Sari la conținut

0722949383 ane mary matura


Postări Recomandate

 
 
                         Toate judetele                         ───────────────                         Alba                         Arad                         Arges                         Bacau                         Bihor                         Bistrita-Nasaud                         Botosani                         Braila                         Brasov                         Bucuresti                         Buzau                         Calarasi                         Caras-Severin                         Cluj                         Constanta                         Covasna                         Dambovita                         Dolj                         Galati                         Giurgiu                         Gorj                         Harghita                         Hunedoara                         Ialomita                         Iasi                         Ilfov                         Maramures                         Mehedinti                         Mures                         Neamt                         Olt                         Prahova                         Salaj                         Satu Mare                         Sibiu                         Suceava                         Teleorman                         Timis                         Tulcea                         Valcea                         Vaslui                         Vrancea                                              Toate categoriile                         ────────────────                         Animale                         Auto moto                         Casa si gradina                         Electronice                         Imobiliare                         Locuri de munca                         Matrimoniale                         Moda si accesorii                         Servicii                         Timp liber si sport                     
 
 
 
Ana maria 42dr taberei
 
Valabil din 13.02.2020 13:16:53
Repostat automat
 
 1 / 5
https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200212/1617/1345eb249e2bc329206ca8cdc2047bb6.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200210/1003/e6ee9bee721e1ca19d2d1f575bd48652.jpg
Descriere Matrimoniale
POZE REALE GARANTATE Brunetă 42 de ani pun pasiune în ceea ce fac în funcție de cum ești și tu nu primesc persoane sub 25 de ani persoanele care au băut să nu mă sune fac și dominare soft sau hard Pentru detalii suna ma https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200210/1002/06878a3faa388589741ed4506ae31945.jpg
 
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ar fi bine sa pună poze și cu pizda, eu vreau sa ii fac o vizita sa i dau niște limbute, dar nu prea sunt decis tocmai din cauza asta...

Sper sa postezi măcar una Mary, abia aștept sa te cunosc 😊

Link spre comentariu

Toate pozele sunt reale..Și cum am scris și în anunț nu poți fi pe placul tuturor.Eu îmi fac treabă în felul meu ..nu fac dragoste că și cum aș face cu o persoana draga ,apropiata mie..Mie îmi place oral la normal mă implic dar nu mult daca nu termini când muncești tu Laury cum sa termini daca muncesc eu.Si după ce obosiți ajungeți la vorba mea că tot oralul ajuta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Destul de trecuta, te grabeste ,mofturi la pozitii, 0 implicare, merita 100 maxim

 

Sărut mana Ana, te rog frumos, poți pune și tu o poza cu pasarik?

Urmăresc de ceva vreme anunțurile tale pe publi și chiar as dori sa ne întâlnim sa ți fac cunilingus, dar vreau și eu sa vad ceva...

Mulțumesc frumos și scuza ma dacă te am deranjat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx
 
 
                         Toate judetele                         ───────────────                         Alba                         Arad                         Arges                         Bacau                         Bihor                         Bistrita-Nasaud                         Botosani                         Braila                         Brasov                         Bucuresti                         Buzau                         Calarasi                         Caras-Severin                         Cluj                         Constanta                         Covasna                         Dambovita                         Dolj                         Galati                         Giurgiu                         Gorj                         Harghita                         Hunedoara                         Ialomita                         Iasi                         Ilfov                         Maramures                         Mehedinti                         Mures                         Neamt                         Olt                         Prahova                         Salaj                         Satu Mare                         Sibiu                         Suceava                         Teleorman                         Timis                         Tulcea                         Valcea                         Vaslui                         Vrancea                                              Toate categoriile                         ────────────────                         Animale                         Auto moto                         Casa si gradina                         Electronice                         Imobiliare                         Locuri de munca                         Matrimoniale                         Moda si accesorii                         Servicii                         Timp liber si sport                     
 
 
 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Va salut!

Am fost de mai multe ori la ea, inclusiv recent si va pot spune urmatoarele:

Raportul calitate pret este cam slab, de banii pe care ii cere nu prea isi da silinta..

Este usor plictisita dar cu bun simt, insa in momentul in care incepe actiunea face mofturi daca ceri altceva in afara de oral... locatia este undeva prin Drumul Taberei, o zona unde nu prea gasesti multe variante ok..

Note:

GFE: 4-5, totul cam mecanic, nu accepta fk sau alte artificii

Aspect: 6,5 spre 7 - arata ok ptr varsta, usor plinuta

Igiena: 9, nimic iesit din comun

ON: 7, un plus faptul ca face CIM

NP: 6, nu prea le are

Locatie: 7 - garsoniera, tind sa cred ca este independenta dama

Halat: 150/fin, 250/h, daca ar scadea la 100 si si-ar da siliinta, poate ar merita mai mult.

De revenit: Daca ai drum prin zona, in lipsa de altceva si daca iti plac milf, e ok.

Cu stima!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...