Sari la conținut

Buna tuturor, eu sunt Diana


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, nu cred.. Bucureștiul nu a fost niciodată unul din orașele care m-au tentat dar niciodată nu se știe, cert este ca in nici un caz in viitorul apropiat

 

Gusturile nu se discuta, doar ca piata e un pic mai altfel aici. Cu plusuri si minusuri.

In orice caz, cu atitudinea potrivita poti face banuti oriunde.

Te rog sa anunti daca vrei sa incerci, ca si eu vreau sa (te) incerc.

:blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Fotografia futachescu' >futachescu<

09 sep 2019

 

Baga niste poze noi sa vedem daca te-ai bronzat. ðŸ˜. Chiar... Diana ne ești datoare cu o fotografie incitantă, mai ți minte? Din vară ne-ai promis o poză cu veverița (veverița ??? - Nuuuu că nare păr, mai bine... Savarină, Savarină?) Savarina. Am stat la taclale și am uitat că colegii de pe forum au cerut să mă lași să-ți fac o poză mai luminoasă, să incită un pic lucrurile aici pe forum. E??? 🤔🤔🤔. Ce zici? ne lași o poză? Mulțumesc anticipat, și te pup.

Link spre comentariu

Fotografia futachescu' >futachescu<

09 sep 2019

 

Baga niste poze noi sa vedem daca te-ai bronzat. ðŸ˜. Chiar... Diana ne ești datoare cu o fotografie incitantă, mai ți minte? Din vară ne-ai promis o poză cu veverița (veverița ??? - Nuuuu că nare păr, mai bine... Savarină, Savarină?) Savarina. Am stat la taclale și am uitat că colegii de pe forum au cerut să mă lași să-ți fac o poză mai luminoasă, să incită un pic lucrurile aici pe forum. E??? 🤔🤔🤔. Ce zici? ne lași o poză? Mulțumesc anticipat, și te pup.

 

Am pus poze noi cred ca o pagina înapoi 😠le poți vedea acolo sa nu le pun de 2 ori zic ca fiind aceleași nu cred ca are rost 😠iar poza cu ( ....) adu ți aminte ca eu am pus una făcută de mine, dar doar atât am reușit, oricum vin marți și dacă reușesc ceva mai clar o sa pun una ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am pus poze noi cred ca o pagina înapoi 😠le poți vedea acolo sa nu le pun de 2 ori zic ca fiind aceleași nu cred ca are rost 😠iar poza cu ( ....) adu ți aminte ca eu am pus una făcută de mine, dar doar atât am reușit, oricum vin marți și dacă reușesc ceva mai clar o sa pun una ðŸ˜

Marți vii?

ÃŽn București? :D

Ai o sesiune foto de la mine.

Ne înțelegem la preț.

;-)

Link spre comentariu

Buna.. nu zic ca nu vreau sa ne cunoastem. Dar nu poti veni doar o saptamana. Intelegem ca esti ocupata dar nici noi nu putem fi de fiecare data disponibili. Sper sa iei in calcul sa ramai mai mult timp. Nu cred ca pierzi nimic. Distractie placuta oriunde ai fi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna.. nu zic ca nu vreau sa ne cunoastem. Dar nu poti veni doar o saptamana. Intelegem ca esti ocupata dar nici noi nu putem fi de fiecare data disponibili. Sper sa iei in calcul sa ramai mai mult timp. Nu cred ca pierzi nimic. Distractie placuta oriunde ai fi.

 

Buna, da știu dar se pare ca programul nostru a fost foarte diferit. Oricum cert este ca pana la toamna nu voi m-ai părăsi țara ptr ca am niște lucruri de făcut. Nu pot sa ți dau o zi exactă a săptămânii care vine in care voi veni depinde cum găsesc cazarea, dar cert este ca voi încerca sa stau mai mult de o săptămâna sau măcar sa vin mai des 😠poate vom avea ocazia sa ne cunoaștem, sau nu.. cine știe, vom vedea. O seara buna 😘

Link spre comentariu

Buna diana pe la bz când mai vii?

 

Buna, nu știu ce sa ți zic acum exact voi veni cred prin Iunie după jumătatea lunii, dar nu pot promite acum.. voi anunța oricum dacă este sa vin acolo, ptr ca am un topic deschis ðŸ˜ðŸ˜˜

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut

Buna, nu știu ce sa ți zic acum exact voi veni cred prin Iunie după jumătatea lunii, dar nu pot promite acum.. voi anunța oricum dacă este sa vin acolo, ptr ca am un topic deschis

Si in Tulcea cand vii?ðŸ˜

Link spre comentariu

Trebuie neaparat sa ne mai faci o vizită.ðŸ˜

Data trecută nu am apucat sa te vizitez.😭

 

 

Și mie îmi place la Tulcea și voi veni cu prima ocazie am vrut sa vin săptămâna trecută, dar după cum știți hotelurile au fost închise iar eu am stat mai mereu la Egreta ptr ca, cazare in regim hotelier la voi nu prea exista 😠cum se deschid promit ca voi veni 😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...