Sari la conținut

Adina 0726051754


Intrebare  

32 membri au votat

  1. 1. Numele primului tau animal de companie?

    • Azor
      17
    • Bobita
      15


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, ne poti spune te rog ce program ai pe final de saptamana... vineri..sambata...duminica?

PS: la ce upgrade se refera mai sus nimfolunatic?

ti-ai facut vreo operatie, vreo modificare fizica ceva?

 

zi frumoasa!

are silicoane acum 

  • Like 2
Link spre comentariu

:blushing2  :boob  :69 Buna!!!

Ma numesc Adina sunt bruneta simpatica, sociabila, intotdeauna atenta la visele si nevoile tale, pasionala si dornica sa ofer iubire. Stiu sa iti fiu confidenta si sa te duc pe taramul experientelor erotice. Te astept intr-o locatie draguta intr-un cadru romantic si discret, timpul tau este foarte pretios pentru mine asa ca te voi trata special! (NU RASPUND LA NUMAR PRIVAT) ♥ :kiss2  :crazylove 

 

 

250 lei/fin 500/h‼‼‼❣ :138x  :movingthem1 

 

Programarile se fac telefonic pe WhatsApp sau prin SMS (daca nu ma puteti contacta telefonit lasati-mi un mesaj) si sunt valabile atat timp cat sunt confirmate cu cel putin 30 minute inainte. :werinlove+40726051754  :love 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/136783-adina-0726051754/

 

 

  • 4

 

Succes!

Nu ești in cuiul catarii ...la modul cum ai pus problema considera ca mi-am pus bile!

Link spre comentariu

:blushing2  :boob  :69 Buna!!!

Ma numesc Adina sunt bruneta simpatica, sociabila, intotdeauna atenta la visele si nevoile tale, pasionala si dornica sa ofer iubire. Stiu sa iti fiu confidenta si sa te duc pe taramul experientelor erotice. Te astept intr-o locatie draguta intr-un cadru romantic si discret, timpul tau este foarte pretios pentru mine asa ca te voi trata special! (NU RASPUND LA NUMAR PRIVAT) ♥ :kiss2  :crazylove 

 

 

250 lei/fin 500/h‼‼‼❣ :138x  :movingthem1 

 

Programarile se fac telefonic pe WhatsApp sau prin SMS (daca nu ma puteti contacta telefonit lasati-mi un mesaj) si sunt valabile atat timp cat sunt confirmate cu cel putin 30 minute inainte. :werinlove+40726051754  :love 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/136783-adina-0726051754/

 

 

  • 4

 

Succes!

Nu ești in cuiul catarii ...la modul cum ai pus problema considera ca mi-am pus bile!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:slap2 curu' portocala la 500 lei ora?! ce pm faci cu banii,iti cumperi saorme?! las-o mai usor,ca ne-nfiori! 

dupa ce ca arati in halul asta,te-ai pozitionat la lux(ceva ce n-ai vazut in viata ta si nici n-o sa apuci) mai esti si agramata,da' tare-n clantza! prosata nu-i proasta destul pana nu zice si aria  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:slap2 curu' portocala la 500 lei ora?! ce pm faci cu banii,iti cumperi saorme?! las-o mai usor,ca ne-nfiori! 

dupa ce ca arati in halul asta,te-ai pozitionat la lux(ceva ce n-ai vazut in viata ta si nici n-o sa apuci) mai esti si agramata,da' tare-n clantza! prosata nu-i proasta destul pana nu zice si aria  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Nici tu nu te-ai înțeles ce ai scria acolo , dar noi restu nici atât , vorbești ca pentru tine ma amuzi....

Nu ai cum sa înțelegi...nici Veorica nu înțelege tot!

Aștept sa ne dai lovitura de gratie!

“Ultima săptămâna in orașul tău”!

Așa am văzut ca se face sa ne roadem unghiile.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...