Sari la conținut

Andreea 0758305966


Postări Recomandate

  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Locație: Tiglina (flori)

Oral: 10+ (nu are rost să descriu, a fost wow)

Normal: 9+

Atitudine: 10

Corp: 9+, foarte bine proporțională

Anal: nu face (nu mă interesează)

 

O experiență exemplară.

 

De recomandat: cu siguranță !!!

 

Nu fiți ciobani cu ea, pare o copilă timidă însă în pat e o curvă cu experiență (curvă în sensul bun și nebun :)))))).

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Da am mai dat colegu,doar insista ca iti raspunde...si eu am avut o perioada in care n am prins o deloc,dar saptamana trecuta 3 vizite i am tras....are chef de pl tare fetisoara

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Zi si noua cum a fost ultima întâlnire. Mersi

 

 

A fost ca vizitele trecute si ale mele si ale celorlalti colegi,de nota 10 la toate capitolele....nu s bun de povestitor,platesc,fut,plec!!!:))

Link spre comentariu
Vizitator danygeneralu
Reputație: 0

Salutare, azi am fost la Andreea si pot sa spun cu mana pe inima ca oralul este senzațional, am fost si la Dea din top dar ea este cu câteva clase peste. Nu prea am ce sa adaug toate serviciile sunt de 10 , mai puțin faptul că nu face FK. Eu am insistat cu telefoane cam toata dimineața dar ea a inceput după 12. Am o curiozitate , de ce nu este in top? Mai ales ca din ce spune ea activează doar in Galați.

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Are anunt activ,ca tot o cauta lumea si ce o fi zis e pacat sa scape cateva sute de lei....pacat de ea ca munceste perioada asta...pt mn a sarit din schema

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Daca nu dati de ea inseamna ca nu munceste si isi actualizeaza anuntul doar sa vada daca ii mai suna telefonul.....mai face si dinastea

Link spre comentariu

Salutare. La ce bloc este fata? ÃŽntreb pt ca în zona La Flori am cei mai mulți prieteni și de aceea nu m-as risca. Mulțumesc

Te faci ca mergi la barbeq, si hop intri in bloc la Deea!😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...