Sari la conținut

Adevărul adevărat!


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
22 minutes ago, unsuflet said:

Ba din contră sunt hotărat să imi iau echipament complet alb roșu, sa se imbrace din cap pana in talpi in alb-roșu. Ce frumos ar fi sa ne intampine doar in jambiere rosii😍.

Până și chiloți roșii ii aduc daca trebe🤣🤣🤣.

Nu putem ierta aceasta trădare!!!! Eu zic să o lăsăm libera de contract să rămâna in violet. 🤣🤣 Avem nevoie de fete trup şi suflet in alb-roşu. Mă gândeam că i-ai explicat cum stă treaba cu rivalitatea vestului.

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 4 minute, Dedei90 a spus:

Nu putem ierta aceasta trădare!!!! Eu zic să o lăsăm libera de contract să rămâna in violet. 🤣🤣 Avem nevoie de fete trup şi suflet in alb-roşu. Mă gândeam că i-ai explicat cum stă treaba cu rivalitatea vestului.

 

Da nu-i mai fain când iti futi adversarii? 

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Acuma.... Gluma glumă, Dar să Mor dacă Eu aș trece cu vederea așa ceva 🥲

Dragostea față de echipă iubită E (Poate) cea mai pură și sinceră posibilă 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
Acum 1 minut, Dedei90 a spus:

Dar să lăsăm fotbalul ca aş fute ceva in Timişoara 🤣🤣🤣🤣 Dar nu aşa scump ca ies in pierdere 🤣🤣🤣🤣

Zi ce preferințe ai

Edit: té văd iubitor de fotbal, și aș vrea să îți fiu de ajutor 😇

Link spre comentariu
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 1 minut, Dedei90 a spus:

Dar să lăsăm fotbalul ca aş fute ceva in Timişoara 🤣🤣🤣🤣 Dar nu aşa scump ca ies in pierdere 🤣🤣🤣🤣

Du-te la Alina740, arată-i ce a pierdut ca nu a stat la Arad🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 2 minute, Cozonac77 a spus:

Acuma.... Gluma glumă, Dar să Mor dacă Eu aș trece cu vederea așa ceva 🥲

Dragostea față de echipă iubită E (Poate) cea mai pură și sinceră posibilă 

 

Asta pana incepi sa gandesti cu cealalta căpățână.

Acum noi stim ca tu cauti sa ii bagi de vină cu orice pret.

Ps. Eu sunt Utist convins, dar am fost de nenumarate ori la meci la Poli, nu doar la derbyurile directe. Spectacolul conteaza. Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place se aplica si in fotbal si la femei.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
Acum 7 minute, unsuflet a spus:

Asta pana incepi sa gandesti cu cealalta căpățână.

Acum noi stim ca tu cauti sa ii bagi de vină cu orice pret.

Ps. Eu sunt Utist convins, dar am fost de nenumarate ori la meci la Poli, nu doar la derbyurile directe. Spectacolul conteaza. Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place se aplica si in fotbal si la femei.

Nu există ce spui tu.

Îți spun Sigur că n-ai fost la mai multe meciuri d'a lu' Poli decât am fost EU în deplasări cu galeria. Și eu Nu sunt fan poli. Eu mergeam că era 10 Lei și țineam (de cele mai multe ori) cu echipa addveray. Steaua, Craiova .... Chiar și Dinamo :)

Făceam deplasări cu galeria că era mai ieftin drumul până la București decât cu orice altceva și cu prilejul ăsta, rămâneam și eu acasă. 

Am fost și la meciul ăla Poli-UTA 3-4, când chiar Nu mi-a convenit rezultatul, deși am priceput mai târziu că meciul fusese aranjat.

 

În fine, ideea e simplă. NU schimbi Niciodată dragostea față de echipa de fotbal. Indiferent de circumstanțe. Și nu treci cu vederea nicio trădare! Indiferent cu care căpățână gândești  😌

  • Haha 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 8 minute, Cozonac77 a spus:

Am fost și la meciul ăla Poli-UTA 3-4, când chiar Nu mi-a convenit rezultatul, deși am priceput mai târziu că meciul fusese aranjat.

Ce amintiri am de la meciul ala. Nu pot sa le spun aici...din păcate. 

Link spre comentariu
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
Chiar acum, nellu2012 a spus:

Ce amintiri am de la meciul ala. Nu pot sa le spun aici...din păcate. 

Nu vrei, nu că nu poți :)

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 2 minute, Cozonac77 a spus:

Nu există ce spui tu.

Îți spun Sigur că n-ai fost la mai multe meciuri d'a lu' Poli decât am fost EU în deplasări cu galeria. Și eu Nu sunt fan poli. Eu mergeam că era 10 Lei și țineam (de cele mai multe ori) cu echipa addveray. Steaua, Craiova .... Chiar și Dinamo :)

Făceam deplasări cu galeria că era mai ieftin drumul până la București decât cu orice altceva și cu prilejul ăsta, rămâneam și eu acasă. 

Am fost și la meciul ăla Poli-UTA 3-4, când chiar Nu mi-a convenit rezultatul, deși am priceput mai târziu că meciul fusese aranjat.

 

În fine, ideea e simplă. NU schimbi Niciodată dragostea față de echipa de fotbal. Indiferent de circumstanțe. Și nu treci cu vederea nicio trădare! Indiferent cu care căpățână gândești  😌

Njock, tii minte cât era negru ăla de o bătut-o singur pe Poli?

Daca tot depanam amintiri, hai sa iti zic cum era sa mananc bataie langa stadionul vostru: am mers la un mecți Poli-Dinamo (eu tin cu evcipele din zona, deci Poli si ii urasc pe dinamovisti). Inainte de intrare si politisti ma abordeaza vreo 10 ultrasi cu baticuri pe fata si ma intreaba de bilet. Zic au mama am belit-o, daca nu e in zona care trebuie, ma iau ăștia  la bataie, daca imi cer si buletinul, mai mananc o tură de bataie, ce sa fac? Noroc ca biletul era in zona gazdelor...

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 26 minute, unsuflet a spus:

Du-te la Alina740, arată-i ce a pierdut ca nu a stat la Arad🤣

Am încercat eu sa ma programez...fără rezultat însă. Asa ca...m-am reorientat. Sper sa fie...intr-un ceas bun....ca sa citez un coleg de forum. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Fute m as in el ceas bun...singurul ceas bun era daca mai ajungeam macar o data n viata la bunaciunea de moldoveanca, opera de a lui Leo...da' pl, ca mie mi s au aliniat planetelw (https://ibb.co/MV2xCqN) intr o directie anonima...discreta, vis a vis de asteptarile pe care le aveam (singura consolare ii ca am evitat o deplasare😆).

  • Haha 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 5 ore, unsuflet a spus:

Njock, tii minte cât era negru ăla de o bătut-o singur pe Poli?

Daca tot depanam amintiri, hai sa iti zic cum era sa mananc bataie langa stadionul vostru: am mers la un mecți Poli-Dinamo (eu tin cu evcipele din zona, deci Poli si ii urasc pe dinamovisti). Inainte de intrare si politisti ma abordeaza vreo 10 ultrasi cu baticuri pe fata si ma intreaba de bilet. Zic au mama am belit-o, daca nu e in zona care trebuie, ma iau ăștia  la bataie, daca imi cer si buletinul, mai mananc o tură de bataie, ce sa fac? Noroc ca biletul era in zona gazdelor...

Am văzut meciul ăla, jaleeeeee...

Da care ați fost la Poli - Steaua 1-8? Ala meci de legendă 😁

Link spre comentariu
7 minutes ago, ursulake2 said:

Pentru a ajunge la cont galben fără spam, o să postez aici zilnic concluzii pe care le-am tras de-a lungul anilor. În afara contextului și fără vreo țintă, vreodată. Prima:

Sărutul e un act mai personal și intim decât sexul protejat.

Tu poti sa postezi, dar postarile de la DG nu se contorizeaza :) 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
Acum 24 minute, ursulake2 a spus:

Sărutul e un act mai personal și intim decât sexul protejat.

Aceeași concepție o am și eu, d'aia nu fac Fk. Decât Foarte rar 

Poți să mai scrii :)

 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...