Sari la conținut

Buna tuturor, eu sunt Diana


Postări Recomandate

Ce numar de telefon ai?

Pozele de pe publi sunt tot astea postate aici?

Da pozele sunt aceleași... cred ca v a fii activ de mâine dimineața...problema este ca de 4 ore caut camera libera la pensiune pe mai multe zile dar nu găsesc nimic... la Alex e ocupat, la Egreta la fel, Modern aceeași chestie doar ca este liber azi...

Link spre comentariu

Te-ai descurcat,Diana?

Îmi pare rău chiar nu, azi dimineața a trebuit sa ma întorc înapoi... am găsit de luni ptr o săptămâna un studio pe booking și l am rezervat... deci rămâne sa ma întorc luni dimineața... chiar îmi pare rău, eu aveam rezervare făcută la pensiunea modern dar după ce am ajuns nu a mai răspuns nimeni la nr după net iar in alta parte nu avea liber deloc...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Bun venit la Tulcea!

 

Pentru inceput, as putea spune ca mi-ai starnit o mica curiozitate dar astept o prima recenzie.

 

Pana vine recenzia, mult spor!

Link spre comentariu

Bun venit la Tulcea!

 

Pentru inceput, as putea spune ca mi-ai starnit o mica curiozitate dar astept o prima recenzie.

 

Pana vine recenzia, mult spor!

Am inteles, nu ești prea curajos și aștepți un impuls. ( glumesc 😂 ) multumesc frumos 🤗😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

 

 

Am inteles, nu ești prea curajos și aștepți un impuls. ( glumesc ) multumesc frumos

Bine...

 

Lasa ca pana la sfarsitul saptamanii, te ,,imPULsionez,, eu pe tine.

(Gluma)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Salutare stimati curvari!

 

In asteptarea unei recenzii despre fatuca asta noua, astazi m-am hotarat sa o vizitez. Recenzia tot nu venea si curiozitatea mi-a dat curajul sa o imPULsionez.

 

La telefon, avea o voce de piti debutanta. In prima faza, am crezut ca se stramba dar totusi am stabilit o intarnire de 30 de min ( 1 finalizare).

 

Ajuns in locatie (hotel din centru), am vazut o blondina cu ochelari, slabuta, frumusica de aprox 45kg.

Fata este ok. Chiar daca are o voce de piti.

Pe scurt, futabila pentru amatorii de skinny. Mie personal, imi plac toate.

 

Dupa ce am facut cunostinta, am facut un dus si am trecut la treburi serioase.

 

Oral umed, neprotejat, cu incercari firave de deep si atentie la zonele adiacente (la solicitarea mea)

Nota- aprox 8. - fara fizalizare orala.

 

La normal protejat, am gasit o pizduluce micuta, epilata, numai buna de imPULsionat.

Nota- 8, poate 9

 

Finalizarea a fost in balonas, dar am inteles ca se poate si corporala. De faciala, nu am intrebat.

 

Halat - 150 lei/ finalizarea

 

Igiena fetei: ok

Igiena camerei: ok

 

Concluzie: as reveni

 

P.S. incercati sa ajungeti pe timpul zilei.

Daca ajungeti spre seara ca mine, ramaneti fara prosoape disponibile.

 

Spor la futut!

 

Jardel

  • Like 2
Link spre comentariu

L-ai omorât :) are foot fetiș așa că el chiar voia să vadă tălpile și nu laba piciorului. Nici nu realizează ce contorsionism impune asta dacă îți faci poze singură. Sigur îți va cere să-ți dai cu oja unghiile de la picioare, îți va inspecta manichiura și-ți va cere să-l masturbezi cu tălpile. :)

Manichiura e făcut... dar este un crem foarte foarte deschis seamănă mai mult a lac de unghii 😂😂... talpa am încercat sa o pozez dar m ai mult de atât n am reușit 😂ðŸ˜

Link spre comentariu

Salutare stimati curvari!

 

In asteptarea unei recenzii despre fatuca asta noua, astazi m-am hotarat sa o vizitez. Recenzia tot nu venea si curiozitatea mi-a dat curajul sa o imPULsionez.

 

La telefon, avea o voce de piti debutanta. In prima faza, am crezut ca se stramba dar totusi am stabilit o intarnire de 30 de min ( 1 finalizare).

 

Ajuns in locatie (hotel din centru), am vazut o blondina cu ochelari, slabuta, frumusica de aprox 45kg.

Fata este ok. Chiar daca are o voce de piti.

Pe scurt, futabila pentru amatorii de skinny. Mie personal, imi plac toate.

 

Dupa ce am facut cunostinta, am facut un dus si am trecut la treburi serioase.

 

Oral umed, neprotejat, cu incercari firave de deep si atentie la zonele adiacente (la solicitarea mea)

Nota- aprox 8. - fara fizalizare orala.

 

La normal protejat, am gasit o pizduluce micuta, epilata, numai buna de imPULsionat.

Nota- 8, poate 9

 

Finalizarea a fost in balonas, dar am inteles ca se poate si corporala. De faciala, nu am intrebat.

 

Halat - 150 lei/ finalizarea

 

Igiena fetei: ok

Igiena camerei: ok

 

Concluzie: as reveni

 

P.S. incercati sa ajungeti pe timpul zilei.

Daca ajungeti spre seara ca mine, ramaneti fara prosoape disponibile.

 

Spor la futut!

 

Jardel

 

Piți suna urat, te rog eu frumos ca găsești un alt sinonim.. asta e urat tare.. 🤣🤣 asta dacă vrei sa mai fim prieteni, dacă nu renunț la prietenie 😂😂🤗😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Piți suna urat, te rog eu frumos ca găsești un alt sinonim.. asta e urat tare.. asta dacă vrei sa mai fim prieteni, dacă nu renunț la prietenie

Mda..

 

Poate ca ,,piti,,nu este cel mai potrivit cuvant pentru a descrie vocea ta, dar aduce destul de mult cu vocea unei fetite alintate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...