Sari la conținut

0765296737 Cristina 20 ani


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Da am făcut și pe 100,in zilele în care aveam foarte puține programări. Dar asta s-a întâmplat de 3, maxim 4 ori. Cat despre minciuni... Am fost transparenta în TOTALITATE, inclusiv când am fost întrebata despre viata mea personala. Nu am avut niciodată nimic de ascuns. Asta sunt, asta ma cheamă.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna!

Dincolo de prestațiile ireproșabile vreau sa ți mulțumesc ca te am cunoscut...un om deosebit , o femeie frumoasa, un caracter puternic și o maturitate pe care mulți din cei care scriu aici nu o au.Îmi pare rău ca nu am mai avut ocazia sa mi iau rămas bun de la tine , dar sper sa te mai întâlnesc cândva...Nu uita ca lucrurile valoroase (demnitatea,credința, puterea de a renaște mereu) se păstrează intr un colț de suflet, ascunse , sa nu le poată lua nimeni.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Buna!

Dincolo de prestațiile ireproșabile vreau sa ți mulțumesc ca te am cunoscut...un om deosebit , o femeie frumoasa, un caracter puternic și o maturitate pe care mulți din cei care scriu aici nu o au.Îmi pare rău ca nu am mai avut ocazia sa mi iau rămas bun de la tine , dar sper sa te mai întâlnesc cândva...Nu uita ca lucrurile valoroase (demnitatea,credința, puterea de a renaște mereu) se păstrează intr un colț de suflet, ascunse , sa nu le poată lua nimeni.

 

de cand sunt pe forumul asta o mai mare mizerie n-am citit pana acum.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna!

Dincolo de prestațiile ireproșabile vreau sa ți mulțumesc ca te am cunoscut...un om deosebit , o femeie frumoasa, un caracter puternic și o maturitate pe care mulți din cei care scriu aici nu o au.ÃŽmi pare rău ca nu am mai avut ocazia sa mi iau rămas bun de la tine , dar sper sa te mai întâlnesc cândva...Nu uita ca lucrurile valoroase (demnitatea,credința, puterea de a renaște mereu) se păstrează intr un colț de suflet, ascunse , sa nu le poată lua nimeni.

Ce.ai facut coitze , l.ai citit pe Emil Cioran 🤣🤣🤣

Bine ca a plecat ca asta o cerea in casatorie

  • Like 4
Link spre comentariu

Asa ceva, doamne fere, ne mai plângem ca și-au luat astea fițe, pai cu atati plânge pizda în jur, astea cred ca sunt singurele posesoare de pasarica din univers, ce-i drept fata nu era rea💗, dar pe bune, atitudinea noastră, le da aripi, și și-o i-au fetele în cap, fie vorba aici, cât și în viata reala!ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Îmi pare rău să vă anunt,dar... Am primit mai multe mesaje cu părere de rău asupra plecării mele, decât comentariile voastre. Cat am fost în Ploiesti nu ati mai avut asemenea comentarii... Și voi băieți smecheri! "Dai și fugi"

ai avut si recenzii negative,,,dar,,,ma rog...timpul arata adevarata ta valoare...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

ai avut si recenzii negative,,,dar,,,ma rog...timpul arata adevarata ta valoare...

 

Ia toate paginile la rand și ai sa vezi ca singura recenzie negativa a fost de la tine. Va rog frumos sa nu mai discutați despre mine, căci o faceți fără rost. M-AM RETRAS! Am luat decizia DEFINITIVA!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...