Sari la conținut

Adevărul adevărat!


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
La 08.12.2022 la 10:06, nellu2012 a spus:

Acum vad ca nici pisicul si nici doamna/domnisoara cleo nu ma plac. Desi sunt foarte cuminte. Scriu (aproape) doar recenzii, nu fac off-topic, nu vorbesc urat. Mor de ciuda cand vad ca "bonuseaza" recenziile colegilor si mie nu imi da/dau nici macar o inimioara sau un "merci". Desi suntem in luna cadourilor😁.

Se pare ca te plac , doar ca probabil au fost puțin ocupați sau au vrut să-ți fac un cadou de Sărbători. Chiar meriți, la cât ai contribuit și contribui .

Întâlniri cât mai reușite!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 15 ore, 22leon a spus:

Se pare ca te plac , doar ca probabil au fost puțin ocupați sau au vrut să-ți fac un cadou de Sărbători. Chiar meriți, la cât ai contribuit și contribui .

Întâlniri cât mai reușite!

Eu cand va spun ca mai am putin sa uit de (sau pentru) ce ma duc la femei, ziceti ca fac misto. Abia dupa ce am citit comentariul tau am vazut ca sunt "verde fosforescent". Desi pana atunci mai citisem cateva comentarii 😁. Asta e, mergem mai departe.

P.S. Multumesc doamna/domnisoara cleo, multzam pisicule! Promit sa fiu la fel de cuminte ca si pana acum. Si promit ca nu o sa-l mai supar pe colegul cozonac.

P.S.1 Cozo, pot sa cer cuiva numarul tau de telefon si inainte de intalniri sa te sun? Nu de alta, dar nu vreau sa-ti stric planurile. Mai ales acum de sarbatori. A intrat deja in mine spiritul sarbatorilor si chiar vreau sa fiu mai bun😇.

  • Haha 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
25 minutes ago, nellu2012 said:

P.S.1 Cozo, pot sa cer cuiva numarul tau de telefon si inainte de intalniri sa te sun? Nu de alta, dar nu vreau sa-ti stric planurile. Mai ales acum de sarbatori. A intrat deja in mine spiritul sarbatorilor si chiar vreau sa fiu mai bun😇

Să te lauzi că tu ajungi și eu rămân... Cu ele umflate? E frumos așa?? 🥺

I-am scris ieri la o fătucă și chiar am fost maxim mirat că îmi vibrase telefonul de 3x. Am și zis în gândul meu, uite mă în sfârșit o fătucă cu credit cu care pot să conversez și eu! Când am scos telefonul din buzunar și am citit... Era același mesaj scris de 3 ori

NU
NU
NU

Ceva e clar că nu fac bine... Dar nu-mi dau seama ce! :(

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 16 minute, Cozonac7 a spus:

Să te lauzi că tu ajungi și eu rămân... Cu ele umflate? E frumos așa?? 🥺

I-am scris ieri la o fătucă și chiar am fost maxim mirat că îmi vibrase telefonul de 3x. Am și zis în gândul meu, uite mă în sfârșit o fătucă cu credit cu care pot să conversez și eu! Când am scos telefonul din buzunar și am citit... Era același mesaj scris de 3 ori

NU
NU
NU

Ceva e clar că nu fac bine... Dar nu-mi dau seama ce! :(

Se pare ca nu m-am facut inteles. Ideea era sa fac eu programarea si sa ti-o "donez" tie. Nu de alta, dar eu am credit...nelimitat. Nu degeaba le dau o caruta de bani celor de la V........, baga-mi-as ceva in ei.

P.S. Poate stam candva la o bere/suc si o sa-ti spun ce nu faci bine😁.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu am o alta propunere pentru tine Nelule... Daca tot e spiritul sarbatorilor acum si tre sa fii mai bun doneaza-mi mie o programare la o raritate de asta, greu de ajuns la ea :P Doar ai grija sa-mi si platesti tu sedinta in avans ca sa nu mai am eu batai de cap sa umblu cu bani la mine :D

 

Si dau eu o bere dupa, ca ai fost baiat fain si generos  ;) (daca-mi amintesc :P )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 6 ore, nellu2012 a spus:

Se pare ca nu m-am facut inteles. Ideea era sa fac eu programarea si sa ti-o "donez" tie. Nu de alta, dar eu am credit...nelimitat. Nu degeaba le dau o caruta de bani celor de la V........, baga-mi-as ceva in ei.

P.S. Poate stam candva la o bere/suc si o sa-ti spun ce nu faci bine😁.

 i-am zis si eu da e incapatanat 🙂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Nu vreau mă așa. Mie ori îmi răspunde la un mesaj normal de programare, ori nu merg. Altfel nu văd rostul să mai scriu recenzii. 

Altceva nu mai vreau să scriu că mă enervez :)

Edit: nu sunt încăpățânat, sunt foarte încăpățânat! :)

 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bucurie mare! Portugalia e condusa cu 1-0! Eu sper ca marocanii reusesc sa-i trimita acasa. Sunt mai mult decat satul de aerele lui Ronaldo... Macar antrenorul a pus picioru-n prag si-l tine pe banca!

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm
6 minutes ago, danp123 said:

Bucurie mare! Portugalia e condusa cu 1-0! Eu sper ca marocanii reusesc sa-i trimita acasa. Sunt mai mult decat satul de aerele lui Ronaldo... Macar antrenorul a pus picioru-n prag si-l tine pe banca!

Neah, vreau finala Portugalia Argentina. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
17 minutes ago, danp123 said:

Bucurie mare! Portugalia e condusa cu 1-0! Eu sper ca marocanii reusesc sa-i trimita acasa. Sunt mai mult decat satul de aerele lui Ronaldo... Macar antrenorul a pus picioru-n prag si-l tine pe banca!

Ce se întâmplă cu Ronaldo mi se pare o mare nedreptate. Și eu sunt fan Messi! 

Când ești stăpân pe tine și pe puterile tale(cum e cazul lui), pentru alții poți părea arogant, sau cu aere. Din cauza asta are și mulți duJmani 🥺 dar datorită lui Portugalia e o forță în fotbal

Edit: Și Zlatan e arogant, dar pe el parcă îl prinde bine ipostaza asta :)

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
16 minutes ago, Cozonac7 said:

..............

Când ești stăpân pe tine și pe puterile tale(cum e cazul lui), pentru alții poți părea arogant, sau cu aere.

..............

Cu parere de rau... nu sunt de acord! E simpla aroganta!

Contra-exemplu: Federer!

Care fortza in fotbal?! La nivel mondial?! Au luat un European... cam toata lumea a uitat, dar si Grecia a luat un European! Pana si Danemarca (chemata din vacanta) a luat un European!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
2 minutes ago, danp123 said:

Cu parere de rau... nu sunt de acord! E simpla aroganta!

Contra-exemplu: Federer!

Care fortza in fotbal?! La nivel mondial?! Au luat un European... cam toata lumea a uitat, dar si Grecia a luat un European! Pana si Danemarca (chemata din vacanta) a luat un European!

Nu trebuie să fii de acord. Și nici să-ți pară rău pentru asta. 

E vorba despre caracterul omului. Valoarea e cam aceeași. Fac parte din elită. La tenis sunt Federer, Nadal și Djokovic. La fotbal Ronaldo și Messi. Ține doar de preferințe, dar toți fac parte din elită. 

Eu fiind fan Barcelona, clar favoritul meu este Messi. Dar chiar și așa, nu pot să nu-l apreciez pe Ronaldo. 

Portugalia a luat un European într-o finală cu Franța. De când e Ronaldo în lotul lor, s-au calificat la toate turneele finale, European sau Mondial. Nu doar că s-au calificat, dar au trecut mereu de faza grupelor și au au ajuns în fazele eliminatorii. Eu îi concep ca fiind o forță... Cu toate că aș vrea să meargă Maroc mai departe :)

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
4 minutes ago, Cozonac7 said:

Nu trebuie să fii de acord. Și nici să-ți pară rău pentru asta. 

E vorba despre caracterul omului. Valoarea e cam aceeași. Fac parte din elită. La tenis sunt Federer, Nadal și Djokovic. La fotbal Ronaldo și Messi. Ține doar de preferințe, dar toți fac parte din elită. 

Eu fiind fan Barcelona, clar favoritul meu este Messi. Dar chiar și așa, nu pot să nu-l apreciez pe Ronaldo. 

Portugalia a luat un European într-o finală cu Franța. De când e Ronaldo în lotul lor, s-au calificat la toate turneele finale, European sau Mondial. Nu doar că s-au calificat, dar au trecut mereu de faza grupelor și au au ajuns în fazele eliminatorii. Eu îi concep ca fiind o forță... Cu toate că aș vrea să meargă Maroc mai departe :)

 

Sa nu ma intelegi gresit! Ronaldo e un jucator fenomenal! Mie nu-mi place ca persoana!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
41 minutes ago, danp123 said:

Sa nu ma intelegi gresit! Ronaldo e un jucator fenomenal! Mie nu-mi place ca persoana!

A mers Maroc mai departe, nu mai contează :)

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
58 minutes ago, tttpttt said:

In "clasicul" IT, si daca imi fac treaba si nu sunt probleme nu comenteaza nimeni daca o mai "frec".

Dar ce faci mai exact in IT, ce funcție ocupi? 

Și asta cu frecatul e așa că nu pot pune corporatiștii camera video pe tine si sa te urmărească...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
2 minutes ago, tttpttt said:

Pai daca esti tampit si nu sti acoperi camera...ii problema ta :)))

 mă refeream la un sistem de supraveghere la care nu ai voie sa acoperi camera că sa nu fii văzut ce faci in timpul programului de munca de către șefii tai...

Nu mi ai răspuns la întrebare 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 6 ore, manutm a spus:

Is multe variabile, depinde cu cine compari, depinde de gusturi, de situatie etc.

Pentru mine fata ii de max 150/300, si asta daca mai arata cum arata ultima oara cand am vizitat-o. A trecut ceva timp de atunci.

Pot sa inteleg ca unii cauta altceva decat mine, si continua sa mearga si la pretul asta, dar nu vad de ce i-ai cauta justificari pentru pret si de a o promova in continuare. 

Daca chiar sunteti asa fani, ma gandesc ca nu vreti sa va limitati la cate o vizita din an in paste, iar la pretul asta nu pare foarte sustenabil.

Mie mi se pare ca se trece iar peste un prag, si vor aparea si altele care sa ceara aceste sume.

In fine, va doresc intalniri reusite.

 Si lui Jasmine numai de bine, ca ii fata de treaba .. si desteapta. 

 

Am inteles perfect sensul interventiei tale, nici macar nu conteaza daca rezonam sau nu .

Intentia mea nu a fost s o promovez, desi dupa ce am recitit, asa pare. ..ultimul lucru care ma intereseaza sunt incasarile ei, primul ar fi sa "negociez" cu ea pentru vreo doua servicii in plus🙂

  • Like 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
6 hours ago, manutm said:

Pentru mine fata ii de max 150/300

Vezi că e interzis conform regulamentului de pe forumul ăsta minunat să comentam tarifele fetelor. Am zis să te pun în temă... Pe mine nu m-a atenționat nimeni că n-am voie să-mi exprim preferințele. Unele mult mai nesimnificative decât ăsta. 

Pentru mine nicio fată nu-și justifică un tarif mai mare de 300/h, dar eu sunt ultimul sărac de pe aici... Și mi-am dorit atât de tare să fac parte din lumea buna, încât am sărit și eu de pragul ăsta de câteva ori... 

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 ore, Cozonac7 a spus:

Vezi că e interzis conform regulamentului de pe forumul ăsta minunat să comentam tarifele fetelor. Am zis să te pun în temă... Pe mine nu m-a atenționat nimeni că n-am voie să-mi exprim preferințele. Unele mult mai nesimnificative decât ăsta. 

Pentru mine nicio fată nu-și justifică un tarif mai mare de 300/h, dar eu sunt ultimul sărac de pe aici... Și mi-am dorit atât de tare să fac parte din lumea buna, încât am sărit și eu de pragul ăsta de câteva ori... 

perfect de acord

300 ajunge nu are rost mai mult la mine e din principiu si din corecitudine fata de restul oamenilor

e ca si cum as jigni si as nedreptati pe ceilalti 

banii sunt mai mult decat o hartie amarata si au valoare datorita poporului care munceste 

fara ala ei devin maculatura. Au valoare pentru ca ei le dau credit si putem cumpara munca lor.

Am facut  exceptii rar peste 300 

 Cu banii nu am probleme defel dar mai bine ajut , mai dau la cei ce nu au

Zgarcit nu sunt , am lasat de multe ori bonus sau am mai cumparat cate ceva

dc imi ofera ceva in plus.timp sau servicii, nu raman dator ma revansez

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...