Sari la conținut

Georgiana - Navodari 💛 program doar 💛 21:00-02:00 - 0759378199


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

da....ii scoate in evidenta faptul ca fatuca este de la tara si a muncit la camp saracuta ...uite ce labute date cu o oja care a fost proaspata candva 

 

e greu incercata de sapa si de nevoi biata de ea...parul insa e piesa de rezistenta ,si probabil o fi si draguta ....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

da....ii scoate in evidenta faptul ca fatuca este de la tara si a muncit la camp saracuta ...uite ce labute date cu o oja care a fost proaspata candva 

 

e greu incercata de sapa si de nevoi biata de ea...parul insa e piesa de rezistenta ,si probabil o fi si draguta ....

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

as selecta-o in lotul de poney nedresati .

e mult de munca la ea sa o faci sa sclipeasca si nu cred ca se ocupa calificat  acea persoana  care  trebuie  sa o educe.

 

daca ar fi pe Constanta m-ar tenta dar pe Navodari zic pas....si nu din cauza fetei  

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu este asa ca nu pot sa dorm din cauza ei, adica mie mi-e frica mai mult de cainii decat de oameni noaptea in navodari

 

daca chiar ti mortis sa o ai ....chiam-o la tine ....face si deplasari ...e mai scump dar esti mai safe

Link spre comentariu
  • Oras:MAI
  • Oras:MAI

E frumusica foc la fata, tatele maricele dar proaspat mamica, lasate. Doar deplasare sau in masina/padure. Cam piperata la preturi. Parca 200 normalul, 100 oralul, anal ar face dar ar fi prima data, inca 200 parca. Eu pas pentru moment, dar cu alta ocazie, daca n-oi avea pe ce sa arunc banii.....poate.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator lig76ct
Reputație: 0

Am fost anul trecut la dameza,locație între Navodari și Lumina,cartierul nou de case,fast fuck,am plecat neterminat.

Note 4 pe linie.

Nu recomand,de revenit never back again.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...