Sari la conținut

Simona 100% reală, discretă


Postări Recomandate

Bună dragilor, din recenziile pe care le-am citit unii dintre voi au fost revoltați deoarece le inchide-am telefonul, dar nimeni nu se intreaba dece. Nu doresc sa stau la discutii cu cei care se mansturbeaza la telefon, sau cu cei care au chef de a face misto... Unii cred ca pozele nu imi aparțin deoarece am m-ai multe anunțuri. Sunt m-ai multe anunturi prin simplul fapt, ca sunt poze diferite si prin asta pute-ti vedea mai multe aspecte. Acum as vrea să vă anunț ca locația mea in cartierul Todor, si m-ai am si o colegă. Locația ea una printre cele selecte și de lux, iar zona e foarte liniștită. Vă așteptăm cu drag. Pentru detalii ne pute-ti gasii la numărul de telefon 0755735016 sau 0785969773

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

are topic cu recenzii unde pot vedea detalii? ca nu am gasit . sau de ce spui ca nu merita?

Pot sa-ți confirm și eu ca sunt câteva topice pentru ea.

Cu poze, întrebări și păreri.

Recenzii nu cred ca am văzut nici măcar una.

Am așteptat și eu o părere dar n-a venit mult timp și mi-am îndreptat atenția către altceva.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună dragilor, din recenziile pe care le-am citit unii dintre voi au fost revoltați deoarece le inchide-am telefonul, dar nimeni nu se intreaba dece. Nu doresc sa stau la discutii cu cei care se mansturbeaza la telefon, sau cu cei care au chef de a face misto... Unii cred ca pozele nu imi aparțin deoarece am m-ai multe anunțuri. Sunt m-ai multe anunturi prin simplul fapt, ca sunt poze diferite si prin asta pute-ti vedea mai multe aspecte. Acum as vrea să vă anunț ca locația mea in cartierul Todor, si m-ai am si o colegă. Locația ea una printre cele selecte și de lux, iar zona e foarte liniștită. Vă așteptăm cu drag. Pentru detalii ne pute-ti gasii la numărul de telefon 0755735016 sau 0785969773

Pot sa-ți confirm ca te-am sunat in mai multe rânduri după mai multe anunțuri sau poze - pentru a ma programa la tine.

Intr-in anunț ziceai ca faci “total”, dar când am sunat ai vorbit in 2 peri și plictisita și sictirita.

Din păcate pentru tine - e adevărat ca poți știi greu cum și cu cine sa vorbești frumos dar poți încerca.

Poți sta la discuții ca așa poate ne convingi sa te vizitam.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Pot sa-ți confirm și eu ca sunt câteva topice pentru ea.

Cu poze, întrebări și păreri.

Recenzii nu cred ca am văzut nici măcar una.

Am așteptat și eu o părere dar n-a venit mult timp și mi-am îndreptat atenția către altceva.

Am facut eu o recenzie anul trecut, dar din cauza ca are multe numere, nu mai stiu pe care am sunat-o atunci.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...