Sari la conținut

Tinna aproape virgina 0755243980


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum pula mea vine asta "aproape virgina" ??? se fute dar nu prea ? sau nu se fute dar suge pula ? sau se fute doar in cur ? CUM PULA MEA VINE ASTA !? Peste cocalarus integrus tuciurius

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Aproape virgină? Asta n-am mai auzit! Adică teoretic vorbind a fost dezvirginata curând și daia e aproape virgină.?!?! Și eu cred în Moș Crăciun! Dar asta le întrece pe toate..!!! Plus că prestează în Bacău și vine la Bucale.. . Hai frate totuși... Nu suntem nici proști nici născuți ieri!!!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
virgină.?!?! Și eu cred în Moș Crăciun! Dar asta le întrece pe toate..!!! Plus că prestează în Bacău și vine la Bucale.. . Hai frate totuși... Nu suntem nici proști nici născuți ieri!!!
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Momentan este in Bacau, spune ca incearca sa vina si la Bucuresti.

virgină.?!?! Și eu cred în Moș Crăciun! Dar asta le întrece pe toate..!!! Plus că prestează în Bacău și vine la Bucale.. . Hai frate totuși... Nu suntem nici proști nici născuți ieri!!!
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu arata rau

. virgină.?!?! Și eu cred în Moș Crăciun! Dar asta le întrece pe toate..!!! Plus că prestează în Bacău și vine la Bucale.. . Hai frate totuși... Nu suntem nici proști nici născuți ieri!!!
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu arata rau

Bai muie.. ce pielea mea vrei să ne vinzi/arăți/demonstrezi. În afară de linkuri și întrebarea ,,a fost cineva'' n-ai făcut nimic!..??! Unde vrei să ajungi și ce vrei de fapt??
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

nu cred ca e virgina...plm..:))

Atunci de ce postezi așa deampulea? Măcar suno și dă detalii! Eu când am postat la orientare măcar am redat conversația.. preturi.. locație.. sau ce detalii mi-a mai spus.!!!
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bai muie.. ce pielea mea vrei să ne vinzi/arăți/demonstrezi. În afară de linkuri și întrebarea ,,a fost cineva'' n-ai făcut nimic!..??! Unde vrei să ajungi și ce vrei de fapt??

Tu defapt skonks mic arunci așa pastile să deschizi topicuri și alții să-ți împărtășească experiența lor. Nu?? Tu ai oase în burtă și durere la pelvis..
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

buna seara,

 

doresc sa ajung in cel mai scurt timp in Bucuresti

 

va multumesc,

deci tu ești albinuța producătoare pentru domnul? Vrei să ajungi în București? Să te ajute domnul tău (aka iubi sau în Ro peștele).. oricum îți ia procent...
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Vezi de treaba ta ca e mai bine nu te mai baga ca musca în lapte ok te pup

Vezi de treaba ta ca e mai bine nu te mai baga ca musca în lapte ok te pup

Argumentează! Pls.. . S-au măcar încearcă să argumentezi! Nu am pretenții.. măcar să ne dai și nouă ceva real.. ne-am săturat noi curvarii de praf în ochi și țepe..
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...