Jump to content

Adina 0726051754

Intrebare  

32 members have voted

1. 1. Numele primului tau animal de companie?

• Azor
      17
    • Bobita
      15

Recommended Posts

• Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am ajuns la Adina ieri seara incitat de pozele de pe topic, vorbisem de alaltăieri cu colega ei Larisa dt și mi.a recomandat.o, m.a asigurat că e tot ce trebuie, am făcut programarea, Intr.adevar mega

RECENZIE: Locatie: 8.5 (rond Piata Alba iulia, referinta CEC) Aspect: 9.5 (domnisoara frumusica undeva la 1.70cm , ochi caprui, par negru lung prins, sani mici spre medii foarte frumosi, fund rotund,

💋💕

Posted Images

Adinuto, iti apreciem silicoanele, dar daca ne tratezi cu curul la propriu, nu ne plangem. Ia o oreaza-ne cu lista de servicii si preturi...oralul tot protejat intentionezi sa-l oferi? 😊

â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸ðŸ¥‚🔥🔥🔥

• Like 1

Adina cu tot respectul nu doresc sa fiu "ipocrit" dar "cadoul" tau este mult prea ridicat pentru timpurile astea ca nu sa spun pentru modul cum arati.. aseptam o reducere .. si niste poze te rog din fata cu bustul tau...... UP!

Eu cred că este exact invers.

Adina arată foarte bine.

Prețul e proporțional cu aspectul fizic.

Poate că nu e proporțional cu Serviciile oferite și cu prestația.

La Adina te duci să fuți o bunaciune.

Țâțele arată foarte bine.

Are Cur mișto. picioare.

Ca aspect fizic e Piesă.

Eu am fost acum 2 zile și am fost mulțumit.

Nu le are ea pe partea asta de GFE și alte chestii siropoase.

Dar nu poți să le ai pe toate .

Eu mă mulțumesc cu una bună, care să arate bombă, și care să fie deficitară la GFE.

• Like 3

Adina arată foarte bine.

Are Cur mișto. picioare.

Ca aspect fizic e Piesă.

Eu mă mulțumesc cu una bună, care să arate bombă, și care să fie deficitară la GFE.

Cum arata la chip, este frumusica?

Guest menache

Adina arată foarte bine.

Are Cur mișto. picioare.

Ca aspect fizic e Piesă.

Total de acord
  • Like 1

Adina cu tot respectul nu doresc sa fiu "ipocrit" dar  "cadoul" tau este mult prea ridicat pentru timpurile astea ca nu sa spun pentru modul cum arati.. aseptam o reducere .. si niste poze te rog din fata cu bustul tau...... UP!

Frate este foarte sexy Adina le are pe toate, mergi nu îți va părea rău, cei drept puțin deficitara la gfe dar nu prea mai contează când iei pe proțap una asa bună de pula

Are un chip atragator...nu e o frumusete, dar e genul inclusiv la chip pe care iti vine s-o futi intruna, ceea ce e mai important ca frumusetea clsica, dupa gusturile mele.

La trup e o bunaciune, cur mare si bombat, coapse de atleta, mie imi place genul asfa...acum ca are si silicoane, e bine de tot. Nu are GFE ridicat, dar a nu se intelege ca e aroganta, plictisita sau obraznica.

Eu nu o vizitez deoarece nu suport oral protejat...am viItat-o o data de curiozitate fiindca ma atrage corpul ei, dar doar am futut-o pe la spate, se misca, da bine, geme natural si degent...e caterincoasa, fara a fi initiatoare de subiecte sau a fi foarte abila a intretine chestii, dar intr-o ora de futut, cat sa vorbesti??!! Am vrut sa o fut si in cur, normal, dar n-a dorit...asa ca mi-am facit damblaua, insa de ajuns pentru mine. La inceput de cariera facea si fara si chiar cu finalizarea...daca nu gresesc, dar nu mai conteaza. Oricum pentru cine nu are probleme de gust sa fie supt cu prezervativ, e de recomandat.

Cum arata la chip, este frumusica?

• Like 1
  • 4 weeks later...

hi, miss A!

Acum ceva timp serviciile tale erau cele de sus; dupa "tunningul" efectuat pretul serviciilor a ajuns la 250 1/2h sau 500 h, OP, NP, NO FK, NO GFE, NO DT, NO COB, COF

Poate sunt eu intr o grava eroare, de aceea , te rog o actualizare a serviciilor si a preturilor

Ai punctat f bine.

Adina, cel mai simplu ar fi sa pui serviciile si cadourile in semnatura

Are un chip atragator...nu e o frumusete, dar e genul inclusiv la chip pe care iti vine s-o futi intruna, ceea ce e mai important ca frumusetea clsica, dupa gusturile mele.

La trup e o bunaciune, cur mare si bombat, coapse de atleta, mie imi place genul asfa...acum ca are si silicoane, e bine de tot. Nu are GFE ridicat, dar a nu se intelege ca e aroganta, plictisita sau obraznica.

Eu nu o vizitez deoarece nu suport oral protejat...am viItat-o o data de curiozitate fiindca ma atrage corpul ei, dar doar am futut-o pe la spate, se misca, da bine, geme natural si degent...e caterincoasa, fara a fi initiatoare de subiecte sau a fi foarte abila a intretine chestii, dar intr-o ora de futut, cat sa vorbesti??!! Am vrut sa o fut si in cur, normal, dar n-a dorit...asa ca mi-am facit damblaua, insa de ajuns pentru mine. La inceput de cariera facea si fara si chiar cu finalizarea...daca nu gresesc, dar nu mai conteaza. Oricum pentru cine nu are probleme de gust sa fie supt cu prezervativ, e de recomandat.

Se intelege ca facea sex fara prezervativ

• Minus 1
  • 2 weeks later...