Sari la conținut

A fost careva la mamacita asta?


Postări Recomandate


  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Stimabili confutadores am ajuns intr-un raid rapid pe la domnisoara din anuntul de mai jos:

 

TANARA SATISFAC DOMNI 50 LEI FINALIZAREA ZONA DAMBOVITA TERASA NORA STR. TRANSILVANIA NR.8 ZILNIC ORELE 10-14 LUNI-SAMBATA TEL.0727942243

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/ea-pentru-el/anunt/zona-dambovita-50-lei/7b0a627e7f6a6251.html

 

Poze cred ca reale sfarcurile sunt mai mici in realitate - (doar ca pozele o avantajeaza) :

 

post-41891-0-17494200-1371729042_thumb.jpg post-41891-0-48954300-1371729073_thumb.jpg

 

O sa incerc sa fiu scurt si la obiect. Adresa este cea indicata in anunt etaj intermediar. Apartament comunist (adica fara nici un fel de renovari), cu cel putin 3 camere si doua fete. 

Tipa seamana cu cea din poze dar clar pozele o avantajeaza. Este plinuta la fata mediocra dar destul de vorbareata si era sa uit sani mari destul de tari la atingere.

 

Actiunea a fost rapida asta din mai multe motive (timpul pe care nu il am, nu stiu de ce dar nu m-am simtit in largul meu, nici nu pot spune ca m-a atras dameza in mod special), deci deschilotarea ... este prima oara cand nu am mai trecut pe la dus (v-am zis apartament sub standardele normale, inclusiv baie veche) - oricum eram dusat. 

 

Apuca dameza dulau de coada si incerca sa o faca sa stea cum trebuie dupa care hop cu prezervativul pe codoniu care se facu mare. Are un stil de facut sex oral care nu l-am mai intalnit adica "o suge" realmente (este o senzatie interesanta). Nu am lasat-o prea mult si am trecut la lady on top dupa care o caprita si bummmm in prez. 

 

Cadoul a fost lasat inainte "ca la curve" - 50 RON / nr. (oral protejat si normal protejat)

 

Note:

 

 

GFE = 1 - din punctu meu de vedere ( nu m-a atras cu nimic deci nici nu s-a pus problema sa incerc GFE)

Oral = 6 executie ok fara maini dar si fara CIM ca sa nu mai zic cu prez. ... senzatie interesanta la oral prin suptul capului 

Normal = 7 asta deoarece plinuta cum este totusi este stramta

Anal = parca a zis ca nu executa

 

 

Cam asta ar fi recenzia - nimic senzational dar si pretul este mic (am mers mai mult din curiozitate plus poza nr. 2 care mi-a starnit interesul)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...