Sari la conținut

Rep Moldova


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ar fi cineva interesat sa mearga in Rep Moldova un weekend pentru o incursiune? Poate planificam ceva si mergem 2/3, mai dam un nr, mai bem o bere, mai scapam de rutina asta etc... stiu ca in strainatate se practica turism sexual. Acu momentul nu e important, important e daca mai sunt doritori, si mai important daca mai e cineva care a fost si cunoaste fete sau smenuri.

Sau nu se merita ?

Link spre comentariu
  • Oras:puscarie
  • Oras:puscarie

Ar fi cineva interesat sa mearga in Rep Moldova un weekend pentru o incursiune? Poate planificam ceva si mergem 2/3, mai dam un nr, mai bem o bere, mai scapam de rutina asta etc... stiu ca in strainatate se practica turism sexual. Acu momentul nu e important, important e daca mai sunt doritori, si mai important daca mai e cineva care a fost si cunoaste fete sau smenuri.

Sau nu se merita ?

daca vrei sa faci puscarie la basarabeni poti sa incerci

Link spre comentariu
Vizitator revolutionarul
Reputație: 0

NU recomand  !!! Acolo puscaria e serioasa pentru asta si chiar videochatul se pedepseste. Doar DACA stii concret o adresa sau ceva si mergi la sigur.  Am auzit de oameni care au avut probleme.  O tara extrem de inapoiata , nu are NICI O TREABA cu Romania.  Am locuit cativa ani acolo , deci stiu ce vorbesc. 
Mai bine platesti taxi de acolo la Iasi. Am auzit asa caz. Probabil tipa era si profesoara de sex

Link spre comentariu
  • Oras:No importa
  • Oras:No importa

Eu știu bărbați din Iași care fac regulat turism sexual la Chișinău. Nu prea m-au interesat detaliile atunci, dar chiar m-ați făcut curios și, cu prima ocazie în care mă întâlnesc cu ei, cer informații. Din cele auzite, lucrurile sunt foarte OK și semnificativ mai ieftine ca la Iași, iar calitatea este spre top. Evident, oamenii mergeau la pont, nu la căutat prin anunțuri de ziar sau de net. Chiar mă voi interesa...

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
1 hour ago, kenken111 said:

Eu știu bărbați din Iași care fac regulat turism sexual la Chișinău. Nu prea m-au interesat detaliile atunci, dar chiar m-ați făcut curios și, cu prima ocazie în care mă întâlnesc cu ei, cer informații. Din cele auzite, lucrurile sunt foarte OK și semnificativ mai ieftine ca la Iași, iar calitatea este spre top. Evident, oamenii mergeau la pont, nu la căutat prin anunțuri de ziar sau de net. Chiar mă voi interesa...

E interesanta si partea cu carantinarea.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...