sa te atraga sexual ceva ce seamana a copil - si daca te excita o papusa cu forme de copil, tot **spam editat** esti. Ca n-ai trecut la fapte, ca futi una de 20 de ani care arata a 11 ani (genul schiloada...) etc., tot **spam editat** esti. 

 

Daca nu iti plac femeile cu buci, tate, forme de FEMEIE MATURA, sau daca esti femeie si te excita genul de schilozi pitici cu putulica, esti **spam editat**(a).  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...