Sari la conținut

Buna tuturor, eu sunt Diana


Postări Recomandate

Buna, eu sunt Diana si voi veni pentru prima data la Tulcea vineri. Sunt o fire vesela si deschisa, sper sa avem ocazia sa ne cunoastem. Despre mine pot spune ca am 21 de ani, 1,64 si 49 de kg. Servicile mele sunt de OP/ON ( in functie de igiena ) NP si mici fantezii ( fin corporala, 69... ) preturile vor fi 150 fin si 250 ora. O zi buna la toata lumea 🤗

post-257801-0-07036300-1560948268_thumb.png

post-257801-0-57803600-1560948280_thumb.png

post-257801-0-17614800-1560948294_thumb.png

post-257801-0-37569400-1560948305_thumb.jpeg

post-257801-0-84056500-1560948321_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu

Esti binevenita,Diana! Lookin good!

Locatia la vreun hotel banuiesc!

M-am uitat dupa niste apartamente in regim hotelier dar nu am gasit nimic, singurul loc care l am descoperit a fost o pensiune unde am observat pe forum ca au mai fost si alte fete, deci sper sa fie ok ca si locatie. Oricum va anunt dupa ce ajung si ma instalez

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:TULCEA
  • Oras:TULCEA

Nu vreau sa fiu cârcotaș, dar cum se face ca in primele 3 poze tatuajul e pe mana stânga iar in ultimele 2 e pe mana dreapta... poate vad eu strâmb dar daca din prima venim cu poze false...mai bine stam in Buzău

Link spre comentariu

Nu vreau sa fiu cârcotaș, dar cum se face ca in primele 3 poze tatuajul e pe mana stânga iar in ultimele 2 e pe mana dreapta... poate vad eu strâmb dar daca din prima venim cu poze false...mai bine stam in Buzău

Buna, nu este cu suparare, daca tot ai zis de buzau cred ca ai observat ca au mai fost discutii iar cei care m au vizitat au confirmat. Pozele sunt reale 100 la 100. Te poti uita atent la modelul tatuajelor si ai sa vezi ca este acelasi. Ultimele 2 poze sunt facute in oglinda de aceea ai impresia asta. Mana cea tatuata este cea stanga. Sper ca te am lamurit. O seara frumoasa in continuare.

Link spre comentariu

Din păcate in noapte asta plec din țara si ma întorc pe 02.07. Te mai gasesc sa ma conving???

 

In principiu eu cred ca da, oricum poți lasă un mesaj dacă dorești când te vei întoarce , iar eu îți voi rapsunde și dacă ne vom sincroniza cu mare drag 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Bine ai venit pe la noi frumusețe. Ești un înger trimis de Ramona ? (A fost o glumă) În speranța că ești serioasă în domeniu și cu simntuli umorului bine dezvoltat sper să ne delectezi cu servicii de calitate și glumițe dulci .Î-ți urez ședere plăcută și îndelungată sper să cunoști oameni cum secade la noi. Ai găsit cazare ? Că...pt vre-o două zile te-ași lua la mine ( Nu cer nimic).

Link spre comentariu

Bine ai venit pe la noi frumusețe. Ești un înger trimis de Ramona ? (A fost o glumă) ÃŽn speranța că ești serioasă în domeniu și cu simntuli umorului bine dezvoltat sper să ne delectezi cu servicii de calitate și glumițe dulci .ÃŽ-ți urez ședere plăcută și îndelungată sper să cunoști oameni cum secade la noi. Ai găsit cazare ? Că...pt vre-o două zile te-ași lua la mine ( Nu cer nimic).

 

 

Nu o cunosc pe Ramona, dar simțului umorului e destul de dezvoltat, poate o sa avem ocazia . Multumesc, cazare o sa încerc la o pensiune, cum mâine e prima oară când vin eu cred ca o sa fie ok ðŸ˜

Link spre comentariu

Diana, are sase ani de forum si prin urmare ar trebui sa se descurce... daca nu, nu cred ca e genul de client pe care sa ti-l doresti. Altii in 6 ani progreseaza de la betisoare pe hartie la compuneri si geometrie in spatiu. :rax2

 

😂😂😂 probabil nu a intrat sau nu l a folosit prea des.. Nu știu ce sa zic, nici eu nu ma descurc prea bine, dar na 😠... iar ref la genul de clienți prefer unul care nu știe, dar cu bun simt... decât alții care știu dar le lipsesc.. ( o sa fiu înjurată acuma de câțiva ) 😂🤗

Link spre comentariu

Ai ajuns in Tulcea,Diana ?

 

 

Buna, da dar, încă am o problema cu asezatul am încercat la 2 pensiuni pana acum și nu am fost prea norocoasa 😂... acum urmează sa încerc un hotel.. ai vre o idee sau mai putea ajuta cu o pensiune sau un hotel unde nu i ar deranja dacă as primi vizitatori?

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Buna, da dar, încă am o problema cu asezatul am încercat la 2 pensiuni pana acum și nu am fost prea norocoasa ... acum urmează sa încerc un hotel.. ai vre o idee sau mai putea ajuta cu o pensiune sau un hotel unde nu i ar deranja dacă as primi vizitatori?

 

Ai incercat la pensiunea Alex?

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Chestia cu pensiunea Alex este ca daca intrebi daca primesc vizitatori ei zic ca nu dar pt ca are si intrare separata si nu trebuie sa treci pe la receptie unele fete acolo au stat fara nici o problema.

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Chestia cu pensiunea Alex este ca daca intrebi daca primesc vizitatori ei zic ca nu dar pt ca are si intrare separata si nu trebuie sa treci pe la receptie unele fete acolo au stat fara nici o problema.

Deci ia camera si noi nu trecem pe la receptie.

Link spre comentariu

Pensiunea Alex sau Hotel Rex.. n-am avut probleme aici.. ce-i drept in alte locuri nu am fost.

 

La alex nu treceam prin receptie.

 

multumesc frumos, o sa încerc in seara asta hotel Egreta, am mai văzut pe aici pe forum cum ca și acolo ar fi fost.. dacă nu rămâne mâine dimineața sa ma duc la pensiunea Alex ( nu ma încânta prea tare deoarece auzisem ca la 22.00 se închid porțile) va multumesc frumos oricum din nou 😘🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

multumesc frumos, o sa încerc in seara asta hotel Egreta, am mai văzut pe aici pe forum cum ca și acolo ar fi fost.. dacă nu rămâne mâine dimineața sa ma duc la pensiunea Alex ( nu ma încânta prea tare deoarece auzisem ca la 22.00 se închid porțile) va multumesc frumos oricum din nou

La ora 22 se inchud portile la Alex pe timp de vara? Cam devreme mi se pare! Informatie e de la receptie la Alex?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...