Sari la conținut

Andreea 0758305966


Postări Recomandate

Dacă această gunoi patetic al unei ființe umane nu este exemplul perfect al românilor, te rog să-mi găsești una.

Oamenii obțin ceea ce merită. Românii îl meritau pe Ceaușescu. România este o țară din lume pe care nu-mi vine să o cred mai necinstită.

Așa că data viitoare ejaculezi în gura acestei curvă. Realizează că a mințit, singurul lucru pentru care este o româncă și i-a furat mii de dolari de la oameni din întreaga lume, în loc să încerce să muncească din greu și să scape de naiba în care pare fericită că trăiește.

Reveniți Nicolae și Elena! România nu se poate descurca mai bine decât o pot face acele două twituri fără minte și absurde egoiste.

 


If this pathetic trash of a human being is not the perfect example of Romanians, I beg you to find me one.  

People get what they deserve.  Romanians deserved Ceaușescu.  Romania is one country in the world that I cannot think of being more dishonest.  

So next time you ejaculate in this whore’s mouth.  Realize she has lied, the only thing a Romanian is good for, and stolen thousands of dollars from people all over the world, rather than trying to work hard and escape the hell she seems happy to live in.

Come back Nicolae and Elena!  Romania cannot do any better than those two mindless and absurdly selfish twits can.  

 

Link spre comentariu

Aș dori să ofer orice mamă din România, Moldova sau altfel care dorește să atragă asta. Sunt un om pasiv. Alții îți vor lua capul. Nu face asta. Fii avertizat. Ești român și motivul pentru care faci acest rahat este pentru că nu poți face nimic mai bun. Deci, nu încercați. Voi astepta cu o macheta. Garantez că alții nu vor aștepta deloc.

Link spre comentariu

Curvar2020.  Come on you rancid bitch!  I know how to deal with road trash.  Do not mouth off to me and expect not to find yourself worse off that the decrepit existence you chose.

 

It is some place Tigliana 1 near the tigans hand out flori.

 

Go fuck yourself you dumb fuckers. Or should I say, tiganu?

Link spre comentariu

Bai oameni buni ce aveți, s-au aliat toți nebunii sa ma atace psihic 😂? Scap de unul dau de altul, defapt nici nu știu dacă am scăpat de primul sau dacă asta și ala sunt una și aceiași persoana, îți /va recomand niște carbamazepina , haloperidol și clorpromazina ca ai/aveți probleme grave, consultați și un medic în vederea unei internări ca voi nu ar trebuii sa stati nesupravegheati

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Bai oameni buni ce aveți, s-au aliat toți nebunii sa ma atace psihic 😂? Scap de unul dau de altul, defapt nici nu știu dacă am scăpat de primul sau dacă asta și ala sunt una și aceiași persoana, îți /va recomand niște carbamazepina , haloperidol și clorpromazina ca ai/aveți probleme grave, consultați și un medic în vederea unei internări ca voi nu ar trebuii sa stati nesupravegheati

Ce faci Deea ? Mai lucrezi ??? Èši-am dat mesaj pe whatsapp dar nu mi-ai mai raspuns....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...